№5-2019

У номері
День поляСамохідний обприскувач KUHN BOXER від «Волинської фондової компанії» на Дні поля «УКАБ Агротехнології»Самохідний обприскувач KUHN BOXER від «Волинської фондової компанії» на Дні поля «УКАБ Агротехнології»
14 серпня асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent провели масштабне святкування Маковія та найбільшу польову демонстрацію цього літа. У с. Велика Олександрівка на базі ТОВ «Агро-­Регіон» відбувся День поля «УКАБ Агротехнології». За даними організаторів захід зібрав понад 1300 зацікавлених осіб.
МеханізаціяТрактори серії MF 2600 вперше в Україні були продані «Волинською фондовою компанією»Трактори серії MF 2600 вперше в Україні були продані «Волинською фондовою компанією»
Нові моделі тракторів MF серії 2600, нещодавно презентовані в Україні в рамках всеукраїнського туру Massey Ferguson Open Day, викликали значну зацікавленість вітчизняних товаровиробників і вже знайшли своїх перших покупців. Господарство з Житомирщини ­ ТОВ «Вертокиївка-Хміль» ­ придбало у ВФК одразу два трактори MF 2635.
Дата виходу10 жовтня 2019 року
Місяці передплативересень-жовтень
Рекламодавці останнього номеру