№5-2019

У номері
Агровиставки«AGROEXPO-2019»«AGROEXPO-2019»
У Кропивницькому з 25 по 28 вересня пройшла VІІ Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO­­2019», яка, за даними організаторів, зібрала 585 компаній­-експонентів та понад 45000 відвідувачів. Цьогорічна площа виставкового комплексу була розширена до рекордних для України розмірів – 125000 м2.
АгробізнесОбвал на картопляному ринку. Що призвело до різкого зменшення валового збору бульби?Обвал на картопляному ринку. Що призвело до різкого зменшення валового збору бульби?
На вітчизняному ринку овочевої продукції цієї осені ціни на картоплю стали справжнім сюрпризом. Вже напередодні «картопляних» жнив вони різко стрибнули вгору. На базарних рядах кілограм коштував 14-15 гривень. А в супермаркетах вартість сягала 17-18 гривень. Для покупця це було справжньою дивиною. Адже бульба завжди була найдешевшим і найдоступнішим продуктом. Якщо інші харчі декому були не по кишені, то картопля виручала завжди. Але теперішні ціни переводять її в розряд делікатесів.
День поляСамохідний обприскувач KUHN BOXER від «Волинської фондової компанії» на Дні поля «УКАБ Агротехнології»Самохідний обприскувач KUHN BOXER від «Волинської фондової компанії» на Дні поля «УКАБ Агротехнології»
14 серпня асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent провели масштабне святкування Маковія та найбільшу польову демонстрацію цього літа. У с. Велика Олександрівка на базі ТОВ «Агро-­Регіон» відбувся День поля «УКАБ Агротехнології». За даними організаторів захід зібрав понад 1300 зацікавлених осіб.
МеханізаціяТрактори серії MF 2600 вперше в Україні були продані «Волинською фондовою компанією»Трактори серії MF 2600 вперше в Україні були продані «Волинською фондовою компанією»
Нові моделі тракторів MF серії 2600, нещодавно презентовані в Україні в рамках всеукраїнського туру Massey Ferguson Open Day, викликали значну зацікавленість вітчизняних товаровиробників і вже знайшли своїх перших покупців. Господарство з Житомирщини ­ ТОВ «Вертокиївка-Хміль» ­ придбало у ВФК одразу два трактори MF 2635.
МеханізаціяЗрошувальне обладнання від «Варіант Агро Буд»Зрошувальне обладнання від «Варіант Агро Буд»
12 вересня вітчизняний виробник зрошувального обладнання та устаткування для АПК ­ харківській завод «Варіант Агро Буд», провів День поля, продемонструвавши в роботі дощувальну самохідну машину кругового типу. Захід відбувся на щедрій Полтавській землі на полях ТОВ «Відродження» (Кременчуцький р-н), яке вже рік експлуатує цю машину.
АгровиставкиЗерноочисне обладнання від французької компанії Schneider Jaquet.Зерноочисне обладнання від французької компанії Schneider Jaquet.
Компанія «БОЕЗ Україна» – провідний постачальник в Україну елеваторного обладнання для зерноочистки, сушіння, транспортування та зберігання сільськогосподарських культур, - на виставці «АгроЕкспо-2019» знайомила відвідувачів із новинкою - зерноочисним обладнанням від французької компанії Schneider Jaquet.
АгровиставкиТехніка від ТОВ «АГСОЛКО УКРАЇНА» на виставці «AGROEXPO-2019»Техніка від ТОВ «АГСОЛКО УКРАЇНА» на виставці «AGROEXPO-2019»
Про представлену на виставці експозицію ТОВ «АГСОЛКО УКРАЇНА» та цікаві новинки, що незабаром з’являться в Україні, розповів директор Роман Осадчий:
АгровиставкиЕкспозиція ХТЗ на виставці «AGROEXPO-2019»Експозиція ХТЗ на виставці «AGROEXPO-2019»
На стенді ХТЗ завжди було жваво: менеджери відповідали на питання відвідувачів, консультували фермерів, акцентували увагу на перевагах оновлених тракторів. І така зацікавленість не випадкова. Сьогодні завод пропонує українським аграріям модернізовані моделі колісних і гусеничних тракторів, що відзначаються високою надійністю і продуктивністю.
Техніка від ПНВП «Яр-Степ» на виставці «AGROEXPO-2019»Техніка від ПНВП «Яр-Степ» на виставці «AGROEXPO-2019»
Більшість робіт у сільському господарстві зараз важко виконувати без застосування сучасної спеціальної сільськогосподарської техніки. На виставці ми відвідали стенд компанії ПНВП «Яр-Степ», яка є офіційним дистриб’ютором кількох заводів на території України, а саме: Metal-­Fach, SIP, INO, POMOT, SHMIDT та інших.
День поляБИТВА АГРОТИТАНІВ-2019БИТВА АГРОТИТАНІВ-2019
5-6 вересня на полях Тетіївського району (Київщина) пройшла вже сьома найбільша в Україні демонстрація сільськогосподарської техніки в польових умовах «Битва Агротитанів», організатором якої виступає Всеукраїнська Аграрна Рада, компанія DYKUN та група компаній «ТАК».
День поляТехніка від ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» на Битві Агротитанів-2019Техніка від ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» на Битві Агротитанів-2019
У зоні демонстрацій ґрунтообробної техніки на рівні з іноземними виробниками представляли свої агрегати й вітчизняні виробники. При цьому інтерес до «українського» був помітно вищий. Сьогодні наші підприємства, використовуючи іноземні комплектуючі й матеріали, пропонують на ринку високоякісну техніку, яка з урахуванням державної компенсації виходить, порівняно з імпортною, значно дешевшою.
Аналіз ринкуЕлеватори і «Укрзалізниця»: як голочка з ниточкоюЕлеватори і «Укрзалізниця»: як голочка з ниточкою
Останнім часом «Укрзалізниця» почала серйозно форматувати зерновий і елеваторний ринок. Від її дій багато в чому залежить не тільки прибутковість лінійних елеваторів, які націлені на перевалку, але навіть інвестиційна привабливість ведення всього сільського господарства в Україні. Про це на нещодавній конференції «Старий VS Новий елеватор», яку провела «Українська зернова асоціація» в Києві, говорив президент УЗА Микола Горбачов.
Дата виходу10 жовтня 2019 року
Місяці передплативересень-жовтень
Рекламодавці останнього номеру