Зерноочисне обладнання від французької компанії Schneider Jaquet.

Компанія «БОЕЗ Україна» – провідний постачальник в Україну елеваторного обладнання для зерноочистки, сушіння, транспортування та зберігання сільськогосподарських культур, - на виставці «АгроЕкспо-2019» знайомила відвідувачів із новинкою - зерноочисним обладнанням від французької компанії Schneider Jaquet.

На стенді компанії кореспондент журналу «Агробізнес Україна» поспілкувався з представником французької компанії, менеджером з експорту Сьюзі Шабре:

- Наша компанія з 1868 року виробляє обладнання для очищення зерна. Упровадження інновацій, багата історія й великий досвід, набутий за 150 років, зробив нас лідерами вітчизняного ринку. Частка нашого обладнання для очистки, калібрування та сортування зерна на французькому ринку сягає 60-70%.

Через мережу дистриб’юторів наше обладнання постачається по всьому світу, на всі континенти. Це обладнання вже сертифіковане в Україні, де нашу компанію представляє ТОВ «УРП «БОЄЗ Україна».

Ми пропонуємо широкий модельний ряд зерноочисних сепараторів з продуктивністю від 2,5 до 400 т/год. Тож наше обладнання підійде як для фермерських господарств, так і для насіннєвих заводів та елеваторів. До речі, наше обладнання вже працює на насіннєвих заводах в Україні.

Наші зерноочисні сепаратори розроблені для багатоцільового застосування й задовольняють усі потреби з очистки зерна. Вони працюють на основі планетарного руху, що сприяє кращому розподілу зерна по всій поверхні просіювання й дозволяє оптимізувати продуктивність.

Також ми пропонуємо денсиметричні сепаратори, що розроблені для розділення зерна, схожого за формою та розмірами, але з різною щільністю. Ці машини використовуються в зерносховищах та на борошномельних заводах.

Рекламодавці останнього номеру