Самохідний обприскувач KUHN BOXER від «Волинської фондової компанії» на Дні поля «УКАБ Агротехнології»

14 серпня асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent провели масштабне святкування Маковія та найбільшу польову демонстрацію цього літа. У с. Велика Олександрівка на базі ТОВ «Агро-­Регіон» відбувся День поля «УКАБ Агротехнології». За даними організаторів захід зібрав понад 1300 зацікавлених осіб.

Серед учасників заходу була й «Волинська фондова компанія», що представила цікаву експозицію для відвідувачів.Про представлену техніку розповів бренд-менеджер «ВФК» Сергій Стречен:

Ми представляємо на цьому заході самохідний обприскувач KUHN BOXER 2027 Н і розкидач мінеральних добрив UNIA RCW 8200. Ці машини ми вважаємо сьогодні досить актуальними й перспективними для українського ринку. Оскільки наша компанія вже 26 років представляє в Україні найвідоміші світові бренди і працює в трьох головних напрямках: продаж техніки, сервісне обслуговування й реалізація запчастин, то на нашому стенді відвідувачі також мають можливість ознайомитися з повним переліком техніки, послуг, витратних матеріалів і запчастин, які сьогодні ми пропонуємо українським товаровиробникам.

Хочу звернути увагу на самохідний обприскувач KUHN BOXER. Ця машина в Україні сьогодні є лідером у своєму класі, і тому до неї тут такий високий інтерес. До переваг моделі можна віднести високу якість, надійність, економічність і порівняно низьку ціну.Ця модель має дві модифікації: М – з механічним приводом трансмісії і Н – з гідростатичним приводом. На виставці представлена модель 2027 Н з гідростатикою, об’ємом 2000 л і штангою 27 м. Ці обприскувачі дуже популярні в світі, і наша компанія ексклюзивно представляє їх в Україні. Ці машини вже давно на конвеєрі, виготовляються великими партіями, тож конструкція вже добре перевірена, отже високонадійна. Разом із тим тут використано багато інноваційних розробок і впроваджено передові технологій від KUHN.

Модель ідеально підійде для малих і середніх господарств з площею до 3000 га, яким не потрібно витрачатися на великі й дорогі машини. Обприскувач здатний обробляти до 500 га на добу, чого цілком достатньо за агротехнічними нормами, щоб за необхідності врятувати будь­яку культуру.

Агрегат забезпечує чудове тягове зусилля навіть у важких умовах роботи, і все це при низькому споживанні пального (в середньому 0,6 л/га) та низьких експлуатаційних витрат.

Машина має надійний чотирьохциліндровий дизельний двигун виробництва фірми MWM об’ємом 4,3 л, що видає номінальну потужність 125 к.с. (93 Квт), максимально двигун здатен видати 135 к.с. На цій моделі встановлена гідростатична трансмісія з безступінчастою зміною швидкості від 0 до 40 км/год. Тут двоконтурна система: при швидкості від 0 до 20 км/год. працює одна помпа, потім підключається друга.

Ширина колії на цій моделі регульована: від 2,5 до 3 м.

Гальмівна система з гідравлічним управлінням на всіх чотирьох колесах. Система передачі, мала маса й оптимальний її розподіл між осями дозволяють працювати на полях з ухилом більше, ніж на 32%, не впливаючи на швидкість розпилення. Дорожній просвіт 1,4 м дозволяє застосовувати машину в посівах на пізніх стадіях розвитку.

Обприскувач оснащений надійними колісними редукторами американського виробництва та активною пневмопідвіскою на всі 4 колеса з рівнем, що слідкує за автоматичним утриманням горизонтального положення. Чотири подушки сполучають міст із шасі й можуть поглинати удари та поштовхи. Активна пневмопідвіска, на додаток до комфорту оператора, дозволяє працювати з високою продуктивністю на робочій швидкості до 25 км /год.

Штанга довжиною 27 м має електрогідравлічне управління (7 гідравлічних секцій) і обладнана системою стабілізації з гідроамортизацією в двох площинах. Це забезпечує чудове ведення штанги під час роботи по будь­яких рельєфах поля й забезпечує надійну довговічну роботу. Гідропневматична підвіска штанги, що складається з азотних акумуляторів на рамі та гідроциліндрів, забезпечує більш високу стабільність у роботі. Ширина між форсунками 50 сантиметрів.

У наявності бак для чистої води на 26 літрів та міксер для приготування маточного розчину на 36 літрів. Для зручності оператора він легко опускається на рівень колін для безпечного додавання хімікатів. Міксери обладнані системою для промивання самого міксера та для промивання тари. Вони дуже потужні й надійні, що дозволяє працювати з порошковими матеріалами та з гранулятом.Відцентрова високопродуктивна помпа фірми HYPRO (США) забезпечує рівень подачі робочої рідини об’ємом 430 л/хв., що дає можливість працювати з максимальною пропускною спроможністю до 200 л/хв. на обприскування. Робоча висота обприскування в межах від 0,6 до 2,1 м.

У стандартній комплектації Boxer обладнаний кількома системами точного землеробства: системою GPS, регулювання норми внесення, автоматичного відключення секції (що дає змогу заощаджувати в середньому 10-15% робочого розчину), гідравлічного автопілоту, корекції сигналу й моніторингу площі. Цей набір забезпечує відмінні результати й більш ефективну роботу для економії на розворотній полосі, пального та часу, отже, забезпечує найкраще рішення для автоматизації самохідних обприскувачів.

Виробник також багато зробив для комфортної роботи оператора. Шумозахищена кабіна, установлена на 4 сайлент­блоках, оснащена кондиціонером та трьома фільтрами, пиловим та двома вугільними. Регульована рульова колонка. Панорамне скло забезпечує чудовий огляд. Усі функції управління штангою зосереджені на багатофункційному підлокітнику. Обприскувач обладнано LED освітленням, що дає можливість комфортно працювати в нічний час.

Механічна версія цих обприскувачів відрізняється лише тим, що привід не гідростатичний, а механічний. Механічна трансмісія 4х2 на цих машинах дуже проста й надійна. Диференціал з автоматичним блокуванням AxleTech забезпечує можливість надійної роботи по вологому ґрунту. Ланцюгова передача за рахунок передаточного відношення збільшує крутний момент на колеса, гарантуючи неперевершену прохідність. Коробка передач 10х2 : EATON (США) 5 передач + 2 діапазони. Вони менші за масою й дешевші по ціні, відповідно, дешевші в обслуговуванні. Маса такого обприскувача лише 6090 кг, а це найкраще співвідношення потужність/маса в своєму класі. Після поставки нового обприскувача в господарство ми обов’язково проводимо навчання механізаторів. Запуск машини відбувається в присутності інженерів «Волинської фондової компанії» та інженерів компанії «КУН-Україна». Це важливо, оскільки кваліфікований запуск забезпечує можливість подальшої правильної експлуатації, а, відповідно, якісної й безперебійної роботи обприскувача.

Придбати самохідні обприскувачі Boxer можна у «Волинській фондовій компанії», яка має ексклюзивні права на їх продаж на території України.

Рекламодавці останнього номеру