Техніка від ПНВП «Яр-Степ» на виставці «AGROEXPO-2019»

Більшість робіт у сільському господарстві зараз важко виконувати без застосування сучасної спеціальної сільськогосподарської техніки. На виставці ми відвідали стенд компанії ПНВП «Яр-Степ», яка є офіційним дистриб’ютором кількох заводів на території України, а саме: Metal-­Fach, SIP, INO, POMOT, SHMIDT та інших.

ПНВП «ЯР-­СТЕП» – добре відома компанія, що займається продажем сільськогосподарської техніки, представила на виставці кілька новинок, розповідає Ігор Харатон, менеджер ПНВП «ЯР-­СТЕП»:

Наша компанія базується у Львові, а працює по всій території України. Реалізуємо техніку таких провідних світових брендів як SIP, INO, Metal­-Fach, POMOT, SCHMIDT та багато інших.

На цій виставці ми вперше представили нашу новинку – екскаваторний навантажувач польської компанії SCHMIDT. Агрегат відрізняється високою якістю, має гарні технічні характеристики: висота підйому, маневреність, витрата пального. І це при доступній ціні, що влаштує практично всіх.

Наступна новинка – розробка заводу Metal-­Fach – 8-­метрова борона. Її особливість у тому, що вона складається з двох частин борін і окремого транспортного носія, придбавши який, Ви в майбутньому отримуєте за мінімальні затрати широкозахватний 8­-ми метровий культиватор, що приєднується до того ж носія. Також цей завод пропонує борони з захватом від 3 м до 7 м в навісному та напівпричепному варіанті, але якістю комплектуючих та обробітку ґрунту, стоять на рівні з відомими світовими брендам, хоча ціною доступні для середнього споживача. Усі агрегати комплектуються підшипниками SKF і дисками OFAS (Італія).

Також на стенді представлена продукція заводу POMOT, який виробляє універсальні розкидачі мінеральних та порошкоподібних добрив, асенізаційні машини об’ємом від 2500 до 30000 літрів для внесення будь-­яких рідких добрив та водночас для транспортування і викачування води, гноївки та інших видів рідин. До речі, нещодавно на виставці в Беднарах (Польща) завод представив нову розробку по внесенню КАС безпосередньо під корінь рослини. Це значно здешевлює сам процес, оскільки бочка великого об’єму, по друге, не відбувається випаровування КАС.

Наше підприємство також пропонує машини для якісного внесення органіки. Для виконання цієї роботи доводиться витрачати великі зусилля, адже необхідно розкидати велику кількість добрив, забезпечуючи при цьому рівномірний та якісний їх розподіл по всій оброблювальній площі.

До органічних добрив, як відомо, відноситься гній, торф, курячий послід, зелені добрива, різні види компосту, дефекат тощо. Органічні добрива містять азот, фосфор, кальцій, калій та інші елементи живлення рослин, а також органічну речовину, що позитивно впливає на властивості ґрунту. З цим завданням на відмінно вам допоможуть впоратися розкидачі органічних добрив заводу Metal-Fach, які представлені моделями з вантажопідйомністю від 6 до 21 т, одно­ та двохосні, з горизонтальними та вертикальними шнеками.

Також вашу увагу хочемо звернути на таку техніку, без якої важко уявити сучасне тваринництво. Це міксери-­кормозмішувачі, що забезпечать безумовний приріст надоїв на ваших фермах, оптимізують раціон та мінімізують усі витрати на приготування кормів. З цим завданням вам допоможуть впоратись кормозмішувачі Metal-Fach BEL MIX T 659 з об’ємом від 5 до 24 м3, одно та двошнекові, з різноманітними опціями (транспортер, вагова система, магніти для виловлювання металу та багато іншого) і зробить унікальним міксер безпосередньо під ваші потреби (розміри, параметри ферми, парк техніки тощо).

Для більш професійної рекомендації стосовно вищевикладеної інформації звертайтесь до представників компанії ПНВП «Яр-­Степ».

Рекламодавці останнього номеру