Техніка від ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» на Битві Агротитанів-2019

У зоні демонстрацій ґрунтообробної техніки на рівні з іноземними виробниками представляли свої агрегати й вітчизняні виробники. При цьому інтерес до «українського» був помітно вищий. Сьогодні наші підприємства, використовуючи іноземні комплектуючі й матеріали, пропонують на ринку високоякісну техніку, яка з урахуванням державної компенсації виходить, порівняно з імпортною, значно дешевшою.

Постійний учасник практично всіх агровиставок і демопоказів ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» представило в роботі шість своїх агрегатів. Усі машини презентував директор підприємства Пономар Юрій Васильович. Після проходу кожної наступної машини відвідувачі обступали і практично «засипали» питаннями Юрія Васильовича – цікавилися їх конструктивними особливостями, технічними характеристиками, ціною, якістю металу, термінами поставок.

Розповідає Пономар Юрій Васильович, генеральний директор ТОВ «Краснянське СП «Агромаш»:

Сьогодні ми показали в роботі шість наших агрегатів. Це напівпричіпна важка дискова борона БДВП 4,2-01 з шириною захвату 4,2 м, що має 5 чизельних стійок і діаметр диска 71 см. Якщо потужність трактора дозволяє, то на цю модель можна встановити 6-7 чизелів при глибині обробітку до 40 см. Необхідна потужність трактора – від 250 до 350 к.с. Такі агрегати ми виробляємо з шириною захвату від 3 до 7 метрів. Вони поєднують поверхневий обробіток ґрунту з одночасним смуговим розпушенням ґрунту глибокорозпушувачами, що руйнують підплужну підошву й затверділі шари ґрунту на глибину до 40 см. Цей процес покращує водний та повітряний режим ґрунту, а сферичні диски проводять його поверхневий обробіток на глибину до 22 см, подрібнюючи й інтенсивно перемішуючи ґрунт із рослинними рештками навіть в умовах затверділої поверхні. Прикатуючі котки забезпечують додаткове подрібнення й ущільнення обробленого ґрунту.

Агрегат за один прохід забезпечує підготовку ґрунту під посів і здатен працювати на всіх типах ґрунтів у всіх зонах землеробства.

Інший наш агрегат – чизель глибокорозпушувач ЧГ-4 В, розроблений до тракторів потужністю 300-­400 к.с. Робоча глибина обробки складає 25-­­40 см при ширині захвату 4 метри. Нова зварна конструкція рами дозволяє витримати будь­які зусилля, запобіжні зрізні болти забезпечують захист машини при зіткненні з перешкодами при глибокому розпушуванні ґрунту. Велика відстань між ґрунтом і рамою та оригінальна конструкція робочих органів глибокорозпушувача дозволяють зробити більш ефективним глибоке розпушування ґрунту з утворенням «хвилі» й запобігає забиванню машини ґрунтом і рослинністю. Робочі органи тут розташовані в два ряди, що забезпечує рівномірну й стабільну роботу агрегату на задану глибину обробки по всій ширині захвату.

Глибина розпушування регулюється за допомогою пальцевого механізму зміни положення котка. Подвійний шпоровий коток діаметром 600 мм завершує обробку поверхні ґрунту після глибокого розпушування.

Також ми можемо запропонувати 3-метровий агрегат ЧГ-3 В, що агрегатується з тракторами потужністю 150-180 к.с.

До уваги відвідувачів сьогодні ми також представили чизель ЧГ-40, що виготовляється за ліцензією французької фірми «Агрісем». Його робочі органи мають свою особливість. Оригінальна конструкція лапи глибокорозпушувача має зміщений ріжучий елемент, у якому сім ріжучих поверхонь. Стійка лапи відхилена від осі на 10 градусів. При роботі зі зміщеним ріжучим елементом центр сили підняття розміщується під центром сили тяжіння ґрунтової маси – таке вирівнювання сили й опору оптимізує потужність, необхідну для підняття ґрунтової маси, що істотно знижує енерговитрати.

За рахунок оригінальної конструкції лапи глибокорозпушувача, споживана його потужність і витрата пального, у порівнянні з традиційними глибокорозпушувачами й чизелями, скорочується до 30%. При робочій глибині в 35 см витрата пального складає 14-16 л/га. Робоча швидкість 8-12 км/год.

Цим агрегатом можна обробляти також пасовища. У нас є навіть експерименти роботи цим агрегатом по сходах пшениці.

Далі ми представляємо нашу ексклюзивну машину – важка дискова борона БДВП 4,2-03. На ній встановлено найбільші диски діаметром 920 мм завтовшки 11 мм, її загальна маса 9 тонн. Агрегат може заміняти плуг, він призначений для основного обробітку ґрунту та для обробітку заліснених ділянок поля. Ним можна корчувати невеликі пні й дерева. Працює на глибину до 30 см, глибина регулюється за рахунок зміни кута атаки. Додатково, на розсуд замовника, можна чіпляти різні катки.

Ми вже випустили більше ніж 10 таких машин, вони працюють у Чернігівській і Кіровоградській областях, зараз поставляємо на Волинь. Агрегатуються з тракторами потужністю від 350 к.с. Борона добре працює по засушливих ґрунтах. Витрати пального 15-16 л/га.

Також наше підприємство виготовляє причіпні широкозахватні дископаки Д-­­4, Д-6, Д-8 та Д­­-10. На Дні поля представлена модель Д-­­8. Ці моделі призначені для поверхневого обробітку ґрунту дисками на глибину 3-­­12 см шляхом підрізання, часткового обертання й перемішування шару ґрунту з рослинними рештками та прикочування його котками на робочий швидкості 14­­-16 км/год.

На завершення нашої експозиції представлена причіпна важка дискова борона БДВП-­6,3Н. Ця конструкція відрізняється тим, що має в транспортному положенні ширину відповідно до євростандарту – 3 метри. І в тих господарствах, де поля розташовані далеко одне від другого, можна без проблем переїжджати по дорогах загального користування.

Цей агрегат призначений для розробки залежаних і необроблених ґрунтів різного механічного складу, розробки задернілих брил після оранки, подрібнення пожнивних решток грубостеблевих культур та їх заробки в ґрунт.

Ці борони прості за конструкцією, зручні в експлуатації, управління здійснюється з кабіни трактора. Квадратний перетин осі батарей забезпечує надійну роботу дисків і запобігає їх прокручуванню під час роботи. Зсув задньої балки батарейних секцій відносно передніх, та встановлення кінцевих дефлекторів забезпечують роботу борін без огріхів та звально­розвальних борозен. Агрегат має робочі диски діаметром 710 мм і завтовшки 7 мм, що здатні обробляти ґрунт на глибину до 22 см. Глибина обробітку регулюється за рахунок зміни кута атаки та за рахунок притискання котків. Позаду встановлено швелерний двохрядний самоочисний коток.

Ми переконані в якості нашої продукції й готові надати нашу техніку на випробування в господарства. Ми гарантуємо якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування наших агрегатів. Наша сервісна служба працює без вихідних і цілодобово. Отже, звертайтесь до вітчизняного виробника, у нас діє державна підтримка, буде як мінімум удвічі дешевше. При тому що ми забезпечуємо високу якість, використовуючи для виготовлення робочих органів метал особливо високої зносостійкості – австрійську сталь марки Durostat B2, а рамні конструкції з цільної труби, що значно збільшує загальну міцність конструкції.

Рекламодавці останнього номеру