AgroComplex-­2019

29-­31 жовтня 2019 року в Міжнародному Виставковому Центрі відбулась міжнародна виставка ефективних рішень у агробізнесі AgroComplex-­2019. Організатор – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

АGROCOMPLEX-2019 У ЦИФРАХ:

Цього року у виставці AgroComplex-2019 взяли участь понад 300 компаній з 11 країн. Була представлена національна експозиція Німеччини, колективні експозиції Китаю та Туреччини. Виставкова площа склала 17 140 кв. м. Упродовж трьох днів пройшли понад 20 ділових заходів, у яких взяло участь більше 100 спікерів, на виставку завітали 12 400 професійних відвідувачів.

АGROCOMPLEX-2019 ПРЕДСТАВИВ 5 ЕКСКЛЮЗИВНИХ СПЕЦПРОЕКТІВ:

Продуктивне бджільництво – міжнародна спеціалізована виставка виробників обладнання для галузі бджільництва. У спеціалізованій експозиції взяли участь 30 компаній. 29 жовтня в рамках виставки за підтримки Спілки пасічників України вперше відбулась конференція «Продуктивне бджільництво в Україні. Експортний потенціал, стратегічні напрямки розвитку». У конференції взяли участь: перший віце-президент спілки пасічників України голова ФГ «Апіс Україна» Віталій Нагорнюк, директор з розвитку компанії-експортера меду «Асканія-Пак» Віктор Іванченко, а також віце-президент СПасУ голова Харківської обласної організації ТМ «Бджолопродукт» Денис Солдатов. На виставку завітав почесний пасічник України Василь Соломка, відомий як «Дід Василь», і дав лаконічний коментар: «Усі помітні фірми тут, знамениті пасічники тут. Тут представлена вся гама досягнень наших виробників». А директор компанії «ABB 100» Володимир Руденко зазначив: «Я бачу в цій виставці майбутнє. Виставка однозначно дасть поштовх розвитку бджільництва в Україні».

Тепличний бізнес – міжнародна виставка ефективних технологій та обладнання для тепличного господарства. У виставці взяли участь 15 компаній. 30 жовтня організатори разом з Асоціаціацією Теплиці України та Національним університетом біоресурсів і природокористування України провели міжнародну конференцію «Ефективна теплиця – нові підходи, реальні прибутки». У рамках виставки був представлений повний спектр рішень для вирощування овочевих і ягідних культур, грибів та квітів у закритому ґрунті.

Марія Мельниченко, директор компанії «Перспекта», поділилася враженнями від виставки: «Наша компанія вперше бере участь у виставці Тепличний Бізнес. Ми дуже задоволені результатом. Людей багато. Тому інтерес до нашої компанії дуже великий .

ІТ-Corner – найбільша спеціалізована експозиція цифрових технологій та smart-рішень в агробізнесі. Захід консолідував близько 50 вітчизняних і міжнародних брендів та 35 компаній-учасниць. Уперше ексклюзивним стендом був представлений VIP-учасник AgroComplex-2019 світовий виробник дронів – компанія DJI, яка сенсаційно представила нові дрони-оприскувачі для сільського господарства: Agras T16 та модель Phantom 4 RTK. 29 жовтня провідний системний інтегратор безпілотних рішень компанія DroneUA провела бізнес-форум «IT-Corner-2019: тренди, технології, майбутнє для агро 4.0». Саме тут керівник продажів компанії DJI Agriculture Саммер Денг презентував новинки й розповів про пріоритети компанії в Україні: «Головна мета, яку ми ставимо перед собою на цьому форумі, це показати наші найновіші технології в обприскуванні, агроменеджменті й загалом усю продукцію нашої компанії для агросектора. Я вважаю, що Україна є одним із найголовніших закордонних ринків для DJI Agriculture. Моя мета – вивести технологію обприскування дронами на український ринок, а звідти на європейський. Планую відвідати виставку також і в наступному році».

Засновник компанії DroneUA Валерій Яковенко поділився враженнями від IT-Corner-2019: «IT-Corner у цьому році став концентрацією всіх інноваційних ідей у сільському господарстві. Ринок повинен розвиватися, й IT-Corner допомагає всім компаніям, які є на ринку, знаходити точки дотику».

АgroEnergy DAY – другий міжнародний експофорум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики. Цього року виставка була насиченою і включала спеціалізовану експозицію (21 компанія-експонент), міжнародний бізнес-форум (4 тематичні панелі, 26 спікерів, близько 200 відвідувачів), метчмейкінг від профільних експертів (35 індивідуальних консультацій). 30 жовтня в рамках АgroEnergy DAY відбувся бізнес-форум щодо питань потенціалу сільського господарства в розвитку біоенергетики й презентовані технології для енергоефективності виробництва. Голова правління об’єднання «Біоенергетичні асоціації України» Георгій Гелетуха у своєму виступі сказав: «Ми вдячні організаторам виставки, що маємо можливість бути співорганізатором такої масштабної події як AgroEnergy DAY». Олександр Домбровский, голова ГС «Глобал 100 PE Україна», зазначив, що такі заходи як AgroEnergy DAY дають можливість об’єднати сильні сторони й отримати синергетичний ефект: вирішити проблеми чистої енергетики, поділитися досвідом і теоретичними надбаннями, які для України дуже важливі.

Local to Global – спеціалізована виставка-ярмарок фермерської та крафтової продукції. Виставка консолідувала 26 виробників, які представили свої унікальні фермерські продукти.

На Local to Global 30 жовтня відбувся практичний семінар: «Маркетингові інструменти для реалізації фермерської продукції на місцевих і глобальних ринках», у рамках якого українські виробники фермерської продукції дізналися про дієві маркетингові інструменти масштабування бізнесу від провідних експертів галузі.

Своїми враженнями від Local to Global 2019 поділилася Катерина Звєрева, консультант продовольчої та сільськогосподарської організації ООН і засновниця агро-медіа агентства Sapienza: «Це дуже класний майданчик для створення нових продуктів для фермерів, для обміну досвідом. Для того щоб наші споживачі трохи по-іншому сприймали фермерську продукцію».

31 жовтня відбувся день молодого спеціаліста «Сам собі BOSS» за підтримки Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу». День молодого спеціаліста-аграрія відвідали понад 400 студентів. У програмі лекторію «Я – молодий підприємець» виступили молоді керівники компаній-експонентів, де поділилися секретами формування успішної кар’єри та мотивації для студентів як стати власниками бізнесу.

Одег Брензей, директор ТОВ «Харвест Агро Груп»:

– Наше підприємство є вітчизняним виробником запасних частин, а саме ножів для сільськогосподарської техніки: комбайнів та кукурудзяних жаток усіх світових виробників. Ми використовуємо для виробництва сучасні технології й обладнання. Маючи своє власне виробництво й конструкторське бюро, ми можемо за зразками замовника виготовити запасні частини, які, можливо, відсутні в Україні, але терміново потрібні агровиробнику.

При виготовленні всіх деталей ми використовуємо сертифікований метал імпортного виробництва, а також німецькі технології порошкового наплавлення, які, в свою чергу, дозволяють збільшити термін служби запчастини в 2-­3 рази. Поєднання імпортного металу й технології порошкового наплавлення з порівняно дешевшою робочою силою дозволяє домогтися виготовлення якісних запчастин при помірних цінах.

Велика перевага застосування порошкової наплавлення ще й у тому, що її твердість значно вища від базового металу, з якого виготовлений сам ніж. За рахунок цього ніж у процесі роботи постійно самозаточується, що значно підвищує його продуктивність і термін служби.

Наше підприємство знаходиться поблизу Києва, але ми забезпечуємо оперативну доставку виконаних замовлень по всій Україні.

Рекламодавці останнього номеру