№6-2019

У номері
Зернові технологіїМобільні зерносушарки AGREX – запорука вашого успіху й незалежностіМобільні зерносушарки AGREX – запорука вашого успіху й незалежності
Італійська корпорація AGREX уже понад півстоліття виробляє й удосконалює свої зерносушарки. Завдяки впровадженню власних запатентованих інновацій ця техніка демонструює не лише відмінні виробничі показники при низькій витраті палива, але й високу надійність усіх вузлів і агрегатів.
МеханізаціяПерший в Україні розкидач Agrex серії FERTI-W був проданий «Волинською фондовою компанією»Перший в Україні розкидач Agrex серії FERTI-W був проданий «Волинською фондовою компанією»
Техніка компанії Agrex – італійського виробника сільськогосподарської техніки, що спеціалізується на виробництві зерносушильних комплексів та розкидачів мінеральних добрив ­ уже добре відома в Україні. Завдяки багаторічній співпраці з «Волинською фондовою компанією» в Україні було продано багато одиниць техніки від Agrex, і вони вже надійно працюють у різних регіонах країни.
МеханізаціяОригінальні запчастини + заводська гарантія від ХТЗОригінальні запчастини + заводська гарантія від ХТЗ
Харківський тракторний завод пропонує скористатися послугами модернізації, післягарантійного обслуговування та ремонту тракторів.
Агровиставки«Завод Кобзаренка» анонсує свій «план по захопленню Німеччини»«Завод Кобзаренка» анонсує свій «план по захопленню Німеччини»
«Завод Кобзаренка» уже вп’яте поспіль бере участь у Ганноверській виставці, постійно збільшуючи площу експозиції. Підприємству вже тісно в Україні та країнах ближнього зарубіжжя, тож директор заводу Анатолій Кобзаренко анонсує свій «наполеонівський план по захопленню Німеччини». Для цього вже збудовано «плацдарм» для наступу - завод у Польщі, що повноцінно почне працювати з січня 2020 року.
Зернові технологіїУстаткування від GSI – надійність і витривалість на довгі рокиУстаткування від GSI – надійність і витривалість на довгі роки
Компанія GSI – світовий лідер з виробництва сучасного, високотехнологічного обладнання для зернових систем, з історією на ринку понад 90 років.
Дата виходу10 грудня 2019 року
Місяці передплатилистопад-грудень
Рекламодавці останнього номеру