№6-2019

У номері
Зернові технологіїМобільні зерносушарки AGREX – запорука вашого успіху й незалежностіМобільні зерносушарки AGREX – запорука вашого успіху й незалежності
Італійська корпорація AGREX уже понад півстоліття виробляє й удосконалює свої зерносушарки. Завдяки впровадженню власних запатентованих інновацій ця техніка демонструює не лише відмінні виробничі показники при низькій витраті палива, але й високу надійність усіх вузлів і агрегатів.
МеханізаціяПерший в Україні розкидач Agrex серії FERTI-W був проданий «Волинською фондовою компанією»Перший в Україні розкидач Agrex серії FERTI-W був проданий «Волинською фондовою компанією»
Техніка компанії Agrex – італійського виробника сільськогосподарської техніки, що спеціалізується на виробництві зерносушильних комплексів та розкидачів мінеральних добрив ­ уже добре відома в Україні. Завдяки багаторічній співпраці з «Волинською фондовою компанією» в Україні було продано багато одиниць техніки від Agrex, і вони вже надійно працюють у різних регіонах країни.
МеханізаціяОригінальні запчастини + заводська гарантія від ХТЗОригінальні запчастини + заводська гарантія від ХТЗ
Харківський тракторний завод пропонує скористатися послугами модернізації, післягарантійного обслуговування та ремонту тракторів.
Агровиставки«Завод Кобзаренка» анонсує свій «план по захопленню Німеччини»«Завод Кобзаренка» анонсує свій «план по захопленню Німеччини»
«Завод Кобзаренка» уже вп’яте поспіль бере участь у Ганноверській виставці, постійно збільшуючи площу експозиції. Підприємству вже тісно в Україні та країнах ближнього зарубіжжя, тож директор заводу Анатолій Кобзаренко анонсує свій «наполеонівський план по захопленню Німеччини». Для цього вже збудовано «плацдарм» для наступу - завод у Польщі, що повноцінно почне працювати з січня 2020 року.
Зернові технологіїУстаткування від GSI – надійність і витривалість на довгі рокиУстаткування від GSI – надійність і витривалість на довгі роки
Компанія GSI – світовий лідер з виробництва сучасного, високотехнологічного обладнання для зернових систем, з історією на ринку понад 90 років.
Зернові технологіїЩоб не було біди: правила експлуатації силосівЩоб не було біди: правила експлуатації силосів
В елеваторній галузі настає ера фермерських зерносховищ. І якщо агрохолдинги укомплектовані хорошими профі, які вміють правильно експлуатувати елеваторне обладнання, то фермерським елеваторам через брак кадрів ще належить пройти шляхом помилок. Щоб зменшити кількість небажаних моментів, публікуємо правила експлуатації силосів.
АгровиставкиТехніка від ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» на виставці АгроКомплекс-2019Техніка від ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» на виставці АгроКомплекс-2019
Традиційно цікаву експозицію на виставці представило ТОВ «Краснянське СП «Агромаш». Виробник забезпечує високу якість, використовуючи для виготовлення робочих органів метал особливо високої зносостійкості – австрійську сталь марки Durostat B2, а рами виготовляються з цільної труби, що значно збільшує загальну міцність конструкції.
ТОВ «Агромаш-­Калина» вперше представило свою техніку на виставці AGRITECHNICA-2019ТОВ «Агромаш-­Калина» вперше представило свою техніку на виставці AGRITECHNICA-2019
ТОВ «Агромаш-­Калина» – добре відомий в Україні виробник сільськогосподарської техніки, що цього року «дебютував» на виставці AGRITECHNICA, представивши на площі в 102 м2 три агрегати.
Зерноочисна машина від заводу «Фадєєв Агро» на виставці AGRITECHNICA-2019Зерноочисна машина від заводу «Фадєєв Агро» на виставці AGRITECHNICA-2019
Завод «Фадєєв Агро» – представив зерноочисне обладнання, яке не лише викликало інтерес з боку німецьких фермерів, а й був укладений контракт на його поставку покупцеві.
Земельна реформаСкоро розбагатіємо – землю продамо!Скоро розбагатіємо – землю продамо!
Народ, котрий сподівається розбагатіти за рахунок великих природних багатств, приречений на бідність.
«Мзурі Україна» на виставці AGRITECHNICA-2019«Мзурі Україна» на виставці AGRITECHNICA-2019
Компанія «Мзурі Україна» вже сім років реалізує в Україні агрегати для нульової технології обробітку ґрунту. Унікальність техніки, яку використовують за цієї технології, полягає в тому, що вона замінює широку лінійку сільськогосподарського обладнання, потрібного для проведення основного й передвисівного обробітків ґрунту та сівби.
АгровиставкиНові технології на «AGRILEVANTE-2019»Нові технології на «AGRILEVANTE-2019»
З 10 по 13 жовтня на Півдні Італії в м. Барі пройшла шоста міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та тваринництва «AGRILEVANTE-2019». Це один з найбільших аграрних форумів Середземноморського регіону, що проходить раз на два роки й демонструє останні досягнення переважно італійських виробників техніки та обладнання.
АгровиставкиAgroComplex-­2019AgroComplex-­2019
29-­31 жовтня 2019 року в Міжнародному Виставковому Центрі відбулась міжнародна виставка ефективних рішень у агробізнесі AgroComplex-­2019. Організатор – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».
АгровиставкиУкраїна на виставці Agritechnica-2019Україна на виставці Agritechnica-2019
З 10 по 16 листопада в Ганновері (Німеччина) пройшла чергова виставка сільськогосподарського машинобудування та аграрних технологій Agritechnica­-2019. Традиційно виставка вважається головним майданчиком, де можна ознайомитися з усіма світовими трендами та найновішими технологіями в галузі сільгосптехніки.
АгровиставкиКомпанії KRAMP виходить на український ринокКомпанії KRAMP виходить на український ринок
На виставці Agritechnica-2019 голландська компанія KRAMP – найбільша гуртова компанія Європи з постачання запчастин, представила цікаву експозицію і презентувала мобільний додаток програми KRAMP по пошуку запчастин.
Захист рослинCамохідний обприскувач/розкидач «Водолій»Cамохідний обприскувач/розкидач «Водолій»
Представляємо Вашій увазі багатофункціональний самохідний обприскувач/розкидач «Водолій» вітчизняного виробництва.
Дата виходу10 грудня 2019 року
Місяці передплатилистопад-грудень
Рекламодавці останнього номеру