«Завод Кобзаренка» анонсує свій «план по захопленню Німеччини»

«Завод Кобзаренка» уже вп’яте поспіль бере участь у Ганноверській виставці, постійно збільшуючи площу експозиції. Підприємству вже тісно в Україні та країнах ближнього зарубіжжя, тож директор заводу Анатолій Кобзаренко анонсує свій «наполеонівський план по захопленню Німеччини». Для цього вже збудовано «плацдарм» для наступу - завод у Польщі, що повноцінно почне працювати з січня 2020 року.

Анатолій Кобзаренко, директор «Заводу Кобзаренка»:

На цю виставку ми привезли п’ять наших агрегатів, серед яких дві новинки: зернопакувальна машина ЗПМА-180 (автомобільна) з дизельним двигуном Lombardini, та розвантажувач/завантажувач вагонів РВМ-180. Конструктивно РВМ-180 – це шнекова установка на рамі з ходовою системою, де все працює автоматично; водій може розвантажити цілий склад вагонів, не виходячи з кабіни трактора. За одну годину цей агрегат перевантажує до 180 тонн зерна. Ця модель цікава для великих експортерів зерна, сподіваємося на продажі в такі країни як Пакистан, Індія, Марокко, Єгипет.

Як бачите, дві машини на нашому стенді пофарбовані в непритаманний для нас колір, оскільки вони вже продані, і їх фарбували під конкретних замовників. Одразу після виставки вони вирушають в Іспанію.

У перші два дні на нашому стенді ми провели перемовини з майбутніми дилерами з Уругваю, Бразилії, Данії, Індії, Китаю; також були чотири компанії з Італії, що хочуть торгувати нашою технікою. Тож, гадаю, за результатами цієї виставки в нас буде значний прорив.

Вийти на німецький ринок й успішно продавати тут свою техніку зовсім не просто. Так склалося, що німецькі фермери більше довіряють своєму вітчизняному виробнику. Саме тому ми вже маємо домовленість з нашими німецькими дилерами, що з наступного року наша техніка тут буде продаватися під німецьким брендом Grabmeier. Це завод з доброю історією, техніку якого німецькі фермери знають і довіряють їй. Переконавшись у якості нашої продукції, це підприємство погодилось співпрацювати саме з нами і під своїм ім’ям продавати нашу техніку. Тож можна сказати, що ми робимо суттєвий прорив на німецький ринок.

Учора ми домовились із відомим німецьким виробником причепів - фірмою Kröger - про постачання наших навісних гноєрозкидальних механізмів.

З січня наступного року починає працювати наш завод у Польщі. Це значно зменшить наші логістичні витрати й дасть можливість збільшити продажі в Європі. Сьогодні на ринку Німеччини існує дефіцит на бочки для внесення рідких добрив. Тепер ми їх будемо повністю виробляти й цинкувати в Польщі й відправляти в Німеччину. До цього ми їх робили в Україні, везли 1000 км у Польщу, там цинкували, повертали назад, доробляли тут бочку, після чого везли на продаж у Європу. Наші дилери в Німеччині вже приймають замовлення на наші бочки, перше замовлення на три бочки ми вже отримали. Німців добре вміють рахувати гроші, і їх вже приваблює наша ціна і якість.

Рекламодавці останнього номеру