Зерноочисна машина від заводу «Фадєєв Агро» на виставці AGRITECHNICA-2019

Завод «Фадєєв Агро» – представив зерноочисне обладнання, яке не лише викликало інтерес з боку німецьких фермерів, а й був укладений контракт на його поставку покупцеві.

Чи варто нашим читачам представляти Леоніда Фадєєва? Думаю його знають всі, хто хоч якось пов'язаний з сільським господарством. Леонід Васильович поділився з нами своїми думками про виставку:

– Аграрна виставка в Ганновері – це яскравий парад новітніх рішень в агробізнесі. Масштаб виставки вражає – 27 павільйонів, без перебільшення – виставкового міста, в якому організовано автобусний рух у двох напрямках.

Вісім днів роботи виставки без зниження активності відвідувачів пояснюють її специфіку: виставка такого масштабу може проводитися не частіше, ніж з інтервалом у два роки.

Такий інтервал обумовлений ще однією обставиною: фірми, які розробляють обладнання сільськогосподарського призначення, за два роки мають можливість запропонувати ринку більш довершений варіант машини в порівнянні з попереднім.

Мова йде не просто про дизайн і зовнішню привабливість, а й про нові можливості машини. Саме покупці нових машин забезпечують стійку роботу розробників, технологів і випробувальної техніки. Зразки техніки з новими поліпшеними функціональними можливостями демонструються на таких виставках з інтервалом, ще раз наголосимо, не частіше, ніж раз на два роки.

Устаткування дороге, але покупець не в накладі. По-­перше, він уже добре знає фірму­виробника з попереднього досвіду експлуатації машин цієї фірми й упевнений, що нова машина покращить якість роботи й дасть більш високу продуктивність.

По-­друге, він переконується, що наявна в нього машина попереднього зразка знаходиться у відмінному стані, і він зможе продати її на вторинному ринку. Загалом, дієздатна машина, як правило, з незначним зниженням ціни, послідовно перепродається три­-чотири рази. Це загальносвітова практика.

Радує, що в кожній наступній виставці число українських фірм збільшується. Я глибоко переконаний, що Україні є що показати, і навіть наше порівняно невелике підприємство – завод «Фадєєв Агро» – показало зерноочисне обладнання, яке не лише викликало інтерес з боку німецьких фермерів, а й був укладений контракт на його поставку покупцеві.

Вірю, що цей прецедент отримає розвиток після того, як перший зразок покаже унікальні можливості в очищенні й калібруванні насіння.

Читачам журналу я раджу відвідувати такі виставки. На них отримуєш відчуття причетності до найбільш значимих подій в аграрному світі й підвищуєш свою самооцінку.

Рекламодавці останнього номеру