Оригінальні запчастини + заводська гарантія від ХТЗ

Харківський тракторний завод пропонує скористатися послугами модернізації, післягарантійного обслуговування та ремонту тракторів.

Найякісніша техніка не вічна й з часом потребує ремонту. Особливо після роботи на полях за таких погодних умов, які були в останні роки, коли земля без дощів перетворилася практично на «бетон».

У кожного власника сільськогосподарської техніки рано чи пізно виникає момент, коли необхідно проводити як технічне обслуговування, модернізацію, так і ремонт тракторів, які працюють у господарствах. За час своєї експлуатації машини зазнають суттєвих робочих навантажень, у результаті яких можуть вийти з ладу різні вузли й агрегати.

Для того, щоб допомогти аграріям збільшити ресурс експлуатації тракторів, фахівці Харківського тракторного заводу пропонують скористатися послугами модернізації та якісного ремонту експлуатованої техніки на потужностях підприємства, використовуючи оригінальні запасні частини з наданням заводської гарантії на весь комплекс робіт, що проводяться.

На підприємстві зазначають, що головний принцип вказаної послуги – дати друге життя трактору з максимальною вигодою для сільськогосподарських підприємств.

Для отримання послуги необхідно:

  1. Звернутися до гарантійно-сервісної служби ХТЗ для визначення обсягу заміни вузлів, агрегатів і проведення необхідних робіт із ремонту трактора.
  2. Укласти договір із заводом. Фіксується ціна й термін виконання робіт щодо трактора.
  3. Визначити найбільш оптимальний спосіб доставки на завод трактора або його вузла.
  4. Внести 20% передоплати після укладання договору.
  5. Після готовності трактора внести решту – 80% оплати.
Працювати напряму із заводом-виробником вигідно! Звертайтеся!
Рекламодавці останнього номеру