Компанії KRAMP виходить на український ринок

На виставці Agritechnica-2019 голландська компанія KRAMP – найбільша гуртова компанія Європи з постачання запчастин, представила цікаву експозицію і презентувала мобільний додаток програми KRAMP по пошуку запчастин.

Андрій Попов, керівник компанії KRAMP в Україні:

– KRAMP – голландська компанія, що є №1 в Європі з постачання запчастин. Це найбільша гуртова компанія Європи з дуже великим досвідом, яка в 2019 році буде мати понад мільярд євро обороту. Ми вже п’ять років присутні на ринку України, але широкому загалу ми майже не відомі, оскільки не були активні, наше керівництво вивчало український ринок, щоб зрозуміти, чи є сенс в нього інвестувати, це чисто європейський підхід. Тепер рішення прийнято, ми розпочинаємо активну роботу, отже можна сказати, що ми лише виходимо на цей ринок.

Наша компанія має контракти практично з усіма виробниками запчастин, заводи з їх виробництва знаходяться по всьому світу: в Америці, Європі, Індії… Маємо три приватні марки: Kramp, Gopart, Farma. Ми працюємо не лише на ринку запчастин, але також постачаємо все необхідне для тваринництва. Компанія в Європі робить поставки не тільки на агроринок, вона також орієнтована на будівельний ринок та лісове господарство.

Родзинка нашої компанії в тому, що наш асортимент налічує 700 тис. найменувань запчастин. Ми можемо запропонувати абсолютно все. У нас кажуть: якщо цього немає в KRAMP – цього не існує.

Стратегія компанії KRAMP на ринку полягає в тому що ми не співпрацюємо з кінцевим споживачем, наш напрямок орієнтований на співпрацю з дилерами. Тому зараз ми формуємо дилерську мережу по Україні. До кінця наступного року плануємо запустити україномовний Інтернет-­магазин, на який матимуть доступ лише дилери, котрі зареєстровані в системі KRAMP. Дилери будуть класифіковані в залежності від розміру і своїх можливостей. Наприклад, дилер класу А – це великий дилер, який має мережу філіалів, сервісну службу.

Крім запчастин ми також пропонуємо оливи, фарби, дзеркала… Ми робимо акцент на власні марки, на дуже якісний не оригінал. Після виходу техніки з гарантійного періоду фермер за меншу ціну зможе отримати такі ж якісні запчастини. Ще одна родзинка KRAMPа – ми готові поставляти деталі від одного примірника, не обумовлюючи замовлення певним об'ємом або мінімальною партією.

На цій виставці ми презентували наш мобільний додаток програми KRAMP для підбору запчастин, яку можна безкоштовно завантажити на App Store або Google Play. Цей додаток буде дуже корисним для фермерів: по штрих-­коду або навіть по фото самої деталі в каталозі KRAMP-а можна знайти оригінальний номер деталі після, чого зробити запит на її придбання.

Рекламодавці останнього номеру