Техніка від ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» на виставці АгроКомплекс-2019

Традиційно цікаву експозицію на виставці представило ТОВ «Краснянське СП «Агромаш». Виробник забезпечує високу якість, використовуючи для виготовлення робочих органів метал особливо високої зносостійкості – австрійську сталь марки Durostat B2, а рами виготовляються з цільної труби, що значно збільшує загальну міцність конструкції.

Розповідає Пономар Юрій Васильович, директор ТОВ «Краснянське СП «Агромаш»:

– На виставці ми представили нашу цьогорічну новинку – важку дискову борону, комбіновану з чизелями БДЧ-­7. Ширина захвату такого агрегату 7 метрів. В транспортному положенні борона має ширину 3 метри, отже, відповідає євростандарту, відповідно, її можна транспортувати по дорогах загального користування на великі відстані, що сьогодні є актуальним для великих холдингів. Це потужний надійний і високопродуктивний агрегат, що за один прохід виконує кілька операцій, поєднуючи поверхневий обробіток ґрунту з одночасним смуговим розпушенням ґрунту глибокорозпушувачами, що руйнують підплужну підошву й затверділі шари ґрунту на глибину до 40 см. Цей процес покращує водний та повітряний режим ґрунту, а сферичні диски проводять поверхневий обробіток ґрунту на глибину до 22 см, подрібнюючи й інтенсивно перемішуючи його з рослинними рештками навіть в умовах затверділої поверхні. Прикочувальні котки забезпечують додаткове подрібнення й ущільнення обробленого ґрунту.

Агрегат за один прохід забезпечує підготовку ґрунту під посів і здатен працювати на всіх типах ґрунтів у всіх зонах землеробства.

Ця борона допомагає заощаджувати, порівняно з плугом, витрати пального на 10­-15%, при майже вдвічі більшій продуктивності.

До новинок можна віднести також ротаційну борону БР-­­5,8 з шириною захвату 5,8 м та 8,2 м. ЇЇ можна застосовувати як до появи сходів, так і після. Вона справляється з обробкою навіть найважчих ґрунтів з товстою ґрунтовою кіркою і великою кількістю бур’янів. ЇЇ особливість в тому, що її робочі органи вирізані з цільного металу особливо високої зносостійкості з австрійської сталі марки Durostat B2, а рама виготовлена з цільної труби, що значно збільшує міцність конструкції.

Серед експонатів і дископак Д­­-2,4. Це навісна машина, що забезпечує якісний обробіток ґрунту після збирання врожаю, зокрема, там, де залишається багато пожнивних решток: стебла ріпаку, соняшнику, кукурудзи тощо. Оригінальна конструкція робочих органів агрегату забезпечує належне розпушування обробленого шару ґрунту, подрібнює грудки та рослинні рештки, перемішуючи їх між собою.

Ці навісні агрегати також доступні з шириною захвату 2 м. Вони мають можливість працювати на великих робочих швидкостях – до 18 км/год., з глибиною обробітку до 10 см. Робочі органи – диски дископаків виготовляються із бормісткої сталі, що підвищує їх зносостійкість у 1,5 разу. Застосування на дископаках хвилястих робочих органів покращує роботу агрегатів на зволожених та засушливих ґрунтах. Вертикальна вібрація дисків на високих робочих швидкостях забезпечує якісний обробіток ґрунту, а подрібнені перемішані з ґрунтом пожнивні рештки забезпечують збереження ґрунтової вологи. З такими дисками агрегати можуть застосовуватися як на пожнивному обробітку, так і на передпосівній підготовці ґрунту.

Рекламодавці останнього номеру