«Мзурі Україна» на виставці AGRITECHNICA-2019

Компанія «Мзурі Україна» вже сім років реалізує в Україні агрегати для нульової технології обробітку ґрунту. Унікальність техніки, яку використовують за цієї технології, полягає в тому, що вона замінює широку лінійку сільськогосподарського обладнання, потрібного для проведення основного й передвисівного обробітків ґрунту та сівби.

Олександр Ярошенко, директор «Мзурі Україна»:

– На цій виставці ми представляємо англійського виробника - компанію MZURI, яка пропонує агрегати для нульової технології обробітку ґрунту. В Україні наше представництво працює вже 7 років. За цей час ми поставили багато різних агрегатів, яким забезпечуємо якісне обслуговування. Приємно, що всі наші клієнти задоволені технікою й обраною технологією, побачили реальні результати роботи, і не лише з підвищення врожайності, але й покращення якості ґрунтів, відновлення біоти і, звичайно, отримання економічного ефекту. Ми пропонуємо агрегати для смугового обробітку ґрунту за один прохід, під час якого одночасно проводиться три операції: обробка ґрунту, внесення добрив і висів насіння без попередньої підготовки ґрунту, тобто безпосередньо по стерні. Таким чином відновлюємо родючість і зберігаємо вологу, яку просто неможливо купити.

Ця технологія в Європі не нова, нею користуються вже більше 10 років, і вона себе дуже добре зарекомендувала. Новинки, які сьогодні тут представлені, це, зокрема, адаптери точного висіву для посіву просапних культур. Представлені агрегати точного висіву для соняшнику, кукурудзи, рапсу. Ми пропонуємо агрегати для висіву всіх культур, крім цукрового буряку, у нас міжряддя не підходить на 45 см. У минулому році ми вже представили ці агрегати в Україні, зокрема, робили пробні посіви в Одеській, Херсонській, Харківській та Черкаській областях, а в цьому році ми за технологією точного висіву сіяли рапс. Отримали дуже хороші результати.

Для фермерів наша технологія приносить значний економічний ефект: раціональніше використовуються мінеральні добрива, немає потреби в додаткових агрегатах, менша витрата пального й робочого часу. А найголовніше – зберігається волога: навіть за умови висіву в сухий у верхньому шарі ґрунт і при повній відсутності опадів з’являються дружні сходи.

Рекламодавці останнього номеру