Аграрії Волині високо оцінили техніку від «Волинської фондової компанії»

28 лютого в Луцьку, в приміщенні Луцького драматичного театру імені Т.Г. Шевченка, було проведене щорічне навчання з актуальних питань розвитку аграрної галузі для керівників агрогосподарств та фермерів. Організатором заходу виступив департамент агропромислового розвитку Волинської області.

У заході взяли участь заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, голова облдержадміністрації Волинської області Олександр Савченко, директор департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації Юрій Горбенко.

На площі перед театром працювала виставка сільськогосподарської техніки та обладнання, де агровиробники й жителі міста могли ознайомитися з новітньою технікою від кращих світових виробників. Свої агрегати представила також і ВФК: трактор MASSEY FERGUSON 6713, агрегатований із самохідним обприскувачем UNIA EUROPA 3024 та самохідний обприскувач KUHN PARRUDA МТ 3030 МТ.

– Держава розуміє проблеми аграріїв, тому я вважаю, що ми повинні сьогодні обговорити нові правила гри на 2019 рік. Це дозволить вам скористатися всіма перевагами державної підтримки. Сьогодні ми будемо говорити про новації в 2019 році в сферах фіскальної служби, Держгеокадастру, Держпродспоживслужби, екології, Держпраці, – цими словами розпочав зустріч директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко.

Далі Юрій Мефодійович розповів про минулорічні досягнення Волині:

– Наша область аграрна. Виробництвом сільськогосподарської продукції займаються 150 тисяч ОСГ, 600 ФГ, 248 агрогосподарств. Динаміка виробництва валової продукції постійно зростає, що свідчить про стабільний розвиток галузі. За минулий рік вироблено сільськогосподарської продукції на суму 7,1 мільярда гривень. Така ж ситуація простежується в динаміці збору зернових та врожайності. За результатами 2018 року Волинь посіла 1 місце в країні за урожайністю ріпаку та кукурудзи, 2 – за урожайністю гороху.
У рейтингу регіонів посідаємо 1 місце у виробництві вівса, 4 – у виробництві жита, 5 – у виробництві ярої пшениці, 8 – у виробництві картоплі та ріпаку і 9 – цукрових буряків.

Серед аграріїв, що завітали на цей захід, було й чимало клієнтів «Волинської фондової компанії», які досягають успіху в партнерстві з компанією й на власному досвіді переконалися в надійній і взаємовигідній співпраці з ВФК.

Олексій Берук ТОВ «П’ятидні», Волинська обл., Володимир-­Волинський район:

– З ВФК ми співпрацюємо вже досить давно. Серед останніх придбань – три жатки Dominoni для збирання кукурудзи та соняшнику з шириною захвату 9,5 м. Співпрацею з ВФК ми цілком задоволені, з такими лідерами ринку завжди вигідно мати справу, бо вони пропонують сучасну техніку, передові технології й бездоганний сервіс.

Олександр Ляшук, директор ТОВ «СБЕ УКРАЇНА РІВНЕ», групи компаній ТМ «Вілія»:

– Ми відвідуємо цей захід, оскільки для нас важливо знати останні новини про державні програми й брати в них участь. Зараз починається новий сезон, а тут зібралося багато наших клієнтів, у яких ми купуємо техніку, запчастини, ЗЗР, насіння.
Одним із надійних наших партнерів з придбання техніки й запчастин, є ВФК. У минулому році ми придбали в них культиватор­глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow з шириною захвату 6 метрів. Зважаючи на наші ґрунти й горбисту місцевість, нам необхідно хоча б раз на 4­5 років робити глибоке рихлення на глибину 40­45 см. За сезон обробили понад 700 га, до агрегату в нас немає жодних нарікань.
Сервіс у ВФК ідеальний, вони реагують з першої хвилини, хлопці комунікабельні, будь­які питання вирішуються навіть і в не робочий час. Тож і надалі будемо працювати з «Волинською фондовою компанією» по запчастинах та приглядатися до їх нової техніки.

MASSEY FERGUSON 6713

Представлений на заході трактор Massey Ferguson 6713 якнайкраще підійде для продуктивної роботи українських аграріїв у сучасних умовах ведення сільського господарства. Завдяки простоті й міцності ця модель відкриває для сільськогосподарських виробників нові можливості. На трактор MF 6713 установлюється повністю синхронізована трансмісія з 12 передачами переднього і 12 передачами заднього ходу, що поділені на 2 діапазони. На типовий для польових робіт діапазон швидкостей від 4 до 12 км/год. припадає шість передач, а максимальна швидкість трактора з цією трансмісією 40 км/год.

Відомий надійністю, міцністю й паливною економністю 4-­циліндровий двигун AGCO Power з робочим об’ємом 4,4 л з турбокомпресором розвиває потужність 132 к. с. (98 кВт). Цей двигун гарантує високий обертовий момент у широкому діапазоні частот обертання колінчастого вала. Максимальний обертовий момент розвивається вже при низькій частоті обертання колінчастого вала, 540 Н­м при 1500 об/хв., а максимальна робоча частота обертання визначена на рівні 2000 об/хв. За рахунок цього знижено не лише витрату пального, але й рівень шуму, зношення й руйнування, що позитивно відображається на експлуатаційних витратах і забезпечує операторові підвищений комфорт при роботі.

Проста гідравлічна система з відкритим центром і двома шестерінчастими помпами забезпечує витрати 34 л/хв. (одна помпа) для внутрішніх вузлів трактора, а витрата 57 л/хв. (друга помпа) дозволяє механізму задньої навіски з електронним управлінням піднімати навісне обладнання масою до 5200 кг.

Крім того, для реалізації гідравлічних функцій робочого обладнання та можливості кермового управління передбачено два або три стандартних допоміжних гідророзподільники. Таке рішення зручне на розворотних смугах. Опційно можна замовити третій гідророзподільник, він корисний у поєднанні з робочим обладнанням, що потребує суттєвого споживання оливи.

Оптимальна для конкретної робочої операції швидкість руху вибирається за допомогою важелів, що розташовані в межах зручної досяжності, завдяки чому операторові легко ними керувати. Однодискове сухе зчеплення відрізняється простотою в експлуатації й технічному обслуговуванні. Трансмісія пропонується з електронним управлінням, човниковим механізмом й оснащується багатодисковою муфтою в оливній ванні (опція).

Вмикання валу здійснюється через незалежну муфту з гідравлічним управлінням. Завдяки такому рішенню ВВП вмикається плавно, що знімає різке навантаження з силової передачі. Ця перевірена система приводу відрізняється найвищою надійністю й простотою використання, а управління системою здійснюється за допомогою простого трьохпозиційного перемикача на панелі управління оператора. Електронна система керує вмиканням ВВП, що робить цей процес більш надійним, плавним і регульованим, незалежно від частоти обертання колінчастого вала й маси робочого обладнання.

У стандартній комплектації трактор MF 6713 оснащується ВВП із двома частотами обертання 540/1000 об/хв. На замовлення трактор можна комплектувати ВВП із частотою обертання 540/540Есо/1000 об/хв.

Легкість в експлуатації досягнута простою й практичною конструкцією. Від ергономічно скомпонованої правої бокової консолі до продумано розташованих важелів перемикання передач. У кабіні є все необхідне для підвищення продуктивності й зменшення втомлюваності оператора.

KUHN PARRUDA 3030 МТ

Обприскувачі KUHN PARRUDA можна умовно назвати новинкою на українському ринку, оскільки впродовж десятків років бразильські самохідні обприскувачі Montana Parruda відомі нашим аграріям як надійна універсальна високопродуктивна техніка, що й досі працює в господарствах. А впровадження технологій KUHN дала змогу посилити переваги моделі, в чому вже встигли переконатися багато вітчизняних господарств.

Модель KUHN Parruda 3030 МТ орієнтована на роботу у великих господарствах у складних умовах. Поєднує в собі гнучкість, надійність, безпеку, економічність та продуктивність.

Головна особливість цієї моделі – надзвичайно низька витрата пального, за звичайних умов вона не перевищує 0,6-0,7 л/га, при тому, що більшість самохідних обприскувачів цього класу споживає 1 л/га й більше. Високий кліренс у 1,7 м дає можливість працювати на високорослих посівах, дозволяючи обробляти кукурудзу й соняшник, робоча висота тридцятиметрової штанги знаходиться в діапазоні від 0,5 до 2,6 м, а норму обприскування можна встановлювати від 10 до 270 л/хв. Ширина колії обприскувача регулюється механічно від 3,05 до 3,45 м.

Обприскувач має 4-циліндровий дизельний двигун із турбонаддувом фірми MWM, потужністю 180 к.с. Він видає високий обертовий момент і відповідає європейським нормам екологічної безпеки.

Однією з особливостей конструкції KUHN Parruda 3030 МТ є наявність ефективної механічної трансмісії. Чимало виробників пропонують схожі машини з гідростатичною трансмісією, яка передбачає подвійне перетворення енергії – із механіки в гідравліку, а тоді знову в механіку. Це знижує ККД та спричиняє підвищену витрату пального. Крім цього, гідростатика зумовлює підвищену вартість експлуатації техніки. Натомість 2-діапазонна механічна трансмісія, що реалізована в конструкції цієї моделі (12 передніх та 2 задніх передачі), вирізняється винятковою надійністю.

Обприскувач обладнано високопродуктивною помпою для закачування води продуктивністю 1100 л/хв.

У системі циркуляції робочої рідини використана унікальна технологія подвійного контролю. У більшості звичайних обприскувачів робочий розчин подається до штанги з надлишком, який автоматично повертається назад у бак. Це призводить до надмірного енергоспоживання, а з часом – до підвищеного зношення елементів системи. На відміну від цього, в KUHN Parruda 3030 МТ передбачено подачу вже від помпи точного обсягу рідини до штанги за допомогою електронного управління подачею помпи, і додатково на кожній секції штанги розташовані клапани, що забезпечують оптимальний режим циркуляції робочого розчину.Важливо, що конструктивно тут немає єдиної панелі, де зібрано усі клапани, – навпаки, кожен клапан розміщений на тій секції, за яку він відповідає – усього їх 9. Це робить систему надійнішою й полегшує експлуатацію обприскувача – не потрібно прокачувати рідину по всій системі, а тиск на всіх форсунках є гарантовано однаковим.

Обприскувач обладнано пневматичною підвіскою EQUILIBRA, що навіть при коливанні коліс на ямах дозволяє обприскувачу залишатись стабільним, ідеально копіюючи поверхню ґрунту. Таким чином, машина може працювати з високою швидкістю – до 35 км/год. Ще однією особливістю цього обприскувача є те, що він один з найлегших на ринку в своєму класі: якщо конкуренти важать у межах 14 т, то Parruda 3030 МТ – 11 т, що в сукупності з радіальними шинами дозволяє знижувати тиск і негативний вплив машини на ґрунт, а також підвищує продуктивність машини у важких умовах, зокрема, на вологому ґрунті.

Уже в базовій комплектації цієї моделі передбачена система відмикання секцій під час внесення, а також автопілот. При цьому кількість самих секцій збільшено до 9, що дає змогу заощаджувати в середньому 10-15% робочого розчину.

Сьогодні всі вміють добре рахувати гроші, прораховувати майбутні експлуатаційні витрати. Тому ще однією перевагою Kuhn Parruda 3030 МТ є його демократична ціна, за рахунок того, що дана модель обладнана механічною трансмісією 4х2, що є дешевшою, але надійною в експлуатації, тоді як гідравліку обслуговувати виходить дорожче.

Для приготування робочого розчину передбачено бак з міксером, що встановлюється на зручній для оператора висоті. Потужність міксера дозволяє ефективно готувати однорідні робочі розчини як із рідкими, так із порошковими препаратами.

Юрій Пахольчук, регіональний менеджер ВФК:

– Сьогоднішній захід пройшов на високому рівні, була висока явка фермерів, відбулося багато контактів з тими, хто планує купувати нашу техніку. Поспілкувавшись з аграріями, ми можемо зробити висновок про їх високу зацікавленість малою і середньою технікою, тракторами від 100 до 200 к.с., обприскувачами з об’ємом до 3000 літрів. На мою думку, ринок уже перенаситився великими тракторами. Усі, хто має старі трактори вітчизняного виробництва, зараз хотіли б замінити їх на трактори імпортного виробництва. Саме тому ми спостерігаємо підвищену зацікавленість до представленої тут моделі трактора MASSEY FERGUSON 6713. Це агрегат європейського рівня, ясна річ, він трохи дорожчий, ніж вітчизняні аналоги, але значно практичніший і надійніший. Це простий трактор з механічною трансмісією потужністю 132 к. с. і високим рівнем комфорту.
Фермери цікавилися також обприскувачем KUHN PARRUDA 3030 МТ, ємністю 3000 літрів і штангою 30 м. Цінова політика даного агрегату на ринку в цьому класі практично найменша.
Аграрії сьогодні також цікавилися різними фінансовими програмами та умовами при купівлі нашої техніки. І нам справді є що їм запропонувати, ми співпрацюємо з багатьма банками. Це і лізинг, і кредити під вигідні відсотки у гривні.

Юрій ДИВАК

Нагадаємо, що ексклюзивні права на продаж обприскувачів Kuhn Parruda в Україні має лише «Волинська фондова компанія».

Рекламодавці останнього номеру