№2-2019

У номері
АгровиставкиАгроВесна починається!АгроВесна починається!
Більше 18 тисяч аграріїв з усієї України почали новий агросезон з відвідування дев’ятих міжнародних виставок «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика», що відбулися 19-­21 лютого в Міжнародному Виставкому Центрі (м. Київ).
АгровиставкиТОВ «Краснянське СП «Агромаш» на виставці АгроВеснаТОВ «Краснянське СП «Агромаш» на виставці АгроВесна
ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» – постійний учасник агровиставок. Цього разу – також традиційно – приїхали з черговими новинками.
Зернові технологіїЯк швидко побудувати елеватор? Рекомендації практиківЯк швидко побудувати елеватор? Рекомендації практиків
Будувати елеватор кілька років зараз велика розкіш. По-перше, чим раніше його запустять у роботу, тим швидше почнеться «відбивання» коштів на зведення комплекса. А, по-­друге, елеватори для зернової галузі – «річ першої необхідності».
МеханізаціяАграрії Волині високо оцінили техніку від «Волинської фондової компанії»Аграрії Волині високо оцінили техніку від «Волинської фондової компанії»
28 лютого в Луцьку, в приміщенні Луцького драматичного театру імені Т.Г. Шевченка, було проведене щорічне навчання з актуальних питань розвитку аграрної галузі для керівників агрогосподарств та фермерів. Організатором заходу виступив департамент агропромислового розвитку Волинської області.
МеханізаціяЗернозбиральні комбайни FENDT – якість, підтверджена в полі.Зернозбиральні комбайни FENDT – якість, підтверджена в полі.
Застосування новітніх технологій рослинництва зумовлюють стабільне зростання врожайності зернобобових і технічних культур, відтак, підвищуються й вимоги до якості зернозбиральних комбайнів. Зернові, збіжжя важливо зібрати швидко і з мінімальними втратами.
АгробізнесПримусове виконання аграрних розписок: перший досвід на ринкуПримусове виконання аграрних розписок: перший досвід на ринку
Підприємці з різних сегментів у своїй діяльності стикаються з труднощами, і агробізнес – не виняток. Більше того, сільське господарство пов’язане з низкою специфічних ризиків, таких, як погода, питання якості або ціни продукції, логістичні обмеження тощо.
АгробізнесАграрні розписки виходять на міжнародний рівень: топ 10 запитаньАграрні розписки виходять на міжнародний рівень: топ 10 запитань
Аграрні розписки вже працюють на українському ринку та довели свою ефективність, але в цього інструменту є ще великий потенціал для розвитку. Одним із перших практичних кроків стала можливість використання аграрних розписок у міжнародному форматі. Це дозволить збільшити обсяг залученого фінансування до аграрної галузі, зокрема, і з більш дешевих іноземних джерел.
Агровиставки «Завод Кобзаренка» в Парижі на виставці SIMA-2019 «Завод Кобзаренка» в Парижі на виставці SIMA-2019
Понад 2000 компаній брали участь у цьогорічній виставці Sima, що проходила з 24 по 28 лютого в Парижі. Україну представляли близько 10 компаній, серед яких вже постійний учасник цієї виставки ­ ТОВ «Завод Кобзаренка».
МеханізаціяUNIA Europa 3024 – професійний обприскувачUNIA Europa 3024 – професійний обприскувач
Два роки тому корпорація «Зерновик» (Кіровоградська обл.), до складу якої входить вісім агропідприємств області, придбала у «Волинської фондової компанії» аж три обприскувачі UNIA Europa 3024. Тож вирушаємо в Новоукраїнський район, щоб дізнатися, як проявила себе техніка відомого польського виробника на Кіровоградських полях.
МеханізаціяХарківський тракторний завод провів черговий етап модернізації виробництваХарківський тракторний завод провів черговий етап модернізації виробництва
Потужний, маневрений, економічний в експлуатації й простий в обслуговуванні – такі основні критерії, якими керуються агровиробники при купівлі трактора. Проте найголовнішим чинником, звісно, залишається ціна. Тому й не дивно, що дедалі частіше на українських полях з’являється вітчизняна сільськогосподарська техніка.
МеханізаціяРанцевий обприскувач «ОЛЕО-МАК» МВ 90Ранцевий обприскувач «ОЛЕО-МАК» МВ 90
Кожен фермер, дачник і садівник знає, що здорові рослини це запорука не тільки багатого врожаю, а й того, що тільки здорові і міцні рослини зможуть надати ділянці приємний для ока вигляд, і результат старанної праці стане справжньою гордістю.
Зернові технологіїЗерносушарка «SOKOL» – високі стандарти сушки зернаЗерносушарка «SOKOL» – високі стандарти сушки зерна
Минулий сезон відзначився високими показниками врожайності зернових і олійних культур. При зростанні обсягів надходження зерна, на перший план виходить питання якісної сушки, після якої продукт (зерно) можна безпечно закласти на тривале зберігання, не побоюючись виникнення місць самозігрівання.
МеханізаціяВесь спектр сільськогосподарської техніки та запасних частин від ТОВ «Віллам Машинері»Весь спектр сільськогосподарської техніки та запасних частин від ТОВ «Віллам Машинері»
Компанія «Віллам Машинері» - один з основних операторів на ринку України, метою якого є комплексне матеріально-технічне забезпечення аграріїв. Продаж сільськогосподарської техніки вітчизняного та зарубіжного виробництва і запасних частин до неї - наш основний бізнес.
Огляд ринкуГусеничні трактори Гусеничні трактори
Найперший гусеничний трактор був сконструйований майже 150 років тому. Зародження гусеничного рушія належить до 1713 р., коли до французької академії конструктор д'Ерман подав проект вантажного візка, що перекочувався на нескінченній стрічці з дерев'яних котків.
Дата виходу10 квітня 2019 року
Місяці передплатиберезень-квітень
Рекламодавці останнього номеру