Ранцевий обприскувач «ОЛЕО-МАК» МВ 90

ep1

Кожен фермер, дачник і садівник знає, що здорові рослини це запорука не тільки багатого врожаю, а й того, що тільки здорові і міцні рослини зможуть надати ділянці приємний для ока вигляд, і результат старанної праці стане справжньою гордістю.

Підтримувати розсаду в хорошому стані досить складно, а якщо не застосовувати всілякі суміші і розчини, досягти високого результату в догляді за нею практично неможливо. Для того щоб обробляти дерева, плодові або декоративні, чагарники, квіти, розсаду з овочами і ягодами, і будь-яку іншу рослинність на ділянці застосовуються садові обприскувачі.

Маючи у себе на озброєнні обприскувач, вам буде значно простіше розпилювати добрива і отрутохімікати для того, щоб боротися зі шкідниками та хворобами рослин, вбивати мікроскопічні бактерії.

ep2

Обприскувач вибрати досить просто, але є певні особливості на які необхідно звернути увагу, для того щоб ваша праця не була марною. Ми розповімо вам про ключові особливості та характеристики, які роблять обприскувач ефективним інструментом.

  • Швидкість і об’єм повітряного потоку. Чим більші його показники тим більший радіус дії обприскувача. В представленій моделі радіус дії по горизонталі 18 м і по вертикалі 16 м – економить час роботи. Радіус дії є найкращим у своєму класі серед конкурентів.
  • Ергономіка. Від цього залежить ефективність, зручність та бажання працювати. Під ергономікою ми розуміємо точку кріплення ременів – оптимізація центру ваги, регулювання ручки у всі сторони без інструменту, рівень вібрацій та шуму, запобігання випадковому витоку добрив з баку.
  • ep3
  • Регулювання об’єму потоку суміші. Чим більша градація тим більший у вас контроль над процесом, наприклад від 0,1 л до 3,5 л/хв. (9 положень регулятора).
  • Розмір краплин – найважливіший показник. Краплини повинні мати розмір 90-130 мікрон. Якщо краплини будуть більшими, вони будуть скочуватись з листя рослин і падати на землю, отруюючи її та не виконуючи лікувального ефекту. Більше того, це впливає на об’єм суміші яку необхідно використати, а це вже реальна вигода і перевага. Наприклад, при розмірі краплини 200-400 мікрон необхідно 400 л добрив на 1 гектар, а при розмірі 90-130 мікрон – 50-150 л.
  • Можливість роботи з гранульованими добривами за допомогою додаткових аксесуарів. Нема потреби купувати інший інструмент витрачаючи додаткові кошти.
Вибирайте для себе найкращий інструмент, ви варті цього. Гарного врожаю.

З повагою, ваша родина якісних інструментів «Олео­Мак» з сонячної Італії.

ep4
Рекламодавці останнього номеру