Весь спектр сільськогосподарської техніки та запасних частин від ТОВ «Віллам Машинері»

vmg2

Компанія «Віллам Машинері» - один з основних операторів на ринку України, метою якого є комплексне матеріально-технічне забезпечення аграріїв. Продаж сільськогосподарської техніки вітчизняного та зарубіжного виробництва і запасних частин до неї - наш основний бізнес.

ТОВ «Віллам Машинері» пропонує весь спектр сільськогосподарської техніки та запасних частин світових виробників, які відомі не тільки за кордоном, а також заробили позитивний імідж і на полях України. Компанія є офіційними представниками заводів-виробників: Merlo, EuroSpand, Dominoni.

Серед пріорітетів компанії є :

 1. Постійне оновлення та розширення асортименту;
 2. Продаж перевіреного обладнання та надання гарантій;
 3. Оптимізація логістики;
 4. Чітке дотримання строків комплектації замовлення та доставки;
 5. Гнучка система формування цін при довгострокових контрактах чи оптових продажах;
 6. Відповідальна консультативна допомога протягом всього періоду експлуатації.

ТЕХНІКА
Італійська компанія MERLO - це один з лідерів у виробництві універсальної малогабаритної будівельної техніки. Серед асортименту їхньої продукції найбільшим попитом користуються телескопічні навантажувачі, розроблені таким чином, що дозволяють здійснювати широкий спектр навантажувальних, монтажних і збиральних робіт без задіяння більш важкої техніки навіть в умовах нерівних поверхонь будівельного майданчика.

Компанія Dominoni (Італія). Основним напрямком діяльності компанії протягом ось уже 50-ти років є виробництво кукурудзяних жаток, до яких останнім часом додалися також жатки для збирання соняшнику. В даний час 85% продукції фірми призначене для ринків Європи, Америки, Африки і Японії, в той час як решта 15% споживає внутрішній ринок Італії. Робота штату співробітників компанії, в центрі уваги яких стоїть насамперед якість і функціональність техніки Dominoni, спрямована на повне задоволення потреб клієнтів.

Бренд Eurospand був заснований в 70-их роках минулого століття. Він завжди був і залишається успішним виробником розкидачів добрив, які характеризується структурною міцністю, стійкістю до корозії, точністю розподілу добрив та постійній технічній інновації.

СЕРВІС

З кожним роком все більше уваги аграрії приділяють рівню професійного сервісу та надають перевагу роботі з офіційними дилерами с/г техніки, які ставлять за мету відповідати високим європейським стандартам сервісного обслуговування. За цим стоять не просто слова, а чималі інвестиції у професійний розвиток співробітників та спеціальне обладнання. В іншому випадку стати дилером будь-якого більш-менш поважного виробника техніки просто неможливо. Сервісні інженери компанії завжди готові надати кваліфіковані відповіді на питання по кожному запиту, а також допомогти при виборі необхідних запасних частин, витратних матеріалів та комплектуючих до сільгосптехніки.

Серед послуг, які ми можемо запропонувати є наступні:

 • Передпродажне обслуговування техніки та запуск в експлуатацію;
 • Післяпродажне обслуговування техніки;
 • Гарантійний та післягарантійний ремонт;
 • Проведення дефектувань.

Де клієнт, там ми - по такому принципу працює наш сервіс. Наявність власної бази з виробничими потужностями для ремонту техніки, постійного складу оригінальних запасних частин, гарантує клієнтам компанії виконання зобов'язань по ремонту та сервісному обслуговуванню техніки в найкоротші терміни і на високому професійному рівні. Всі співробітники нашої компанії пройшли спеціалізоване навчання у наших європейських партнерів, що сприяє якісній і компетентній підтримці клієнтів.

ЗАПЧАСТИНИ

Компанія ТОВ «Віллам Машинері» спеціалізується на постачанні та реалізації оригінальних запасних частин і витратних матеріалів зі складу і під замовлення в найкоротші терміни. Широкий вибір оригінальних запасних частин на складі у місті Хмельницькому для наступних брендів сільськогосподарської техніки:

 • «Merlo» - телескопічні навантажувачі;
 • «Dominoni» - жниварки для збирання кукурудзи та соняшнику.
 • «Eurospand» - розкидачі добрив.
vmg
Рекламодавці останнього номеру