ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» на виставці АгроВесна

ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» – постійний учасник агровиставок. Цього разу – також традиційно – приїхали з черговими новинками.

Розповідає завідуючий з виробництва, Руслан Сергійович Смульський:

Руслан Сергійович Смульський
Руслан Сергійович Смульський

– Цього року ми привезли на виставку сім наших агрегатів різного типу і класу. Серед них є й новинки. Одна з них – ротаційна борона БР-­8,2 та БР­-5,8. Її можна використовувати для суцільної й міжрядної обробки, як до, так і після появи сходів. Агрегат добре справляється з обробкою навіть найважчих ґрунтів з товстою ґрунтовою кіркою, великою кількістю бур’янів. Робочі органи виконані з борвмісткої сталі, борона гідрофікована, на складних «крилах», транспортна ширина 3 м.

Ротаційна борона БР-­8,2
Ротаційна борона БР-­8,2

Ще одна з наших новинок, що представлена на виставці – борона дискова важка причіпна БДВП-­6,3Н. Цей агрегат призначений для розробки залежалих і необроблених ґрунтів різного механічного складу, розробки задернілих брил після оранки, подрібнення пожнивних решток грубостеблевих культур та їх заробки в ґрунт.

Ці борони прості за конструкцією, зручні в експлуатації, управління здійснюється з кабіни трактора. Квадратний перетин осі батарей забезпечує надійну роботу дисків і запобігає їх прокручуванню під час роботи. Зсув задньої балки батарейних секцій відносно передніх, та встановлення кінцевих дефлекторів забезпечують роботу борін без огріхів та звально­розвальних борозен. Агрегат має робочі диски діаметром 710 мм і товщиною 7 мм, що здатні обробляти ґрунт на глибину до 22 см. Позаду встановлено швелерний дворядний самоочисний коток.

Борона дискова важка причіпна БДВП-­6,3Н
Борона дискова важка причіпна БДВП-­6,3Н

Шарнірне з’єднання поперечної балки причіпного пристрою з основною рамою та амортизатори забезпечують рівномірність глибини обробітку передньою та задньою батарейними секціями, а також стабільність роботи двигуна трактора. Пропонуємо цей агрегат двох розмірів: з шириною захвату 4,2 та 6,3 м. Агрегатуються вони з тракторами вітчизняного та зарубіжного виробництва потужністю від 250 до 350 к.с. Обидві моделі мають транспортну ширину відповідно до євростандарту – 3 м.

Наступна виставкова модель – легка борона БДЛП-­8,0. Ці напівпричіпні агрегати призначені для поверхневого розпушування ущільнених шарів ґрунту, двослідного лущення стерньового фону з подрібненням пожнивних решток, обробки попередньо зораного поля перед посівом. Робоча глибина від 4 до 14 см, швидкість від 8 до 12 км/год.

Борони прості в обслуговуванні й надійні в експлуатації. Добре зарекомендували себе в різних зонах землеробства на ґрунтах різного механічного складу. Клієнт може замовляти на цю борону диски що найкраще підходять саме для його ґрунтів і потреб. Це може бути наш стандартний диск типу «ромашка», круглий диск, диск з дрібними зубами, що добре подрібнюють пожнивні рештки.

Для вертикального обробітку ґрунту на цих боронах ми можемо запропонувати турбодиск. У цих дисків сфера іншої конфігурації – ґрунт ним не перевертається, як звичайним сферичним диском. І те, що він працює у вертикальній площині без обертання ґрунту, дозволяє зберегти вологу. Це важливо, коли в полі дефіцит вологи, особливо на осінню посівну, після збирання врожаю й під посів озимих.

На окреме замовлення борони комплектуються планчастими прикотуючими котками. Диски борони виготовляються із борвмісткої сталі за рахунок чого їх зносостійкість підвищується в 1,5-2 рази.

Також на виставці ми знайомимо відвідувачів із нашими гідрофікованими зчіпками. Це причіпні широкозахватні агрегати, для яких конструкторський відділ нашого підприємства розробив низку змінних робочих органів, що дають змогу підібрати найоптимальніший варіант для якісного виконання роботи навіть у найскладніших умовах. Ці машини можна комплектувати звичайними зубовими боронами, боронами Радченка, пружинними боронами та шлейф­боронами. Застосовуються для закриття вологи та підготовки ґрунту під посів.

Для виконання передпосівного обробітку ґрунту на полях по оранці, особливо рано навесні, коли потрібно підготувати поле до висівання ярого ячменю або вівса, борони Радченка на сьогодні є єдиним варіантом, оскільки це знаряддя ідеально справляється з виконанням цього завдання. Для господарств, які працюють за мінімальною технологією ґрунтообробітку, ідеальним варіантом комплектації зчіпки будуть шлейф­­борони, які якісно готують ґрунт під висівання навіть на полях з рослинними рештками.

Наші зчіпки прості в обслуговуванні й зручні в підготовці до роботи. За рахунок гідрофіксації їх легко в полі може обслуговувати один оператор. Пропонуємо зчіпки з робочою шириною захвату 6, 10, 14, 16, 18 і 22 м.

Дископак Д-4
Дископак Д-4

На виставці ми представили 4-­и метровий дископак Д-­4. Цей агрегат також є в 6-­ти, 8­-ми і 10-­ти­метровому виконанні. Це проста машина, що дуже легко регулюється. Кожен диск має свою стійку, що закріплена за допомогою гумових демпферів, які забезпечують вібрацію й очищення дисків. Ці агрегати забезпечують якісний обробіток ґрунту після збирання врожаю, зокрема, там, де залишається багато пожнивних решток: ріпаку, соняшнику, кукурудзи. Застосування хвилястих дисків, що виготовлені з борвмісткої сталі, покращують роботу агрегату на зволожених та посушливих ґрунтах. Вертикальна вібрація дисків на високих робочих швидкостях, до 20 км/год., забезпечує якісний обробіток ґрунту. Дискатор оснащений швелерним дворядним самоочисним котком. Незалежно від робочої ширини захвату, усі агрегати складаються в 3-­метрову транспортну ширину.

Також є в нас дископаки з шириною захвату 2,0 і 2,4 м – для невеликих фермерських і особистих селянських господарств, для тих, хто має городи або невеликі ділянки. Ці машини якісно обробляють ґрунт і досить популярні в Україні. Ми внесли деякі зміни в їх конструкцію – тепер за рахунок гідроциліндрів закидається коток і циліндрами ж регулюється глибина обробітку. Тепер механізатор з кабіни трактора може регулювати глибину обробітку.

Гідроклапан на культиваторі К-­4,3
Гідроклапан на культиваторі К-­4,3

До новинок можна віднести наш причіпний культиватор К-­4,3. Оригінальність культиватора полягає в застосуванні пружинних стійок, що забезпечують стабільну роботу стрілчастих лап та використання гідро клапана, який дає операторові змогу швидко відрегулювати потрібну робочу глибину. Схема розміщення стрілчастих лап забезпечує підрізання культиватором коріння бур’янів і виключає забивання пожнивними рештками робочих органів і дозволяє використовувати агрегат при підвищеній вологості ґрунту.

На виставці ми відчуваємо підвищений інтерес до нашої техніки. Як завжди, відвідували наш стенд як наші давні покупці, що вже мають наші агрегати в своїх господарствах, так і нові. Сподіваюся, завдяки цій виставці будемо мати нових покупців. За нагоди хочу нагадати, що наш завод входить до числа підприємств, на продукцію яких поширюється програма уряду, що передбачає компенсацію аграріям 25%­40% вартості сільськогосподарської техніки за її придбання.

Рекламодавці останнього номеру