Бути завжди на висоті!

З постійним зростанням об’ємів будівництва в Україні також спостерігається і потреба в спеціалізованій техніці. Жодний будівельний майданчик не обходиться без підйомно-­транспортних машин, оскільки це основний вид техніки, який полегшує і прискорює технологічні процеси.

ALIMAK – ЛІДЕР СВІТОВОГО РИНКУ

Компанія Alimak – лідер світового ринку і піонер в проектуванні, розробці, виробництві та обслуговуванні вантажопідіймальної техніки. Виробник пропонує високоякісні рейкові і тягові підйомники, підйомники і платформи, в першу чергу для промислового і будівельного секторів. Компанія була заснована в 1948 році і добре зарекомендувала себе в більш ніж 90 країнах світу де сьогодні працює понад 23 000 одиниць обладнання різної складності. Alimak є частиною Alimak Group, штаб-квартира якої знаходиться в Стокгольмі, Швеція.

Вантажопідіймальна техніка Alimak – це техніка, яка спроектована і вироблена з дотриманням жорстких стандартів якості, що гарантують надійність, енергоефективність і довговічність техніки навіть у найскладніших умовах експлуатації.

Переваги вантажопідіймальної техніки ALIMAK:

 • гнучкість вибору конфігурації та максимальна уніфікація, взаємозамінні комплектуючі між різними типами машин однієї серії;
 • низька вартість обслуговування, простота сервісу, швидкий монтаж та демонтаж;
 • мінімальне енергоспоживання;
 • висока надійність та міцність конструкцій;
 • можливість замовити техніку Alimak під індивідуальні характеристики.

За допомогою сервісних центрів в 100 країнах і 700 співробітників підрозділ Alimak Service пропонує повний спектр послуг, запчастин і навчання, щоб забезпечити максимальний рівень безвідмовної роботи продукції та безпеки протягом усього життєвого циклу обладнання.

Чимало вантажопідіймальної техніки від Alimak працює і в аграрній промисловості. Так, до прикладу в США, обладнання від Alimak з успіхом використовується на висотних конструкціях елеваторів, портових та залізничних терміналах, на об’єктах де передбачені важкі умови експлуатації.

ПІДЙОМНИК ALIMAK SC 45/30

Нещодавно компанія ПІДЙОМНІ МАШИНИ вперше в Україні змонтувала підйомник Alimak SC 45/30 на підприємстві агрохолдингу «Астарта-Київ», на норійній вежі для сервісного обслуговування технологічного обладнання елеваторного комплексу.

ALIMAK SC 45/30 найновіша модель, що призначена для транспортування як людей, так і матеріалів. Завдяки високій ефективності, безпечності, низькому енергоспоживанню, низькій вартості утримання цей підйомник став найкращим вибором для будівельників у всьому світі.

Сучасна мікропроцесорна система керування підйомником з функцією автоматичної зупинки полегшує управління і експлуатацію. Модель може використовувати загальну щоглу з транспортними платформами, вантажними підйомниками і щогловими робочими платформами HEK середнього класу. Це сприяє більш ефективному використанню обладнання і дозволяє з мінімальними витратами розширити можливості транспортування людей і вантажів.

Основні характеристики

• Безпека
Пристрій безпеки, датчик перевантаження і система механічного блокування дверей гарантують дотримання найвищих стандартів безпеки.

• Надійність
Використання високоміцної сталі збільшує термін служби обладнання і знижує масу конструкції. Завдяки надійній конструкції, що базується на перевіреній технології Alimak, модель SC 45/30 дозволяє виконувати підйом людей і вантажів максимально безпечним чином.

• Ефективність
Високоефективний гелікоїдальний редуктор дозволяє знизити енергоспоживання і експлуатаційні витрати до 30% в порівнянні з підйомним устаткуванням конкурентів. Вбудована електрична шафа збільшує внутрішній обсяг кабіни, розширюючи можливості підйому вантажів.

• Ергономічний дизайн
Високий рівень комфорту для оператора плюс надійна конструкція, що забезпечує довговічність обладнання; вибір різних типів дверей і рамп для зручності використання; зручна система управління з функцією автоматичної зупинки; світлодіодне освітлення кабіни для зручності роботи і комфорту оператора; в якості опції – монтажний кран і конфігурації з однією або двома кабінами.

• Плавна робота
Привід з частотним регулюванням забезпечує плавний пуск і зупинку, зменшує пусковий струм і знижує зношення.

КОМПАНІЯ «ПІДЙОМНІ МАШИНИ»

Компанія ПІДЙОМНІ МАШИНИ була створена у 2011 році і є офіційним дистриб’ютором відомих у всьому світі американської корпорації Manitowoc Crane Group, яка здійснює виробництво баштових кранів марки POTAIN а також шведської компанії ALIMAK, яка спеціалізується на виробництві щоглових будівельних і промислових ліфтів ALIMAK, вантажопасажирських підйомників і фасадних платформ HEK. На сьогоднішній день компанія володіє найбільшим парком сучасної вантажопідіймальної техніки в Україні, який задовольняє всі вимоги сучасного будівництва.

Компанія має власні монтажні підрозділи, штат високо-кваліфікованих інженерів, машиністів баштових кранів і вантажопасажирських підйомників, проектний підрозділ, сервісну службу, яка здійснює цілодобову технічну підтримку вантажопідіймальної техніки. За час роботи компанії були створені виробничі майстерні та склади запасних частин.

Партнери компанії ПІДЙОМНІ МАШИНИ мають можливість придбати сучасну високоякісну вантажопідіймальну техніку з оптимальними технічними характеристиками або можуть скористатися послугою з оренди такої техніки.Крім того, партнери отримують повний технічний супровід, включаючи:
 • консультаційні послуги;
 • проектні послуги;
 • монтаж/демонтаж вантажопідіймальної техніки;
 • надання послуг машиністів баштових кранів та підйомників;
 • підвищення кваліфікації машиністів;
 • технічне обслуговування техніки;
 • проведення періодичних технічних оглядів експертами компанії.

Парк баштових кранів компанії складається з швидкомонтажних кранів, вантажопідіймальністю від 4,0 т для будівництва об’єктів малої та середньої поверховості до баштових кранів вантажопідіймальністю 8,0 т, 10,0 т та 12,0 т, призначених для будівництва житлових і промислових об’єктів, елеваторів.

У парку компанії є також допоміжна вантажопідіймальна техніка для виконання будівельно-монтажних робіт: вантажопасажирські підйомники і фасадні платформи HEK вантажопідйомністю від 1,3 до 4,0 т, призначені для виконання фасадних робіт, підйому персоналу і вантажів на висоту до 200 м.

Наша компанія, будучи дистриб’ютором відомих світових брендів, поєднує європейські традиції якості наданих послуг, професіоналізм, індивідуальний підхід, всебічне вивчення технологічного процесу будівництва кожного замовника.

За час свого існування та успішної діяльності компанія стала одним із найбільших постачальників вантажопідіймальної техніки на будівельні майданчики України. Враховуючи унікальний досвід, компанія завжди бере участь у найскладніших будівельних проектах країни, таких як будівництво захисної арки над 4-им енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Бути завжди на висоті! – основна мета компанії.

Компанія ПІДЙОМНІ МАШИНИ постійно вдосконалює якість своїх послуг, забезпечує повну безпеку і надійність робіт, які виконуються на будівельних майданчиках України.

УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ АГРО-2019

Компанія ПІДЙОМНІ МАШИНИ запрошує всіх зацікавлених відвідати наш стенд з 4 по 7 червня на міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2019 (ВДНГ, м. Київ). Ми запропонуємо Вашій увазі нашу продукцію та послуги. Ви отримаєте технічну та комерційну інформацію про баштові крани POTAIN, фасадні платформи, вантажопасажирські підйомники НЕК та ALIMAK.

Компанія ПІДЙОМНІ МАШИНИ завжди буде рада відповісти на будь-які Ваші запитання щодо придбання чи оренди нашої техніки.

Рекламодавці останнього номеру