№3-2019

У номері
МеханізаціяЯк сівалка MASSEY FERGUSON збільшує врожайність і прибуткиЯк сівалка MASSEY FERGUSON збільшує врожайність і прибутки
Наприкінці квітня на Київщині, корпорація AGCO спільно зі своїми дистриб’юторами, розпочала демонстраційно­посівну кампанію в рамках всесвітньої програми Massey Ferguson Crop Tour 2019.
Зернові технологіїЯк правильно вибрати місце для елеватора?Як правильно вибрати місце для елеватора?
Ефективність роботи елеватора залежить від багатьох чинників, і їх бажано проаналізувати на старті – колі ви готуєтесь побудувати, чи купити елеватор. Будь-­яке зерносховище потребує серйозних інвестицій, тож дуже неприємно, коли через якусь, як вам здавалося б дрібницю, ви в пусту витратите кошти і отримаєте замість прибутку збитки.
Зернові технологіїБути завжди на висоті!Бути завжди на висоті!
З постійним зростанням об’ємів будівництва в Україні також спостерігається і потреба в спеціалізованій техніці. Жодний будівельний майданчик не обходиться без підйомно-­транспортних машин, оскільки це основний вид техніки, який полегшує і прискорює технологічні процеси.
Зернові технологіїТехнологія збільшення продуктивності сушіння зерна на модульних (колонкових) зерносушаркахТехнологія збільшення продуктивності сушіння зерна на модульних (колонкових) зерносушарках
Тенденції стрімкого розвитку аграрного ринку диктують вимоги до фермерських господарств та агропідприємств. Одним з найважливіших завдань під час зберігання зерна є його сушіння.
Лапа чи диск?Лапа чи диск?
Крім ко­рот­ких дис­ко­вих борін, які мо­жуть пра­цю­ва­ти на мак­си­мальній гли­бині до 21 см, Lemken про­по­нує куль­ти­ва­то­ри, які ста­нов­лять гідну кон­ку­ренцію дис­кам.
Ми порівня­ли дві си­с­те­ми об­робітку ґрун­ту на прак­тиці й по­ка­же­мо вам, на що здатні ці аг­ре­га­ти з різни­ми ро­бо­чи­ми ор­га­на­ми.
МеханізаціяMassey Ferguson Open Day від «Волинської фондової компанії»Massey Ferguson Open Day від «Волинської фондової компанії»
В Україні вже традиційно проходить всеукраїнський тур «Massey Ferguson Open Day», в рамках якого офіційні дистриб'ютори разом із провідними спеціалістами виробника презентують сільгоспвиробникам свіжі напрацювання корпорації AGCO.5-го квітня цей захід відбувся в хмельницькому представництві «Волинської Фондової Компанії».
АгробізнесЧи зможе гарбуз протистояти соняшнику?Чи зможе гарбуз протистояти соняшнику?
Питання видається риторичним. Адже площі, які займає гарбуз, ні в яке порівняння не йдуть із соняшниковими полями. Останні за кілька років із південних та східних регіонів все наполегливіше переходять на поля центральної та західної України. Ще чверть століття тому для Хмельниччини це була «нецікава» і зовсім нетипова культура. Тепер в області не знайдеш району, де б не було соняшникового поля.
Дата виходу27 травня 2019 року
Місяці передплатитравень-червень
Рекламодавці останнього номеру