Експозиція ТДВ «Львівагромашпроект» на виставці Агро-2019

Велику й водночас цікаву експозицію представило ТДВ «Львівагромашпроект», на якій, крім уже добре відомих машин, відвідувачі могли оцінити й нові розробки. Утім, показувати новинки на кожній виставці – це також у стилі львів’ян.

Розповідає директор з виробництва, Степан Володимирович Семирак.

Експозиція техніки «Львівагромашпроект» на виставці «Агро-­2019» приваблює чисельних відвідувачів, оскільки наші обприскувачі славляться знаною якістю й багатофункціональністю. У цьому році «Львівагромашпроект» представив велику гамму обладнання для протруювання насіння, а також останню модель обприскувачів ОПШ­-2000 з баком на 2500 літрів та обприскувачів серії ОПШ-­3524 з баком 3500 літрів зі штангами шириною захвату від 18 до 24 метрів.

Найбільш популярними серед обприскувачів є машини класу 3524, і це зрозуміло, тому що зараз кожний господар рахує гроші: чим більший об’єм бака, чим більша ширина захвату, відтак, і продуктивність.

Машини оснащені найкращим обладнанням по гідравлічних лініях, тобто, це добрі мембранно­-поршневі помпи Annovi Reverberi (Італія) продуктивністю 250 л/хв. та прекрасні навігаційні й комп’ютерні системи TeeJet, США. Системи машини дозволяють посекційне відключення систем при роботі з навігацією. Навігації TeeJet MatrixPro 570 GS / 840 GS зменшують витрати пального, хімікатів і рідких мінеральних добрив, завдяки чому підвищується рентабельність і продуктивність роботи обприскувача. Ці опції досить цікаві, оскільки вони унеможливлюють подвійне накладання розчинів, тобто, вони гарантують якісну обробку посівів й водночас економлять препарат.

Наша компанія виставила дуже популярну серію протруювачів, що розроблені й виготовляються під технологію вивантаження в біг-­беги, тобто, це машини з ощадними шнеками, котрі оснащені поліуретановими накладками для бережливої роботи з насінням різних культур, які передбачають можливість роботи в технології з біг-­бега в біг-­бег, або з накопичувального бункера з вивантаженням протруєного насіння в біг-­бег.

Серед малих машин, що завжди користуються попитом, ми представили машини типу ПНШ-­3, ПНШ-­3-­01, що призначені для роботи в невеликих фермерських господарствах. ПНШ-­3­-01 створена спеціально під технологію біг-­бег, що зараз значно полегшує роботу безпосередньо в господарстві, зменшує потребу в робочих руках, фізичній людській силі й спроектована так, щоб максимально використати будь­-які механічні підйомні засоби, які є в господарстві.

Крім цього, тут представлені протруювачі стаціонарні ПКС-­20, а також машини пересувні ПК-­20, ПК­-20­-02 з системами роздільного дозування препаратів для приготування робочих розчинів. Ця думка популяризується підприємством не перший рік й уже отримала хороші відгуки від сільськогосподарських виробників, споживачів в Україні та з країн ЄС, які також мають у своїх господарствах машини з системами роздільного приготування робочих розчинів.

Ця система цікава й водночас дуже проста за своїм змістом завдяки високоточній перистальтичній помпі­дозатору НП-­02, що створена на підприємстві й котра дає можливість роздільно подавати препарати й воду для приготування робочого розчину безпосередньо перед камерою протруювання.

На машинах також установлені системи аспірації, що дозволяють очищувати від пилу насіння безпосередньо перед камерою протруювання. Система тензодатчиків дає можливість визначати реальну продуктивність машини по насінню безпосередньо в процесі роботи.

На українському ринку виникла потреба в ще досконаліших протруювачах, бо ж кожен розуміє, що якісно протруєне насіння без механічних пошкоджень – це запорука доброго врожаю. У зв’язку з цим ми представляємо велику гамму стаціонарних машин, що розроблені й виготовлені під культури, найбільш схильні до травмування, зокрема, таких як соя, горох, соняшник. Цікаво, що цього року відвідувачі саме на них більше звертають увагу.

Рекламодавці останнього номеру