№4-2019

У номері
День поляТехніка на Дні поля DLGТехніка на Дні поля DLG
Німецьке аграрне товариство (DLG) провело свій черговий День поля в Україні – «International Field Days Ukraine». Демонстраційні покази відбулися з 19 по 21 червня 2019 року на полях УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого у селищі Дослідницьке Васильківського району Київської області, і розташувалися на площі 110 000 м2.
Агровиставки«Волинська фондова компанія» на виставці «Агро-2019» демонструвала обприскувачі KUHN«Волинська фондова компанія» на виставці «Агро-2019» демонструвала обприскувачі KUHN
Одна з найбільш представницьких експозицій техніки і запчастин від відомих світових брендів на виставці «Агро­2019» належала «Волинській фондовій компанії». Спільно з компанією KUHN, техніку якої ВФК успішно реалізує й обслуговує впродовж багатьох років, цього разу були представлені обприскувачі PARRUDA та BOXER. Саме на ці моделі ВФК має ексклюзивні права для продажу в Україні.
АгровиставкиТехніка від ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка» на виставці «Агро-2019Техніка від ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка» на виставці «Агро-2019
На виставці «Агро­2019» відомий український виробник машин для захисту рослин і внесення рідких мінеральних добрив – ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка» представив кілька цікавих новинок.
Поради юристаКлючові елементи у будуванні відносин з землевласниками Ключові елементи у будуванні відносин з землевласниками
Земельний банк агрокомпанії складається з земель, власниками яких є люди.
Утримання та розвиток земельного банку, як головного активу це основний пріоритет аграрної компанії. Хоча він і є основним активом, проте він дуже не стабільний.
АгробізнесКоноплі: заборонити не можна вирощуватиКоноплі: заборонити не можна вирощувати
Сьогодні коноплі важко назвати сільськогосподарською культурою в повному сенсі цього слова. Адже про її масове вирощування в Україні наразі не йдеться. Та й використання, переробка конопель вкрай обмежені. Значною мірою через те, що на цю рослину законодавство наклало серйозне табу.
АгровиставкиНа виставці «АГРО-2019» компанія EURO DRIVESHAFTS вперше в Україні представила новий бренд AGRIPARTS GLOBAL На виставці «АГРО-2019» компанія EURO DRIVESHAFTS вперше в Україні представила новий бренд AGRIPARTS GLOBAL
Компанія EURO DRIVESHAFTS реалізує карданні вали та їх елементи, хрестовини, підвісні підшипники, шруси, піввісі, пильники як на автомобілі, позашляховики, автобуси, вантажні автомобілі, так і на сільськогосподарську та спеціальну техніку. На виставці EURO DRIVESHAFTS вперше в Україні представила новий бренд AGRIPARTS GLOBAL.
Дата виходу10 серпня 2019 року
Місяці передплатилипень-серпень
Рекламодавці останнього номеру