№4-2019

У номері
Точність вимірювань - гарантія чесного бізнесу!Точність вимірювань - гарантія чесного бізнесу!
Підприємцеві будь-якої галузі необхідно вести облік сировини та готової продукції, що виробляється на підприємстві. Для власника компанії вкрай важливо, щоб облік вівся точно, і в ньому не було місця помилкам, умисним чи випадковим. Саме для цього все більше власників підприємств впроваджують у свої компанії електронні вагові системи.
АгровиставкиВиставка АГРО-2019Виставка АГРО-2019
З 4 по 7 червня 2019 року в м. Києві на території Національного комплексу «Експоцентр України» пройшла 31-­а міжнародна агропромислова виставка «АГРО-­2019».
День поляТехніка на Дні поля DLGТехніка на Дні поля DLG
Німецьке аграрне товариство (DLG) провело свій черговий День поля в Україні – «International Field Days Ukraine». Демонстраційні покази відбулися з 19 по 21 червня 2019 року на полях УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого у селищі Дослідницьке Васильківського району Київської області, і розташувалися на площі 110 000 м2.
Агровиставки«Волинська фондова компанія» на виставці «Агро-2019» демонструвала обприскувачі KUHN«Волинська фондова компанія» на виставці «Агро-2019» демонструвала обприскувачі KUHN
Одна з найбільш представницьких експозицій техніки і запчастин від відомих світових брендів на виставці «Агро­2019» належала «Волинській фондовій компанії». Спільно з компанією KUHN, техніку якої ВФК успішно реалізує й обслуговує впродовж багатьох років, цього разу були представлені обприскувачі PARRUDA та BOXER. Саме на ці моделі ВФК має ексклюзивні права для продажу в Україні.
АгровиставкиТехніка від ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка» на виставці «Агро-2019Техніка від ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка» на виставці «Агро-2019
На виставці «Агро­2019» відомий український виробник машин для захисту рослин і внесення рідких мінеральних добрив – ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка» представив кілька цікавих новинок.
Поради юристаКлючові елементи у будуванні відносин з землевласниками Ключові елементи у будуванні відносин з землевласниками
Земельний банк агрокомпанії складається з земель, власниками яких є люди.
Утримання та розвиток земельного банку, як головного активу це основний пріоритет аграрної компанії. Хоча він і є основним активом, проте він дуже не стабільний.
АгробізнесКоноплі: заборонити не можна вирощуватиКоноплі: заборонити не можна вирощувати
Сьогодні коноплі важко назвати сільськогосподарською культурою в повному сенсі цього слова. Адже про її масове вирощування в Україні наразі не йдеться. Та й використання, переробка конопель вкрай обмежені. Значною мірою через те, що на цю рослину законодавство наклало серйозне табу.
АгровиставкиНа виставці «АГРО-2019» компанія EURO DRIVESHAFTS вперше в Україні представила новий бренд AGRIPARTS GLOBAL На виставці «АГРО-2019» компанія EURO DRIVESHAFTS вперше в Україні представила новий бренд AGRIPARTS GLOBAL
Компанія EURO DRIVESHAFTS реалізує карданні вали та їх елементи, хрестовини, підвісні підшипники, шруси, піввісі, пильники як на автомобілі, позашляховики, автобуси, вантажні автомобілі, так і на сільськогосподарську та спеціальну техніку. На виставці EURO DRIVESHAFTS вперше в Україні представила новий бренд AGRIPARTS GLOBAL.
МеханізаціяЦього ви ще не знали про Compact-Solitair 9 від LEMKEN?Цього ви ще не знали про Compact-Solitair 9 від LEMKEN?
Поняття «універсальність» - це досить поширена характеристика при оцінці сільськогосподарських машин. Стосуються більшою мірою складних агрегатів, здатних комплексно проводити як кілька операцій одночасно, так і можливістю працювати з багатьма змінними факторами.
АгровиставкиТехніка від компанії VELES AGRO на виставці АГРО-2019Техніка від компанії VELES AGRO на виставці АГРО-2019
На стенді компанії VELES AGRO завжди багато відвідувачів. VELES AGRO – одне з небагатьох машинобудівних підприємств України, що виготовляє сільськогосподарську техніку високого технічного й технологічного рівня, що сьогодні успішно конкурує з провідними європейськими та світовими виробниками.
АгровиставкиНа виставці «Агро­2019» компанія ДЕМЕТРА презентувала свої новинкиНа виставці «Агро­2019» компанія ДЕМЕТРА презентувала свої новинки
Компанія «Деметра» впродовж останніх 12-­ти років займається постачанням і монтажем обладнання для сушіння, зберігання й транспортування зернових культур. Цього року на виставці «Агро-­2019» компанія презентувала свої новинки: сушарку змішаного типу Mixed Flow GRAIN DRYER та металобункер для тимчасового зберігання зерна.
АгровиставкиЕкспозиція ТДВ «Львівагромашпроект» на виставці Агро-2019Експозиція ТДВ «Львівагромашпроект» на виставці Агро-2019
Велику й водночас цікаву експозицію представило ТДВ «Львівагромашпроект», на якій, крім уже добре відомих машин, відвідувачі могли оцінити й нові розробки. Утім, показувати новинки на кожній виставці – це також у стилі львів’ян.
МеханізаціяПлуги UNIA від «Волинської фондової компанії» – крок до успіхуПлуги UNIA від «Волинської фондової компанії» – крок до успіху
У минулому році ТОВ «Любомирівка­-Агро» (Дніпропетровська область, Криничанський р-­н) придбало у ВФК два плуги UNIA VIS. Через рік ми завітали в господарство, щоб дізнатися, як працювала польська техніка, чи задоволені господарі, чи справдилися сподівання на кращі врожаї.
Зернові технологіїБункери завантаження залізничних вагонів ЗЕО «СОКОЛ» – запорука прибуткової роботи елеватораБункери завантаження залізничних вагонів ЗЕО «СОКОЛ» – запорука прибуткової роботи елеватора
Умови роботи та економічна ситуація в сучасному агробізнесі постійно змінюються. Одна з провідних ролей у зерновому бізнесі належить транспортній логістиці, що пояснюється не лише великою питомою вагою транспортних витрат, а й тим, що без транспортування неможливе саме існування зернового потоку від виробника до споживача. Основні зернові потоки здійснюються автомобільним, морським і залізничним транспортом.
Зернові технологіїПлюси та мінуси поліуретанових футеровокПлюси та мінуси поліуретанових футеровок
Науково-виробниче підприємство «Форполімер» майже десять років займається виготовленням поліуретану та поліуретановими футеровками елеваторного обладнання. За ці роки ми накопичили знання та досвід з виконання футерування.
ТваринництвоВаші корови віддячать за комфорт!Ваші корови віддячать за комфорт!
Наближені до природних умови утримання – запорука здоров’я та високої продуктивності ВРХ. Тому важливо створити подібні умови на фермі, адже корови використовують підлогу тваринницьких приміщень для пересування та відпочинку в режимі 24/7.
Захист рослинТукосуміші для сучасного фермераТукосуміші для сучасного фермера
Ситуація на ринку мінеральних добрив в Україні виявилась складною для вітчизняних аграріїв. У 2018 році скоротилось постачання продукції, асортимент, погіршилась якість та зросли ціни. У порівнянні із 2017 роком споживання NPK-добрив в 2018 році впало на 17%.
Дата виходу10 серпня 2019 року
Місяці передплатилипень-серпень
Рекламодавці останнього номеру