Техніка від ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» на виставці АГРО-2019

Одну з найбільших експозицій на виставці «Агро» представило ТОВ «Краснянське СП «Агромаш».

Розповідає заступник директора ТОВ «Краснянське СП «Агромаш», Бардаш Володимир Костянтинович.

Площа нашої цьогорічної експозиції складає 400 м2, на ній ми представили практично повну лінійку нашої техніки – загалом 13 агрегатів.

До новинок можна віднести ротаційну борону БР-5,8 з шириною захвату 5,8 м, вона також випускається розміром 8,2 м. ЇЇ можна застосовувати як до появи сходів, так і після. Вона справляється з обробкою навіть найважчих ґрунтів з товстою ґрунтовою кіркою і великою кількістю бур’янів. ЇЇ особливість в тому, що її робочі органи вирізані з цільного металу особливо високої зносостійкості – з австрійської сталі марки Durostat B2, а рама виготовлена з цільної труби, що значно збільшує міцність конструкції.

Серед експонатів – дископак Д-2,4, це навісна машина що забезпечує якісний обробіток ґрунту після збирання врожаю, зокрема там, де залишається велика кількість пожнивних решток: ріпак, соняшник, кукурудза та ін. Оригінальна конструкція робочих органів агрегату досконало розпушує оброблений шар ґрунту, подрібнює його та рослинні рештки, перемішуючи їх між собою.

Ці навісні агрегати також доступні з шириною захвату 2 м. Вони мають можливість працювати на великих робочих швидкостях – до 18 км/год., з глибиною обробітку до 10 см. Робочі органи – диски дископаків виготовляються із бормісткої сталі, що підвищує їх зносостійкість у 1,5-2 рази. Застосування на дископаках хвилястих робочих органів покращує роботу агрегатів на зволожених та засушливих ґрунтах. Вертикальна вібрація дисків на високих робочих швидкостях забезпечує якісний обробіток ґрунту, а подрібнені перемішані з ґрунтом пожнивні рештки забезпечують збереження ґрунтової вологи. З такими дисками агрегати можуть застосовуватися як на пожнивному обробітку, так і на передпосівній підготовці ґрунту.

Також ми виготовляємо причіпні широкозахватні дископаки Д-4, Д-6, Д-8 та Д-10. На виставці представлена модель Д-­8. Ці моделі призначені для поверхневого обробітку ґрунту дисками на глибину 3­-12 см шляхом підрізання, часткового обертання, перемішування шару ґрунту з рослинними рештками та прикочування його котками на робочий швидкості 14-­16 км/год.

Чизель глибокорозпушувач моделі ЧГ-4 В розроблений до тракторів потужністю 300 к.с. Робоча глибина обробки складає 25-40 см при ширині захвату 4 метри. Нова зварна конструкція рами дозволяє витримати будь-які зусилля, запобіжні зрізні болти забезпечують захист машини від зіткненням з перешкодами при глибокому розпушуванні ґрунту. Велика відстань між ґрунтом та рамою й оригінальна конструкція робочих органів глибокорозпушувача дозволяють зробити більш ефективним глибоке розпушування ґрунту з утворенням «хвилі» й запобігає забиванню машини ґрунтом і рослинністю. Робочі органи тут розташовані в два ряди, що забезпечує рівномірну й стабільну роботу агрегату на задану глибину обробки по всій ширині захвату.

Глибина розпушування регулюється за допомогою пальцевого механізму зміни положення котка. Подвійний коток з шипами діаметром 600 мм завершує обробку поверхні ґрунту після глибокого розпушування.

Також ми можемо запропонувати 3-­метровий агрегат ЧГ-­3 В, що агрегатується з тракторами потужністю 150-180 к.с.

До уваги відвідувачів тут ще представлений «паркетний» чизель ЧГ-40-0,2, що виготовляється за ліцензією французької фірми «Агрісем». Його робочі органи мають свою особливість. Оригінальна конструкція лапи глибокорозпушувача має зміщений ріжучий елемент, у якому сім ріжучих поверхонь. Стійка лапи відхилена від осі на 10 градусів. При роботі зі зміщеним ріжучим елементом центр сили підняття розміщується під центром сили тяжіння ґрунтовій маси – це вирівнювання сили й опору оптимізує потужність, необхідну для підняття ґрунтової маси, що істотно знижує енерговитрати.

За рахунок оригінальної конструкції лапи глибокорозпушувача, споживана його потужність і витрата пального, у порівнянні з традиційними глибокорозпушувачами і чизелями, скорочується до 30%.

Поруч також представлена наша стандартна борона дискова важка причіпна БДВП-6,3Н. Але вона вже має зміни – у транспортному положенні її ширина 3 м – тобто підходить під норми ЄС. Ці борони прості за конструкцією, зручні в експлуатації, управління здійснюється з кабіни трактора. Квадратний перетин осі батарей забезпечує надійну роботу дисків і запобігає їх прокручуванню під час роботи. Зсув задньої балки батарейних секцій відносно передніх та встановлення кінцевих дефлекторів забезпечують роботу борін без огріхів та звально­розвальних борозен. Агрегат має робочі диски товщиною 7 мм і діаметром 710 мм, що здатні обробляти ґрунт на глибину до 22 см. Позаду встановлено швелерний дворядний самоочисний коток.

Поруч представлена борона з діаметром дисків 810 мм для глибокого рихлення. Загалом наше підприємство виготовляє диски різних діаметрів від 450 до 930 мм, незалежно від посадки.

Серед експонатів також борона дискова легка причіпна БДЛП-8,0, що призначена для поверхневого розпушення ущільнених шарів ґрунту різного механічного складу, двослідного лущення стерньового фону з дробленням пожнивних решток, обробки попередньо зораного поля перед посівом. Комплектуються планчастими прикочуючими котками.

Наші борони прості в обслуговуванні й надійні в експлуатації й добре зарекомендували себе в різних зонах землеробства на ґрунтах різного механічного складу.

Представляємо тут і наші напівпричіпні дискочизельні агрегати БДВП­4,2-01, та БДВП-3,0-01 з новими чизельними стійками власного виробництва. Ці агрегати поєднують поверхневий обробіток ґрунту з одночасним смуговим розпушенням ґрунту глибокорозпушувачами, що руйнують плужну підошву й затверділі шари ґрунту на глибину до 40 см. Цей процес покращує водний та повітряний режим ґрунту, а сферичні диски проводять поверхневий обробіток ґрунту на глибину до 22 см, подрібнюючи й інтенсивно перемішуючи його з рослинними рештками навіть в умовах затверділої поверхні. Прикочуючі котки забезпечують додаткове подрібнення й ущільнення обробленого ґрунту.

Агрегат за один прохід забезпечує підготовку ґрунту під посів і здатен працювати на всіх типах ґрунтів у всіх зонах землеробства.

Серед нових розробок наша зчіпка гідрофікована на 14 рядків, раніше виготовляли на 10. Ми представляли її в Румунії на виставці буквально 2 тижні тому. Приємно відзначити, що там до нашої техніки був дуже високий інтерес. Тепер у нас там є дилер, через якого ми будемо продавати й обслуговувати нашу техніку.

Наше підприємство не зосереджується лише на ґрунтообробній техніці. Наші конструктори працюють над розробкою посівного комплексу з можливістю внесення міндобрив. Це наша власна розробка в співпраці з фахівцями ІМЕСГ. Сподіваюсь, що до кінця року ми вже представимо його на одній з виставок.

Хочу відзначити підвищений інтерес до нашої техніки на цій виставці. Сподіваюся, завдяки цій виставці будемо мати нових покупців. Варто також нагадати, що наш завод входить до числа підприємств, на продукцію яких поширюється програма уряду, що передбачає компенсацію аграріям 25-40% вартості сільськогосподарської техніки за її придбання.

Рекламодавці останнього номеру