На виставці «АГРО-2019» компанія EURO DRIVESHAFTS вперше в Україні представила новий бренд AGRIPARTS GLOBAL

Компанія EURO DRIVESHAFTS реалізує карданні вали та їх елементи, хрестовини, підвісні підшипники, шруси, піввісі, пильники як на автомобілі, позашляховики, автобуси, вантажні автомобілі, так і на сільськогосподарську та спеціальну техніку. На виставці EURO DRIVESHAFTS вперше в Україні представила новий бренд AGRIPARTS GLOBAL.

AGRIPARTS GLOBAL – преміум бренд з високим стандартом якості запчастин, пов'язаних з передачею крутного моменту, а саме карданних валів і їх комплектуючих на сільськогосподарську техніку (карданні вали, труби, пластиковий захист, шарніри, вилки, фланці, муфти, перехідники ...).

«Аграрний ринок в Україні зазнає змін. Дедалі більше й більше відчувається потреба в якісній продукції в сфері ремонту карданних валів і їх комплектуючих для сільськогосподарської техніки. Відповідно, настав час для презентації преміум бренду AGRIPARTS GLOBAL і на українському ринку. Ми працюємо в дуже вузькому сегменті, з запчастинами для передачі крутного моменту, але в даній сфері знаємо майже все! Ми є офіційними представниками багатьох світових виробників, тож, відповідно, пропонуємо нашим клієнтам якісний продукт і надаємо гарантію. Свою діяльність ведемо виключно на принципах відкритості й відповідальності за якість продукції, що поставляється» – зазначають представники компанії.

Рекламодавці останнього номеру