Плуги UNIA від «Волинської фондової компанії» – крок до успіху

У минулому році ТОВ «Любомирівка­-Агро» (Дніпропетровська область, Криничанський р-­н) придбало у ВФК два плуги UNIA VIS. Через рік ми завітали в господарство, щоб дізнатися, як працювала польська техніка, чи задоволені господарі, чи справдилися сподівання на кращі врожаї.

Сьогодні налагодити прибутковий сільськогосподарський бізнес без використання сучасної й надійної техніки просто неможливо. Правильний вибір техніки прямо впливає на цілий успіх справи. І в цьому вже переконалися в «Любомирівка-­Агро». Порівняно молоде господарство, поступово оновлюючи свій технічний парк, вирішило робити ставку на нову сучасну техніку, що вже добре зарекомендувала себе на українських ланах.

Про своє господарство, й чому там вирішили придбати плуги UNIA саме в «Волинської фондової компанії», розповів один з керівників підприємства Підіпригора Віталій Григорович.

Нашому господарству лише вісім років, поволі розширюємось і розбудовуємось. В обробітку маємо 1123 га. Основні наші культури – ранні зернові та соняшник, також сіємо кукурудзу, горох. У цьому році спробуємо сіяти озимий ріпак. Поля не «рвемо», уважно слідкуємо за дотриманням сівозміни. У господарстві загалом працює 22 людини з них 7 механізаторів. А от пайщиків, у яких ми орендуємо землі, близько півтори сотні. У цьому році для них збільшили орендну плату. З усіма вчасно й сумлінно розраховуємося, за потреби допомагаємо обробляти городи, завозимо продукцію: зерно, солому.

Наші землі розташовані в двох районах Дніпропетровської області, але досить компактно: найбільша відстань між полями 6 км. Чорноземи в нас важкі, тому всі поля обробляємо за традиційною технологією, і без надійних плугів нам просто не обійтись. Донедавна ми працювали старими плугами ще радянського виробництва. Тепер, після купівлі двох плугів UNIA VIS, які повністю закрили наші потреби в оранці, плануємо п’ять старих п’ятикорпусних плугів виставити на продаж.

До вибору плугів наші фахівці підходили досить прискіпливо, адже якісна оранка – це перший крок до хорошого врожаю. Ми розглядали агрегати різних виробників, радилися з нашими колегами-­аграріями, які саме плуги обрати і в кого їх купувати, щоб потім не мати клопоту з поставками, гарантійним обслуговуванням і запчастинами.

У результаті вирішили купити плуги UNIA і саме у «Волинської фондової компанії». Якість цих плугів не викликає сумнівів, для їхнього виготовлення UNIA використовує шведську сталь, рами для плугів виробляють на фінському заводі. Їх ціна помітно менша, ніж від інших брендів, а якість нічим їм не поступається. Серед плугів однакового класу UNIA завжди пропонує цікавішу комплектацію. Ці плуги вперше в роботі ми побачили на полях наших сусідів, вони ними користуються вже кілька років, тож їхні поради ми взяли до уваги. Та й урожаї в них були кращі ніж у нас.

Перший плуг UNIA VIS 5+1 ми придбали на початку червня минулого року під наш новий трактор потужністю 210 к.с. Переваги цього плуга – в його надійній конструкції, що забезпечує мінімальний опір при оранці, а також якісне покривання пожнивних решток, ефективний захист робочих органів, стабільний оборот та простоту в налаштуванні. Його роботою ми були цілком задоволені, тому восени ми знову звернулись до ВФК й придбали ще один плуг UNIA VIS 4+1 під наявний у нас трактор потужністю 150 к.с.

Сьогодні, відпрацювавши з цими плугами рік, я можу переконливо сказати, що ми зробили правильний вибір. Перш за все ми забезпечуємо якісну оранку і в потрібні терміни. Ось і зараз, земля ще волога й старими плугами ми не змогли б забезпечити якісну роботу, а терміни «піджимають», до 15 серпня плануємо на цьому полі посіяти ріпак. По­друге, ми отримали значну економію пального, можна твердо говорити про 2 літри на гектарі. Ну й головне: цього року в нас вища врожайність, і ми вже не поступаємося нашим сусідам. Цьогорічна врожайність пшениці 53 ц/га проти минулорічних 40 ц/га говорить сама за себе.Плуг VIS 5+1 обробив у нас уже понад 700 га, і поки ми не мали з ним жодних проблем, тому до сервісної служби ВФК поки не звертались. Ми самі його обслуговуємо, змащуємо, де потрібно.

Так що нашим першим досвідом співпраці з ВФК ми цілком задоволені. Техніка UNIA справді якісна й надійна, тож ми й надалі будемо знайомитися з різними пропозиціями від ВФК.

Олександр Думбур, механізатор ТОВ «Любомирівка-­Агро»:

– Минулі роки я працював зі старими, ще радянськими плугами, і ось уже рік працюю з новим UNIA VIS 5+1. Різниця дуже суттєва, подивіться, як він ідеально вирівнює ґрунт, зовсім не залишає борозен. Агрегат показав себе в роботі дуже добре, жодних проблем і неполадок. Удвох з напарником за добу ми обробляємо в середньому по 30 га. Загалом виорали ним понад 700 га.

UNIA VIS L

Оборотні напівнавісні плуги UNIA VIS L – це 4-­6 корпусні плуги для обробітку ґрунту. Міцна рама спеціальної конструкції з поперечним перетином 140х140 і товщиною 8 мм, виготовлена із загартованої сталі підвищеної міцності та стабільності, що гарантує довговічну роботу плуга. Агрегатуються з тракторами від 120 к.с. Комплектуються перевіреними відвалами з робочою шириною до 48 см та системами гвинтового або ресорного захисту.

Передня частина плуга спеціально розроблена для сучасних вимогливих фермерів. Зручне регулювання осі навіски дозволяє агрегатуватись із будь­якими тракторами потужністю до 190 к.с.

UNIA – НАДІЙНІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ

Сьогодні дедалі більше українських аграріїв віддають перевагу саме плугам UNIA. І це не випадково, адже для виготовлення плугів підприємство використовує високоякісні матеріали провідних виробників світу. Для ґрунтообробної техніки найважливішими робочими органами є рама та гідравліка. Рама в UNIA – це товстостінний суцільнотягнутий профіль, а заводів, що здатні їх виготовляти, лише два в світі. Усі провідні компанії замовляють рами в цих виробників. Саме в них замовляє рами для плугів з легованою бором сталі й UNIA. Ця сталь має жовтуватий блиск, а ще вона стійка до стирання. UNIA – це також і надійна німецька гідравліка.

Гасло UNIA – «Німецькі технології, шведська сталь і польський піт». Саме ці складові дають високоякісний агрегат за демократичною ціною, яка нижча від вартості техніки інших виробників, а якість роботи, надійність, довговічність – залишаються на дуже високому рівні.

РубрикаМеханізація
Хештеги
Рекламодавці останнього номеру