Техніка від компанії VELES AGRO на виставці АГРО-2019

На стенді компанії VELES AGRO завжди багато відвідувачів. VELES AGRO – одне з небагатьох машинобудівних підприємств України, що виготовляє сільськогосподарську техніку високого технічного й технологічного рівня, що сьогодні успішно конкурує з провідними європейськими та світовими виробниками.

Про цьогорічну експозицію компанії розповів Олександр Єлєнок – бренд­менеджер VELES AGRO:

На виставці було представлено чотири агрегати нашого виробництва, серед яких:

Одна з флагманських моделей – швидкісний дисковий лущильник KRONOS, що призначений для якісного поверхневого та передпосівного обробітку ґрунту. Даний агрегат виготовляється з 2016 року, і до речі, на виставці «Агро-­2016» взяв срібну нагороду в номінації «інновація року». Ця машина цікава тим, що за один прохід виконує кілька операцій. Агрегат виконує роботу з закриття вологи в післязбиральний період, ефективно працюючи з будь-­якою кількістю рослинних решток, як по стерні зернових, так і по стерні технічних культур, одночасно формуючи рівне посівне ложе, та вирівнюючи поверхню поля. Завдяки цьому, навесні, дисковий лущильник KRONOS може використовуватися як передпосівна машина, а ще за рахунок важкого катка здійснює якісне ущільнення ґрунту, що позитивним чином впливає на збереження вологи.

Тандемні дискові робочі органи закріплені на рамі через гумові амортизатори, що забезпечує розпушування ґрунту з незначними енергозатратами й знижує динамічні навантаження на підшипникові вузли. Механізм копіювання поверхні рельєфу поля опирається на коток, що гарантує стабільність дотримання заданої глибини обробітку по всій ширині захвату агрегату. Регулювання глибини обробки здійснюється гідравлічно за допомогою гідроциліндрів котка. Накидні шайби дозволяють зробити точну фіксацію в обраному положенні.

Наступна модель, що представлена на нашому стенді – шестиметрова зернова сівалка СЗМ-­6 NIKA з приставкою no­till. Нові технічні рішення, що втілені в конструкцію модернізованої сівалки NIKA та її технологічні можливості, дозволяють сьогодні запропонувати аграріям оптимальні технології вирощування зернових в умовах глобального потепління та нестачі ґрунтової вологи. Сівалку ми спочатку проектували як таку, що може працювати за двома технологіями: традиційною та mini-­till. Але аграрії, що працюють за нульовою технологією, у нас часто запитували, чому ми досі не надали їм можливість працювати «по нулю». Тому ми зробили приставку, що дозволяє повноцінно працювати по стерні, за технологією no-­till.

Приставка має певні конструктивні особливості. Перша її особливість в тому, що вона може складатися, тобто її не потрібно демонтувати, якщо вона не потрібна, а якщо є необхідність працювати за класичною або мінімальною технологією, немає необхідності витрачати час на демонтаж якихось елементів, вона просто за допомогою гідравліки складається, фіксується і далі можна працювати без неї. Ми також залишили можливість транспортувати цю сівалку дорогами загального призначення, з шириною 2,5 м.

Обертові плуги серії PON наше підприємство виробляє вже довго, вони себе зарекомендували з найкращої сторони як дуже потужний конкурент імпортним знаряддям. Якість оранки і надійність – це їх головні характеристики. Серія плугів PON включає сім моделей плугів, зокрема: найменші, трикорпусні, плуги, які агрегатуються з тракторами тягового класу 1,4, найбільші – восьмикорпусні плуги для тракторів тягового класу 5,0.

На виставці представлена напівнавісна модель PON 5+1. У минулому році ці плуги ми вдосконалили: замінили спарене колесо на суцільне, зробили розширену рамку для того щоб мінімізувати можливість забивання даного вузла. Рама всіх напівнавісних плугів виготовлена з брусів імпортного виробництва, перетин брусу складає 160*160 мм при товщині металу 10 мм. Робочі елементи плугу також виготовляються з високоякісної імпортної сталі підвищеної зносостійкості.

Для того щоб плуг стабільно працював на ґрунтах будь­якого типу й механічного складу, є низка технологічних регулювань та налаштувань. Дуже легко в нас налаштовуються передплужники. Для цього не потрібно жодного додаткового інструменту, просто виймається шпилька і виставляється потрібна глибина.

Наступний експонат – новинка цього року, відвальний навісний плуг ПНВБ 3+1.

Даний агрегат був спроектований на заміну морально застарілим плугам серії ПНВ, як якісна альтернатива, для невеликих фермерських господарств та тих господарств де є необхідність обробляти невеликі ділянки полів. Основна задача була підвищити якість оранки та зручність використання. Відвали цього плуга мають смугову будову, що дозволяє інтенсивніше розрихлювати землю в умовах підвищеної вологості, не залишаючи суцільних пластів. Висока, 700 мм стійка робочого органу забезпечує якісну оранку, та оснащена системою захисту (зрізний бовт). Кожен робочій орган моє можливість регулювання ширини захвату в діапазоні (28, 32, 36 і 40 см).

Незважаючи на досить компактні розміри та невелику масу агрегату, він здатен забезпечити високу ефективність роботи. Агрегатується ця модель з тракторами потужністю від 82 к.с.

Важливо зазначити, що завдяки державній програмі компенсації, наша техніка реалізується з 25-­40% відшкодуванням її вартості.Крім готової техніки, ми також готові запропонувати аграріям понад 1500 найменувань запасних частин до ґрунтообробної та посівної техніки вітчизняного та іноземного виробництва. Наші ціни на аналогічну продукцію з високоміцної імпортної сталі вас приємно здивують.

Рекламодавці останнього номеру