Компанія MySilo – світовий досвід зберігання зерна

Зерновий бізнес має свої особливості. Зокрема, й такі, на які людина впливати не може. Маємо на увазі клімат та погодні умови, у яких ми вирощуємо врожаї. Але ж вирощування та збирання зерна – лише половина справи.

Не менш важливе тривале та надійне зберігання зерна. Для цього потрібні елеватори, в яких зерно буде захищене від шкідливого впливу зовнішніх факторів. Тож постає питання, як обрати потрібний елеватор, який краще підходитиме під наявні потреби й вирішить нагальні проблеми саме вашого бізнесу?

Компанія MySilo пишається тим, що може запропонувати професійну інфраструктуру, що відповідає зростаючим потребам у зберіганні с/г продукції і великий досвід у реалізації, бо ж має більше 40-ка років досвіду будівництва елеваторів та виробництва систем для сушки, зберігання й обробки зерна.

За ці роки MySilo стала спеціалізованою, сучасною й перспективною компанією, яка вже має понад 5000 клієнтів у 80 країнах на 5 континентах.

«Сьогодні MySilo є однією з провідних і авторитетних компаній світу, яка стабільно розвивається з моменту заснування та входить до 5 провідних виробників світу в цій галузі» – повідомляє генеральний директор MySilo Сефа Саатчиоглу.

І цьому є підтвердження: щорічний обсяг зберігання, що випускається заводом, складає більше 4 000 000 тонн. Для того, щоб виготовити таку кількість обладнання, кожного року витрачається більше 60 000 тонн сталі, а територія підприємства складає 100 000 м², з яких 35 000 м² – виробничі площі.

Як же компанії вдається виготовляти якісне обладнання за такою ціною? Є один секрет. Влада Туреччини, з метою стимулювання виробництва, створила промислові зони в м. Аксарай, де тепер зосереджені великі підприємства та головний офіс компанії MySilo. Програма створення індустріальних зон передбачала зниження собівартості виробництва, тим самим забезпечуючи нижчу кінцеву вартість продукції. Тобто, ціна на обладнання нижча, а якість – найвища.

Руслан Клімовський, директор MySilo Україна (офіційний представник MySilo):

– Компанія цінує своїх клієнтів і надає їм найбільш оптимальні рішення, бо пропонує високу якість продукції, інноваційні рішення, ефективну командну роботу й орієнтується на клієнта. Завдяки штабам з продажу, передовій міжнародній дилерській мережі, зворотному зв'язку від клієнта, забезпеченню якості та виробничим відділам, гарантує безумовне задоволення запитів клієнта, постійне удосконалення робочих процесів у відповідності до потреб і очікувань споживачів. Ми готові показати будь-який із об’єктів й ознайомити з процесом виробництва конструкцій на заводі в Туреччині.

І це не дивно, бо на підприємстві працює лише висококваліфікований персонал, а на кожній стадії виробництва використовуються передові високі технології. Щоб надавати клієнтам обладнання, виконане під їхні потреби, компанія використовує сучасну техніку: лазерне зварювання, роботизовані ділянки, апарати під управлінням ЧПУ. А відділ науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок разом із найкращими експертами працюють над поліпшенням якості продукції на кожному виробничому етапі.

Щоб якість продукції відповідала заявленим високим характеристикам, MySilo закуповує сталь лише в найліпших виробників, таких як спеціалізована німецька компанія Wuppermann AG, з відмінним обслуговуванням клієнтів у металургійній галузі, та ArcelorMittal (Люксембург) – найбільша металургійна компанія в світі.

Завдяки числовому програмному управлінню, новим технологіям і високій якості сировини, що експортується з кращих у світі сталеливарних заводів, забезпечується швидке та бездоганне виробництво.

Тому можемо сміливо віднести до найсильніших переваг MySilo сучасні технологічні рішення, низьку собівартість продукції, чому сприяє і підтримка уряду, і використання високоякісної сталі від найкращих європейських виробників.

Для підтвердження високої якості продукції, MySilo володіє сертифікатами якості ISO 9001-14001, OHSAS 18001, завдяки яким на всіх етапах виробництва використовується швидка й ефективна система контролю якості. Тести відповідності сталей та інших матеріалів здійснюються в лабораторіях відділу контролю якості. Сертифікати якості від постачальників повторно перевіряються, тому компанія MySilo завжди використовує точні дані про продукцію, що поставляється. Вся продукція MySilo (елеватори, зерносховища, зерносушарки) розроблені за вимогами: EN 1991-4, EN 1993-4-1, UBC-97, ACE 7-05, IBC 2003, DIN 1055-6.

У чому полягає якість обладнання? Як приклад, у покритті. Конкуренти MySilo пропонують оцинковане покриття 275-350 г/м². У свою чергу, MySilo пропонує оцинковане покриття 350-600 г/м². Така якість покриття силосу дозволяє збільшити термін використання на 120%, у порівнянні зі стандартною якістю оцинкованого покриття, тому компанія надає 20 років гарантії захисту від корозії навіть в агресивному середовищі, а це вже істотна перевага перед конкурентами.

Також, MySilo виробляє найкоротшу в світі довжину хвилі стінової панелі. Навіть якщо врахувати, що характеристики сталі стінової панелі будуть однаковими, зменшення довжини хвилі істотно збільшує міцність готової конструкції силоса. Відповідно, чим коротша хвиля гофрованої стінки, тим міцніший сам силос. Він стає більш стійким і витривалішим до навантажень — це, в свою чергу, подовжує його довговічність в експлуатації.

Порівняно з іншими виробниками ребра жорсткості MySilo характеризуються більшою несучою здатністю завдяки спеціальній конструкції, зігнутої в 6 разів. Кількість на лист бокової панелі може варіюватися в залежності від діаметра силоса, висоти або сейсмічної небезпеки майданчика.

Для того, щоб міцність з'єднання стінних панелей і ребер жорсткості була максимальною, MySilo використовує болти з класом міцності 10.9. Їх виготовляють з легованої сталі, легуючим елементом якої є хром. Він, у свою чергу, підвищує опірність болта до корозії та його характеристики при експлуатації в середовищі з підвищеною температурою.

– Завдяки широкій мережі дилерів у більше ніж 80 країнах світу та професійному персоналу, який вибирає кращі рішення ваших проектів, MySilo гарантує високу якість продукції, враховуючи потреби своїх клієнтів і пропонуючи варіант вигідної інвестиції в продукцію під ключ, — запевняє Руслан Клімовський, директор MySilo Україна. — Щоб забезпечити продаж, підтримку та монтаж продукції MySilo на території України, ми співпрацюємо з нашим партнером — компанією Арсенал, яка, крім іншого, забезпечує й здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування для всіх наших клієнтів. Вже більше 700 000 тонн зерна зберігається в силосах, що побудовані компанією Арсенал.

У прагненні забезпечити найвищу якість виконаних робіт, компанія Арсенал надає згуртовану команду професіоналів, де кожен фахівець відповідає за свою ділянку проєкту. На кожному етапі, від складання кошторису, розрахунку на місцевості, складання візуальної 3D-моделі до введення в експлуатацію, співробітники компанії на 100% вкладають свою професію і досвід. Досвідчені фахівці швидко виконують гарантійні зобов'язання та здійснюють контроль встановленого обладнання.

Оскільки компанія займається попереднім плануванням, розробкою, проектуванням комплексів, складанням технічної документації, поставкою обладнання, монтажними, пусконалагоджувальними роботами, ремонтом, модернізацію і комплексним сервісним обслуговуванням, матеріали та обладнання, які використовуються в будівництві, надаються зарубіжним партнером — виробником агропромислового обладнання, компанією MySilo.

– Після уважного аналізу вашого запиту, співробітники компанії Арсенал підбирають найбільш підходящий варіант. Перш ніж запропонувати найкращі рішення, фахівці аналізують ваші запити й розробляють план їх реалізації для того, щоб презентувати найбільш зручну альтернативу. Після узгодження технологічної схеми, вони презентують візуалізацію 3D-моделі для прорахунку вартості й складають комерційну пропозицію з повною вартістю проекту. — Руслан Клімовський, директор MySilo Україна. — Наступним етапом компанія Арсенал надає готові рішення під ключ, врегульовує всі питання й підписує з вами контакт. Технічна команда відправляє продукцію на об'єкт і допомагає під час першого завантаження продукту й монтажу обладнання. У процесі завантаження технічна команда проводить навчання й проводить інструктаж для персоналу, після чого об'єкт буде зданий в експлуатацію.

Компанія Арсенал здійснює діяльність на агропромисловому ринку вже понад 10 років і є офіційним представником MySilo, побудувала вже більше 20 об’єктів по всій Україні, відтак гарантує своїм клієнтам якісне виконання роботи на стадії виробництва й довготривалу експлуатацію продукції.

Рекламодавці останнього номеру