№4-2020

У номері
Зернові технологіїКомпанія MySilo – світовий досвід зберігання зернаКомпанія MySilo – світовий досвід зберігання зерна
Зерновий бізнес має свої особливості. Зокрема, й такі, на які людина впливати не може. Маємо на увазі клімат та погодні умови, у яких ми вирощуємо врожаї. Але ж вирощування та збирання зерна – лише половина справи.
День поляНова дискова борону Rubin 10 від LEMKENНова дискова борону Rubin 10 від LEMKEN
На Дні поля «УКАБ Агротехнології 2020» ряд своїх агрегатів представила компанія LEMKEN, серед них була й новинка.
Механізація«Волинська фондова компанія» продала перші в Україні прес-підбирачі Massey Ferguson RB 4160 V«Волинська фондова компанія» продала перші в Україні прес-підбирачі Massey Ferguson RB 4160 V
На полях СТОВ «Україна» (Тернопільська обл., Підволочиський р-н. с. Скорики) представники «ВФК» і корпорації AGCO провели процедуру введення в експлуатацію й передачі господарству чотирьох рулонних прес-підбирачів Massey Ferguson RB 4160 V. Це перші агрегати оновленої моделі, що знайшли свого власника в Україні, тому, по суті, це була презентація новинки на наших полях, що додавало цьому заходу особливого статусу.
МеханізаціяЖатки Dominoni від «Волинської фондової компанії» – ефективність перевірена часомЖатки Dominoni від «Волинської фондової компанії» – ефективність перевірена часом
Італійська компанія Dominoni більше 50 років є лідером серед європейських виробників жаток. Цей досвід дозволяє створювати все більш функціональні, досконалі, ефективні Й надійні моделі. «Волинська фондова компанія» з 2015 року є офіційним дилером з продажу жаток Dominoni в Україні. За цей час компанія реалізувала багато агрегатів, що успішно працюють у господарствах усіх регіонів України.
Поради юристаУспадкування права постійного користування земельною ділянкою, що надана для ведення селянського (фермерського) господарстваУспадкування права постійного користування земельною ділянкою, що надана для ведення селянського (фермерського) господарства
Верховна рада України продовжує вносити зміни в законодавство, що регулює земельні відносини. Утім не лише нововведення потребують роз’яснення, але й чинні правовідносини у сфері держава-фермер потребують докладніших роз’яснень. Напруженість тут виникає, зокрема, тому, що з’являється дедалі більше звернень держави до суду щодо витребування земельних ділянок, наданих фермерам раніше.
МеханізаціяТехніка UNIA від «ВФК» – оптимальне рішення для господарств, що прагнуть успіху.Техніка UNIA від «ВФК» – оптимальне рішення для господарств, що прагнуть успіху.
UNIA Group – підприємство з давньою історією. Сьогодні це один із провідних виробників сільськогосподарської техніки в Європі. Завод був заснований 140 років тому в Німеччині на території Східної Пруссії, частина якої після 2-ї світової війни відійшла до Польщі. На воротах заводу гасло: «Німецькі технології, швецька сталь, польська душа».
День поляПосівний комплекс Mzuri Pro-til 3Т Select представили на «УКАБ Агротехнології 2020»Посівний комплекс Mzuri Pro-til 3Т Select представили на «УКАБ Агротехнології 2020»
Велику зацікавленість у відвідувачів викликав агрегат Mzuri Pro-til 3Т Select і це не випадково, оскільки зі зміною клімату все більше українських аграріїв приглядаються до нових вологозберігаючих технологій.
Зернові технологіїМобільні насіннєві заводи – якісне насінництво в своєму господарстві!Мобільні насіннєві заводи – якісне насінництво в своєму господарстві!
Дедалі тривожніша інформація про глобальність загрози COVID­19 не лишає сумніву: ця напасть змінить світ, практично всі його галузі. До цього мусимо готуватись. Перш за все зміни зачеплять дві галузі – охорони здоров'я та продовольчої безпеки людства. Медицину залишмо фахівцям. А ось стосовно продовольства, то про яку безпеку аграрної країни може йти мова, якщо близько 80% посівного матеріалу для фермерів та агрокомпаній постачається з-­за кордону?
Зернові технологіїСепаратори САД - для врожаїв і прибутків.Сепаратори САД - для врожаїв і прибутків.
Директор ФГ Шляхова (Чутівський район, Полтавщина) Олексій Іванович Шляхов розповідає про результати роботи сепаратора САД, що встановлений у його господарстві.
ТваринництвоЯк заробити на виробництві молока?Як заробити на виробництві молока?
Підприємство Пирятинське ТОВ «Агротехніка» добре відоме українським тваринникам. Понад 15 років підприємство постачає обладнання й техніку для ферм від провідних європейських компаній, пропонує аграріям найкращі рішення для ведення прибуткового молочного бізнесу.
Наш кореспондент спілкувався з директором ТОВ «Агротехніка» Володимиром Крагелем.
Зернові технологіїДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ: на чому елеватори намагаються заробити?ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ: на чому елеватори намагаються заробити?
Минули часи, коли елеватори заробляли лише на зберіганні, очистці, сушінні та відвантаженні зерна. Зараз цього вже замало, аби витримати конкуренцію та вийти на позитивний економічний баланс. Доводиться вмикати креатив і розробляти додаткові послуги. Одні компанії роблять ставку на трейдинг, інші намагаються з елеваторів зробити своєрідні хаби, де аграрії можуть отримати великий перелік послуг.
Зернові технологіїЗерноочисне обладнання від Хорольського механічного заводу.Зерноочисне обладнання від Хорольського механічного заводу.
Хорольський механічний завод – єдиний виробник у світі, який випускає зерноочисну техніку всіх типів руху решіт: кругових у горизонтальній площині, зворотно-поступальних, вібраційних, барабанних.
Зернові технологіїЗернові причепи J&M від «Агро-технології груп» – жнива під контролем!Зернові причепи J&M від «Агро-технології груп» – жнива під контролем!
Пропонуємо до Вашої уваги зернові причепи J&M моделей GC24T-1 та GC31T-1 від виробника J&М Manufacturing Co, Огайо, США, з досвідом виробництва понад 50 років.
АгробізнесЧорний та дорогий. Скільки можна заробити на екзотичному часнику?Чорний та дорогий. Скільки можна заробити на екзотичному часнику?
Скоро до звичного й улюбленого нами часнику може додатись пікантний екзот – чорний часник. Незважаючи на суттєво вищу (у 2-5 разів) ціну він другий сезон поспіль є європейським гастрономічним фаворитом. Покупці стають у чергу за новинкою. Що ж це за продукт і в чому його переваги?
МІНЕРАЛЬНЕ ЖИВЛЕННЯ за умов дефіциту вологиМІНЕРАЛЬНЕ ЖИВЛЕННЯ за умов дефіциту вологи
Є прислів’я: землю не обдуриш. Надто коли для формування врожаю необхідна цілком конкретна кількість елементів живлення. Агрономи керуються чіткими розрахунками по виносу NPK й намагаються компенсувати їх внесенням мінеральних добрив. Однак останніми роками цю концепцію доводиться переглядати.
Дата виходу10 серпня 2020 року
Місяці передплатилипень-серпень
Рекламодавці останнього номеру