Посівний комплекс Mzuri Pro-til 3Т Select представили на «УКАБ Агротехнології 2020»

Велику зацікавленість у відвідувачів викликав агрегат Mzuri Pro-til 3Т Select і це не випадково, оскільки зі зміною клімату все більше українських аграріїв приглядаються до нових вологозберігаючих технологій.

Технологія Mzuri Pro-til довела свою ефективність у регіонах з посушливим кліматом, вона поєднує в собі елементи традиційної (плужної) і нульової (no-till) обробки ґрунту. Посівні комплекси Mzuri виконують 3 ключові операції за один прохід і дозволяють проводити висів будь-яких сільськогосподарських культур. Розпушування (на глибину до 25 сантиметрів), внесення добрив (на всю глибину обробки), висів насіння (на контрольовану глибину) виконуються без попередньої підготовки ґрунту по стерні попередника.

Розповідає директор компанії «Мзурі Тех Агро» Олександр Ярошенко:

– Наша компанія вже більше 4-х років представляє бренд в Україні. На цьому заході ми демонструємо кілька агрегатів, серед яких посівний комплекс Mzuri Pro-til 3Т Select. Основна задача сьогодні – це презентація технології Pro-til широкому загалу, адже саме ці технології сьогодні привертаюсь найбільше уваги. Саме для цього гостем заходу є Марек Ружняк, власник компанії виробника.

Позаминулого року пан Марек придбав компанію Mzuri, яка має британське коріння, викупивши бренд та виробництво. Це надало нового поштовху розвитку та модернізації техніки Mzuri, не останню роль в цьому відіграв активний вихід бренду на український ринок. Випробування з якими стикнулися ми на українських полях привнесли зміни у техніці, я вважаю, у кращій бік. Змін зазнали – рами шасі та рами висіву, потужність турбіни, ступиці коліс, сошники, електроніка та системи керування. Сьогодні у наші господарства разом із Mzuri приходять найсучасніші технології.

РубрикаДень поля
Хештеги
Рекламодавці останнього номеру