Зернові причепи J&M від «Агро-технології груп» – жнива під контролем!

Пропонуємо до Вашої уваги зернові причепи J&M моделей GC24T-1 та GC31T-1 від виробника J&М Manufacturing Co, Огайо, США, з досвідом виробництва понад 50 років.

Переваги використання зернових причепів
  • Оптимальна побудова логістики збирання.
  • Збільшення ефективності комбайнів на 30% за рахунок виключення простоїв при очікуванні автотранспорту.
  • Зниження ущільнення ґрунту завдяки низькому тиску в шинах перевантажувача.
  • Зменшення ущільнення ґрунту комбайнами за рахунок їх своєчасного розвантаження.
  • Збільшення терміну служби комбайна завдяки відсутності численних зупинок для вивантаження зерна, і, як наслідок, зниження зносу механічних вузлів.
  • Збільшення продуктивності наявного автопарку на 30-40%.
  • Зниження інвестиційних і операційних витрат на збирання врожаю.

Система зважування дозволяє контролювати кількість завантаженого в зерновий причіп зерна прямо на полі й відвантажувати його на елеватор без додаткового зважування на стаціонарних вагах і пов'язаного з цим вимушеного «намотування» зайвих кілометрів. Можливе додаткове оснащення захисним брезентом для зерна. Для контролю кількості намолоту зерна є можливість обладнати ваги принтером для роздруківки даних.

Переваги зернових причепів J&M

Перевантажувачі J&M відрізняються високою надійністю: якість виготовлення й складання забезпечується за допомогою роботизованого лазерного різання, а спеціальна «порошкова» технологія фарбування гарантує якість на довгі роки.

Особлива конструкція зернового причепа J&M забезпечує повне очищення бункера при мінімальних залишках – не більше 7 кг при загальній місткості 30,8 куб. м (модель GC24T-1).

Різний нахил передньої і задньої внутрішніх поверхонь зернового причепа дозволяє зерну просуватися до нижньої частини шнека з різними швидкостями, що запобігає злипанню вологого зерна і утворює процес «бурління» в точці забору.

Для зручності оператора шнековий транспортер розташований у верхньому кутку накопичувача, він розкладається в напрямку кабіни трактора, що забезпечує близький і вільний огляд під час розвантаження.

У зернових причепів J&M – одна точка вивантаження. Бункери з горизонтальним дном повинні бути обладнані кількома люками для очищення, що вимагає більше часу на обслуговування.

Належним чином збалансована по вазі рама знижує навантаження на навіску трактора.

Зернові причепи J&M мають редуктор з прямою передачею й посилену трансмісію, що забезпечують бункеру-перевантажувачу відмінні характеристики роботи та мінімізують необхідну для цього потужність.

У конструкції зернового причепа J&M, у порівнянні з двошнековими конструкціями, відсутні додаткові зубчасті, ланцюгові або ремінні передачі.

Шнеки зернового причепа J&M збалансовані за допомогою комп'ютера з граничною точністю до 1 унції (28,35 г.), що забезпечує безшумну роботу, збільшує термін служби шнека та його продуктивність, а також зменшує передачу вібрації на привід системи.

Посилені витки шнека особливої конструкції дозволяють переміщати більше матеріалу по зовнішній кромці. Крім того, перевантажувачі J&M відрізняються посиленням найбільш критичних ділянок шнека, що збільшує термін його служби.

Завдяки використанню шин низького тиску з широким профілем зменшується ущільнення ґрунту й досягаються наступні показники сили притискання: GC24t – 4,25 кг/см2 на плоску поверхню, або 1,65 кг/см2 – при вдавлюванні на 7,5 см., на гусеницях – 0,807 кг/см2 ; GC31t – 4,26 кг/см2 та 1,89 кг/см2 відповідно, на гусеницях – 1,05 кг/см2 .

Рекламодавці останнього номеру