Купуйте обладнання для виготовлення комбікормів Хорольського механічного заводу

На Українському ринку співіснує велика різноманітність обладнання для виробництва кормів. Воно відрізняється продуктивністю, функціональністю, технологічністю, енергоефективністю, якістю. Розглянемо детальніше, що пропонують іноземні виробники обладнання і що пропонуємо ми, Хорольський механічний завод.

По продуктивності. Широкий спектр міні комбікормових установок представлено польськими, чеськими, німецькими та французькими виробниками. Хорольський механічний завод також виробляє МКУ-0,7, МКУ-1,5 та МКУ-3. Усі їх об’єднує одна особливість – низька ціна при відносно невеликій продуктивності. Таке обладнання підходить для приватних господарств і дрібних фермерів-початківців. На поталу низькій вартості, як правило, в жертву принесено енергоефективність, зручність у використанні, технологічність, а в іноземних екземплярах часто і якість таких установок, оскільки вони не розраховані на тривалу безперебійну експлуатацію.

Для виробничих ліній середньої і великої продуктивності має сенс будувати повноцінний окремий комбікормовий завод. При продуктивності від 4 до 20 тонн на годину такі лінії мають ряд переваг. Можуть працювати як у напівавтоматичному, так і повністю автоматичному режимах, що зменшує вплив людського фактору. Обладнані високотехнологічними дозувальними пристроями та змішувачами. Комбікорм, виготовлений на таких лініях, має добру якість, що позитивно впливає на ефективність відгодівлі тварин.

На жаль, на українському ринку нерідко зустрічаються випадки, коли технології міні комбікормових установок переносяться іноземними виробниками на більш потужні лінії. Так, для здешевлення лінії, французька Rene TOY, застосовує дешевий стрічковий змішувач, який разом з дробарками встановлений на тензодатчики. Це унеможливлює а ні точне дозування, а ні ретельне змішування. Крім того, ця фірма застосовує пневмотранспорт для переміщення готового комбікорму, що безумовно дешево, але зводить нанівець застосування преміксів, не кажучи вже про однорідність комбікорму, що долітає до тварин по пневмотранспорту зі значним розшаруванням. Є в арсеналі цієї фірми, а також і німецької Buschhoff, вертикальні змішувачі, які на території Європи не застосовуються ще з 80-х років через їх низьку ефективність. Економлячи на виготовленні комбікормової лінії, іноземні виробники не соромляться продавати їх значно дорожче, ніж повноцінний комбікормовий завод українського виробництва. Згідно досліджень іноземних лабораторій (джерело - https://www.feedmachinery.com/articles/feed_technology/mixability2/) тільки зменшення якості змішування для курячого комбікорму спричинює зменшення показника ефективності корму F/G з 1,74 до 1,86, що означає, що на кожен кілограм приросту ваги потрібно не 1,74, а 1,86 кг. комбікорму. В масштабах навіть невеликої ферми застосування неефективного змішувача значно зменшує ефективність вирощування курей.

Хорольський механічний завод, як і провідні світові виробники, застосовує в своїх комбікормових заводах лінійку високоефективних горизонтальних змішувачів різної потужності. Для забезпечення рівномірності помелу і збільшення енергоефективності ми застосовуємо спеціально розроблений регулятор подачі продукту в дробарку. Дозуванням компонентів керує спеціально розроблений нами тензоконтролер. У нашому арсеналі є недорогий вузол вводу рідких компонентів. Можемо комплектувати системою очистки зерна. При необхідності автоматизованого вводу преміксів комплектуємо системою мікродозування компонентів. Наші заводи обладнані ефективною системою аспірації. Результат застосування такого підходу – добра якість і широкий асортимент кінцевого продукту – комбікорму, що досягається завдяки ретельно підібраному комплекту обладнання, а також можливість вписати комбікормову лінію в своє приміщення і свій бюджет.

Ми маємо весь спектр необхідного високотехнологічного обладнання і колектив кваліфікованих спеціалістів для виготовлення всієї лінійки продукції в Україні, забезпечуючи високу якість і прийнятну ціну. Також слід відмітити доступність вітчизняних запасних частин і витратних матеріалів, можливість проконсультуватися у наших спеціалістів з будь-якого питання щодо експлуатації обладнання, замовити виїзд спеціаліста для обслуговування обладнання, можливість змінювати, модернізувати, розширювати існуючі лінії додатковим обладнанням. Такі послуги надають і провідні профільні іноземні компанії – Buhler, Van Aarsen, Ottevanger, Andritz, досвід яких ми незмінно враховуємо в нашій роботі, але при таких же показниках якості кормів наше обладнання набагато дешевше в придбанні, обслуговуванні, запчастинах і витратних матеріалах.

Завдяки високому ступеню автоматизації наші заводи як правило експлуатуються персоналом з 1-2 кваліфікованих спеціалістів, котрі проходять навчання на місці в процесі підготовки і вводу в експлуатацію обладнання. При необхідності ми в короткий термін додатково підготуємо для Вас необхідну кількість спеціалістів.

Ми практикуємо тісну довготривалу співпрацю з нашими клієнтами, тож завдяки нашому досвіду в більш ніж 70 реалізованих успішних проектах, ваші проблеми завжди знайдуть оптимальні рішення. Заводи, побудовані нами більше 15 років тому, досі успішно експлуатуються. Деякі з них пройшли модернізацію зі збільшенням потужності. При цьому окупність нашого обладнання, в залежності від завантаженості, нерідко настає від півроку. Тож запрошуємо до співпраці.

Більше інформації на нашому сайті
http://mehzavod.com.ua/
та за телефонами: +380 (050) 403­08­45,
+380 (5362) 3­22­30, 3­22­93.

Рекламодавці останнього номеру