№2-2020

У номері
Нові розробкиMassey Ferguson Open Day від «Волинської фондової компанії»Massey Ferguson Open Day від «Волинської фондової компанії»
Уже традиційно щовесни проходить всеукраїнський тур «Massey Ferguson», у рамках якого офіційні дистриб'ютори разом із провідними спеціалістами виробника презентують сільгоспвиробникам свіжі напрацювання корпорації AGCO.
5-­го березня цей захід відбувся на території центрального офісу ВФК в Луцьку, де в одному місці зібралися партнери і клієнти ВФК, яких також можна назвати друзями компанії.
Що таке IoT-платформа або Інтернет речей для аграрія Що таке IoT-платформа або Інтернет речей для аграрія
Агробізнес швидко змінюється. Часи безтурботного господарювання минули. Якщо донедавна домінували великі, нині перемагають ефективні, завтра лідерами стануть інтелектуальні.
АгровиставкиТехніка від ТОВ «АГСОЛКО УКРАЇНА» на виставці «Агровесна 2020»Техніка від ТОВ «АГСОЛКО УКРАЇНА» на виставці «Агровесна 2020»
Цікаву експозицію з новими моделями тракторів і комбайнів представило ТОВ «АГСОЛКО УКРАЇНА». Розповідає директор компанії Роман Осадчий.
Зернові технології«Convex International GmbH» на виставці «Агровесна 2020»«Convex International GmbH» на виставці «Агровесна 2020»
Помітною на виставці була експозиція німецької компанії «Convex International GmbH».Про компанію і її переваги для українських аграріїв розповів Іван Дралюк, голова представництва «Convex International GmbH» в Україні
Зернові технологіїШАХТНА ЗЕРНОСУШАРКА: 10 порад, як правильно вибратиШАХТНА ЗЕРНОСУШАРКА: 10 порад, як правильно вибрати
Шахтна зерносушарка – на сьогодні найпоширеніший тип зерносушарок не лише в Україні, а й у Європі. Як влаштований цей тип обладнання, які його переваги й особливості, а головне – як вибрати зерносушарку безпосередньо під свої потреби, розповідає керівник представництва KMZ Industries по Західному регіону Богдан Дудар.
ЕкологіяТРУПОМ ЗЕМЛЮ ВКРИЄМО! Невже без варіантів?ТРУПОМ ЗЕМЛЮ ВКРИЄМО! Невже без варіантів?
Гори з кісток та трупів тварин і сморід нестерпний. Звичайна, навіть банальна картина в тій стороні, де раніше «село – і серце одпочине. Село на нашій Україні неначе писанка…». Таким бачилось Кобзареві українське село в часи давні.
Зернові технологіїЗерносушарки ТМ «GRONO» від «АГРОТЕПЛОГРУП»Зерносушарки ТМ «GRONO» від «АГРОТЕПЛОГРУП»
В основі компанії «АГРОТЕПЛОГРУП» – досвід, і як результат – сучасне, надійне, високоякісне обладнання власного виробництва ТМ «GRONO».
Дата виходу10 квітня 2020 року
Місяці передплатиберезень-квітень
Рекламодавці останнього номеру