№2-2020

У номері
Нові розробкиMassey Ferguson Open Day від «Волинської фондової компанії»Massey Ferguson Open Day від «Волинської фондової компанії»
Уже традиційно щовесни проходить всеукраїнський тур «Massey Ferguson», у рамках якого офіційні дистриб'ютори разом із провідними спеціалістами виробника презентують сільгоспвиробникам свіжі напрацювання корпорації AGCO.
5-­го березня цей захід відбувся на території центрального офісу ВФК в Луцьку, де в одному місці зібралися партнери і клієнти ВФК, яких також можна назвати друзями компанії.
Новітні технологіїЩо таке IoT-платформа або Інтернет речей для аграрія Що таке IoT-платформа або Інтернет речей для аграрія
Агробізнес швидко змінюється. Часи безтурботного господарювання минули. Якщо донедавна домінували великі, нині перемагають ефективні, завтра лідерами стануть інтелектуальні.
АгровиставкиТехніка від ТОВ «АГСОЛКО УКРАЇНА» на виставці «Агровесна 2020»Техніка від ТОВ «АГСОЛКО УКРАЇНА» на виставці «Агровесна 2020»
Цікаву експозицію з новими моделями тракторів і комбайнів представило ТОВ «АГСОЛКО УКРАЇНА». Розповідає директор компанії Роман Осадчий.
Зернові технології«Convex International GmbH» на виставці «Агровесна 2020»«Convex International GmbH» на виставці «Агровесна 2020»
Помітною на виставці була експозиція німецької компанії «Convex International GmbH».Про компанію і її переваги для українських аграріїв розповів Іван Дралюк, голова представництва «Convex International GmbH» в Україні
Зернові технологіїШАХТНА ЗЕРНОСУШАРКА: 10 порад, як правильно вибратиШАХТНА ЗЕРНОСУШАРКА: 10 порад, як правильно вибрати
Шахтна зерносушарка – на сьогодні найпоширеніший тип зерносушарок не лише в Україні, а й у Європі. Як влаштований цей тип обладнання, які його переваги й особливості, а головне – як вибрати зерносушарку безпосередньо під свої потреби, розповідає керівник представництва KMZ Industries по Західному регіону Богдан Дудар.
ЕкологіяТРУПОМ ЗЕМЛЮ ВКРИЄМО! Невже без варіантів?ТРУПОМ ЗЕМЛЮ ВКРИЄМО! Невже без варіантів?
Гори з кісток та трупів тварин і сморід нестерпний. Звичайна, навіть банальна картина в тій стороні, де раніше «село – і серце одпочине. Село на нашій Україні неначе писанка…». Таким бачилось Кобзареві українське село в часи давні.
Зернові технологіїЗерносушарки ТМ «GRONO» від «АГРОТЕПЛОГРУП»Зерносушарки ТМ «GRONO» від «АГРОТЕПЛОГРУП»
В основі компанії «АГРОТЕПЛОГРУП» – досвід, і як результат – сучасне, надійне, високоякісне обладнання власного виробництва ТМ «GRONO».
АгровиставкиНова техніка від «Завода Кобзаренка» на виставці «АгроВесна 2020»Нова техніка від «Завода Кобзаренка» на виставці «АгроВесна 2020»
Вже традиційно, серед українських виробників с/г техніки, найбільшу експозицію мав «Завод Кобзаренка» який цьогоріч представив одразу 15 агрегатів, серед яких 7 абсолютних новинок. Як наголосив директор заводу Анатолій Кобзаренко, ці новинки універсальні, адже можуть широко використовуватися у різних галузях економіки – як сільськогосподарській, так і комунальній або деревообробній.
Аналіз ринкуМ’ясні ряди пішли на карантинМ’ясні ряди пішли на карантин
ВІДГОДУВАЛИ ДО ВЕЛИКОДНЯ КАБАНЧИКА? МОЖЕТЕ З’ЇСТИ, А ПРОДАВАТИ ЗАСЬ.
Незважаючи на те, що до Пасхи, що цьогоріч відзначатиметься 19 квітня, ще далеченько, торгівельні мережі вже два тижні тому переписали цінники на м'ясо, яке користується значним попитом, у бік збільшення.
Зернові технологіїКупуйте обладнання для виготовлення комбікормів Хорольського механічного заводуКупуйте обладнання для виготовлення комбікормів Хорольського механічного заводу
На Українському ринку співіснує велика різноманітність обладнання для виробництва кормів. Воно відрізняється продуктивністю, функціональністю, технологічністю, енергоефективністю, якістю. Розглянемо детальніше, що пропонують іноземні виробники обладнання і що пропонуємо ми, Хорольський механічний завод.
Земельна реформаЗемельні пристрасті в період пандеміїЗемельні пристрасті в період пандемії
Незважаючи на протести, депутати проголосували за запровадження купівлі-продажу сільгоспземель.
АгровиставкиТехніка від ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» на виставці «Агровесна 2020»Техніка від ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» на виставці «Агровесна 2020»
Постійний учасник агровиставок ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» і цього разу, як звичайно, презентував свої агрегати. Цього року підприємство привезло на виставку сім своїх машин. Розповідає директор підприємства Пономар Юрій Васильович:
МеханізаціяОбприскувач UNIA EUROPA 3024 – європейська якість, перевірена рокамиОбприскувач UNIA EUROPA 3024 – європейська якість, перевірена роками
Три роки тому ФГ «Спартак-Агро» (Миколаївська область), придбало у «Волинської фондової компанії» обприскувач UNIA EUROPA 3024. Тож вирушаємо в господарство, щоб дізнатися, як показала машина себе в полі.
Зернові технологіїMAFAL Magnelis №1 від корозії і абразивного зносу!MAFAL Magnelis №1 від корозії і абразивного зносу!
МАFAL Маgnelis задає нові високі критерії й стандарти серед захисних покриттів силосів та елеваторів власного виробництва й галузі в цілому.
Зернові технологіїГотуємо елеватор до нового сезонуГотуємо елеватор до нового сезону
Весною на елеваторах закінчуються активні роботи з зерном, зачищаються силоси та склади й починається підготовка до нового сезону – так звана «техбаза». Це час, коли на перші ролі виходять технарі. Від їхньої компетенції та далекоглядності залежить, у якій стадії готовності елеватор увійде в сезон приймання продукції.
Зернові технологіїУ кожному зерні сила й енергія, яку ви отримуєте від технології АЕРОМЕХ.У кожному зерні сила й енергія, яку ви отримуєте від технології АЕРОМЕХ.
У період збору врожаю й підготовки зернових культур до зберігання дуже важливо точно виконати всі етапи післязбирального процесу.
Зернові технологіїПоліуретанове футерування обладнання – на що звернути увагу?Поліуретанове футерування обладнання – на що звернути увагу?
Ось і розпочався сезон підготовки елеваторного обладнання до приймання нового врожаю. Час підганяє, і ремонтні служби поспішають вчасно проінспектувати обладнання й полагодити те, що потребує ремонту. Самопливне обладнання є саме тією «слабкою ланкою», що потребує щорічного ремонту. А запобігти частим ремонтам і втратам допоможе поліуретанове футерування.
АгробізнесКінець підкрався непомітноКінець підкрався непомітно
Досі в мене не виникало бажання торкатися теми епідемії коронавірусу – я не розвідник, не медик, навіть не психолог. Але водночас я цілком усвідомлюю, що в даний час найболючішою темою в суспільстві та ЗМІ є спалах пневмонії, викликаної коронавірусом SARS­CoV­2 (COVID­19), що вибухнула в китайському місті Ухань, тим паче, що економічна криза, спричинена спалахом цієї епідемії, буде надзвичайно жорсткою.
АгровиставкиOPTIGEP – жатки преміум-класу на виставці «Зернові технології 2020»OPTIGEP – жатки преміум-класу на виставці «Зернові технології 2020»
В Україну жатки Optigep постачаються з 2009 року. За цей час багато сільськогосподарських підприємств стали власниками цих жаток. А виставка саме те місце, де клієнти мають можливість поділитися один з одним накопиченим досвідом.
АгровиставкиВаги від ТОВ «ВЕСТА МК» на виставці «АгроВесна 2020»Ваги від ТОВ «ВЕСТА МК» на виставці «АгроВесна 2020»
ТОВ «Веста МК» – спеціалізоване підприємство з проектування, виробництва, монтажу, налагодження та обслуговування автомобільних ваг.
Зернові технологіїТОВ «ДЖИ ЕС Ю» представляє на ринку України компанію GSI International ТОВ «ДЖИ ЕС Ю» представляє на ринку України компанію GSI International
GSI – Світовий лідер в сфері зберігання, транспортування і сушки зерна. Корпорація добре відома на світовому агропромисловому ринку та займає лідируюче місце серед спеціалізованих конкуруючих компаній у всьому світі. Вироблене обладнання забезпечує надійну роботу в багатьох агропромислових комплексах по всьому світу. Продукції GSIвластиві високотехнологічні рішення та відповідність міжнародним стандартам якості.
ТваринництвоПрорив у тваринництві: в Україні створено інноваційний білковий соняшниковий концентрат на заміну соєвому шротуПрорив у тваринництві: в Україні створено інноваційний білковий соняшниковий концентрат на заміну соєвому шроту
Інноваційний продукт для відгодівлі тварин – білковий соняшниковий концентрат “Проглот” здатен повністю змінити світовий ринок кормів і посунути з ринку продукти з сої. Він розроблений фахівцями дніпровського заводу «Потоки» разом з українськими та світовими вченими.
Новітні технологіїЯК боролись проти IoTЯК боролись проти IoT
Здавалося б, на агропідприємстві, що запровадило електронний контроль, усі елементи агротехнології – під невсипущим контролем Інтернету речей (IoT), усі дані об’єктивні, їх бачать і власник, і топ­менеджмент, і зважувальники, і служба безпеки підприємства. Але… Під впливом «людського чинника» вузьких місць однаково вистачає. Відтак користувачі IoT­пристроїв в агросекторі мають бути в курсі можливих сценаріїв хакерських атак, яким можна запобігти.
Дата виходу10 квітня 2020 року
Місяці передплатиберезень-квітень
Рекламодавці останнього номеру