Техніка від ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» на виставці «Агровесна 2020»

Постійний учасник агровиставок ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» і цього разу, як звичайно, презентував свої агрегати. Цього року підприємство привезло на виставку сім своїх машин. Розповідає директор підприємства Пономар Юрій Васильович:

– На цю виставку наше підприємство приїхало, як завжди, з ґрунтообробною технікою, яку ми виготовляємо для тракторів потужністю від 25 до 500 кінських сил.

Сьогодні ми більше зробили наголос на ґрунтообробній техніці для малопотужних тракторів, для одноосібників і малих фермерських господарств. Таких підприємств в Україні стає дедалі більше, тому вважаємо що це буде перспективно найближчим часом. Ми виготовляємо машини для основного та поверхневого обробітку ґрунту, для глибокого чизелювання. Крім того, підприємство виготовляє зчіпки для борін шириною захвату від 6 до 22 метрів, що сьогодні користуються високим попитом. Оскільки наразі весна й скоро розпочнуться польові роботи.

Наше підприємство виробляє до 50 найменувань машин різного призначення, типу й ширини захвату. Тому маємо можливість пропонувати агрегати для тракторів різного класу й потужності.

Агрегати, що виготовлені на нашому підприємстві, успішно конкурують з усіма машинами подібного призначення, не лише з вітчизняними, але й з європейськими та американськими. Ми конкурентоздатні і за якістю, і за ціною. Крім того, уся наша техніка включена в державну програму 25% відшкодування її вартості, і це доволі серйозний фактор на користь наших агрегатів. Зі свого боку ми даємо гарантію, що наша техніка буде працювати не гірше іноземних аналогів. Тому я закликаю аграрників підтримувати свого вітчизняного виробника.

Наші агрегати також відомі й за кордоном: співпрацюємо з Молдовою, Румунією, країнами Прибалтики.

Серед агрегатів представлена зчіпка гідрофікована ЗГ-10. Підприємство випускає зчіпки з шириною захвату 6, 10,12, 14, 16, 18 і 22 м. при транспортній ширині 1,8 м. Конструкторський відділ заводу розробив для них низку змінних робочих органів, що дають змогу підібрати найоптимальніший варіант для якісного виконання роботи навіть у найскладніших умовах. Крім того, ці машини можна комплектувати звичайними зубовими боронами, боронами Радченка, пружинними боронами та шлейф-боронами. Для господарств, які працюють за мінімальною технологією ґрунтообробки, ідеальним варіантом комплектації зчіпки будуть шлейф­борони. Попри свою простоту, ці борони затримують вологу, якісно готують ґрунт до сівби, тоді як навіть найдосконаліші передпосівні культиватори та компактори в цей ранньовесняний час ще навіть не можуть вийти в поле. І це дуже важлива перевага, адже ранні строки висіву – запорука отримання високого врожаю.

Серед експонатів представлена борона ротаційна БР-3,0 з шириною захвату 3 м. Підприємство також випускає агрегат з робочим захватом 5,8 та 8,2 м. Їх можна застосовувати як до появи сходів, так і після. Техніка справляється з обробкою навіть найважчих ґрунтів з товстою ґрунтовою кіркою і великою кількістю бур’янів у фазі «ниточки». ЇЇ особливість у тому, що робочі органи вирізані з цільного листового металу високої зносостійкості – з австрійської сталі марки Durostat B2, а рама виготовлена з цільної труби, що значно збільшує міцність конструкції.

Варто звернути увагу на дископаки. Тут представлено два агрегати з шириною захвату 2 та 2,4 м. Підприємство виготовляє машин шириною захвату 4, 6, 8, 10 м. Це навісні машини, що забезпечують якісний обробіток ґрунту після збирання врожаю, зокрема, там, де залишається велика кількість пожнивних решток: ріпак, соняшник, кукурудза тощо. Оригінальна конструкція робочих органів агрегату досконало розпушує оброблений шар ґрунту, подрібнює його та рослинні рештки, перемішуючи їх між собою.

Агрегати, мають можливість працювати на великих робочих швидкостях – до 18 км/год., з глибиною обробітку до 10 см. Робочі органи – диски дископаків виготовляються із бормісткої сталі, що підвищує їх зносостійкість у 1,5­2 рази. Застосування на дископаках хвилястих робочих органів покращує роботу агрегатів на зволожених та засушливих ґрунтах. Вертикальна вібрація дисків на високих робочих швидкостях забезпечує якісний обробіток ґрунту, а подрібнені, перемішані з ґрунтом пожнивні рештки забезпечують збереження ґрунтової вологи. З такими дисками агрегати можуть застосовуватися як на пожнивному обробітку, так і на передпосівній підготовці ґрунту.

Наступна виставкова модель – легка борона БДЛП­8,0. Ці напівпричіпні агрегати призначені для поверхневого розпушування ущільнених шарів ґрунту, двослідного лущення стерньового фону з подрібненням пожнивних решток, обробки попередньо зораного поля, підготовки ґрунту перед посівом. Робоча глибина від 4 до 14 см, швидкість від 8 до 12 км/год.

Борони прості в обслуговуванні й надійні в експлуатації. Вони добре зарекомендували себе в різних зонах землеробства на ґрунтах різного механічного складу. Клієнт може замовляти на цю борону диски, що якнайкраще підходять саме для його ґрунтів і потреб. Це може бути стандартний диск типу «ромашка», круглий диск, диск з дрібними зубами, що добре подрібнюють та мульчують пожнивні рештки.

Для вертикального обробітку ґрунту на цих боронах можна встановити турбодиск. У цих дисків сфера іншої конфігурації – ґрунт ним не перевертається, як звичайним сферичним диском. І те, що він працює у вертикальній площині без обертання ґрунту, що зменшує втрату вологи. Це важливо, при дефіцит і вологи перед посівом зернових.

Представлена на виставці – борона дискова важка причіпна БДВП­4,2 – одна із машин модельного ряду важких дискових борін, що вже більше 20 років виробляється підприємством. Широко користуються попитом у сільгосптоваровиробників борони БДВП-2,5; БДВП-3,0; БДВП-3,6; БДВП-3,8; БДВП-5,5; БДВП-6,3; БДВП-7,2. Агрегати призначені для розробки задернілих скиб та брил після оранки і поверхневого обробітку необроблених ущільнених ґрунтів різного механічного складу, а також для підготовки ґрунту під посів озимих після збирання просапних культур без основного обробітку ґрунту та подрібнення пожнивних решток грубостеблевих культур та їх заробки в ґрунт.

Диски борони виготовляються із бормісткої сталі, за рахунок чого їх зносостійкість підвищується на 35-40%. Агрегати здатні працювати на всіх типах ґрунтів у всіх зонах землеробства.

Традиційно на виставках підприємство також пропонує чизелі глибокорозрушувачі. Представлена модель ЧГ-3В з робочою шириною захвату 3 м має 5 робочих стійок. Глибина обробки складає 25-40 см. Великий зазор між ґрунтом і рамою та оригінальна конструкція робочого органу глибокорозпушувача дозволяють зробити більш ефективним глибоке розпушування ґрунту з утворенням «хвилі» і запобігає забиванню машини рештками. Розташуванням на рамі в 2 ряди робочих органів забезпечує рівномірну роботу агрегату на задану глибину обробки по всій ширині захвату.

Виготовляються глибокорозпушувачі шириною обробітку 1,5; 2; 3; 4 м.

Рекламодавці останнього номеру