OPTIGEP – жатки преміум-класу на виставці «Зернові технології 2020»

В Україну жатки Optigep постачаються з 2009 року. За цей час багато сільськогосподарських підприємств стали власниками цих жаток. А виставка саме те місце, де клієнти мають можливість поділитися один з одним накопиченим досвідом.

Вячеслав Литвинчук, комерційний директор ТОВ «Агромашторг»:

– Ця виставка показала, що інтерес до жаток Optigep зростає з кожним роком. Висока зацікавленість у відвідувачів була до жаток для збирання соняшнику OptiSun. Сільгоспвиробники вже давно переконалися в надійності та універсальності цих жаток. Ми робимо ставку на високу якість, і ті хто вже купував у нас ці жатки знову звертаються до нас, є підприємства у яких вже працює по 10-15 одиниць. Наші рядні жатки OptiSun довели, що можуть збирати як рядкові посіви, так і безрядні, без втрат урожаю. Це чи не єдині жатки, що прекрасно впораються навіть із полеглим соняшником, зібравши до 90% врожаю.

Варто відзначити й нашу жатку для збирання кукурудзи OptiCorn Premium. Ці жатки ми вже продаємо в Україні три роки. Агрегат дуже надійний і жодного гарантійного випадку по ним не було, за три роки ми на них не поставили жодної запчастини. Може працювати на високій швидкості до 10 км/год. Це полегшена жатка, що виготовлена з алюмінію та нержавіючої сталі, з редукторами від німецької фірми «Walterscheid». У цієї жатки немає жодної ланцюгової передачі. Високоякісні редуктори й довгі русла забезпечують швидке просування кукурудзяної маси. На OptiCorn Premium надається гарантія 2 роки, а бокові редуктори обслуговуються раз на 8-10 років.

Рекламодавці останнього номеру