MAFAL Magnelis №1 від корозії і абразивного зносу!

МАFAL Маgnelis задає нові високі критерії й стандарти серед захисних покриттів силосів та елеваторів власного виробництва й галузі в цілому.

Чи стикалися Ви з корозією елеваторного обладнання, де зберігається ваш врожай?

MAFAL з гордістю презентує металеві силоси й елеватори з інноваційним захисним по­криттям Magnelis.

Magnelis сталь від Arcelor Mittal, що в десятеро перевищує якість і довше протистоїть корозії, ніж звичайне оцинкування, і вдвічі перевершує за характеристиками сталь з покриттям Алюмоцинк (Aluzinc).

Magnelis – це революція в якості!

Металеве покриття Magnelis® від ArcelorMittal – справді су­часна вершина серед захисних покриттів. Завдяки новому покрит­тю Magnelis силоси та елеватори стали довговічнішими на 60 років і стійкішими до впливу (механічного, атмосферного і т.д.).Зовні сталь Magnelis схожа на оцинковану сталь. Однак для ре­ального розуміння потрібен не візуальний, а поглиблений підхід: технічний, фізичний і хімічний аналіз.

За рахунок чого були досягнуті такі результати? Новий захис­ний шар від Magnelis MAFAL – це матеріал на цинковій основі з вмістом магнію та алюмінію. Покриття виготовляють на стан­дартній лінії для гарячого цинкування, але з додаванням додаткових складових, а саме – 3,5% алюмінію і 3% магнію. Ці компоненти ро­блять Magnelis найбільш ефективним рішенням для застосування в самих різних умовах, у тому числі в несприятливому середовищі (наприклад, хлористому або лужному).

Переваги Magnelis:
 • До 10 разів вищі показники корозійної стійкості, ніж в оцин­кованої сталі.
 • У 2 рази кращий показник стійкості до корозії, ніж в алюмоцинку.
 • Найвища стійкість до впливу агресивних середовищ.
 • Найкращий самовідновлюваний захист на обрізаних кромках.
 • Найкращий захист від абразивного зношення.
 • Кращі показники оброблюваності та збереження захисних вла­стивостей при виробництві.

Хімічний склад цього матеріалу дає можливість на порядок підвищити антикорозійну якість покриття в порівнянні з оцинко­ваною сталлю та іншими варіантами захищених покриттів, що засто­совуються при виробництві силосів та елеваторів (наприклад, алюмоцинком). Що особливо важливо – покриття захищає також і зрізані краї матеріалу, на яких не з’являється корозія навіть через багато років.

Особливо слід відзначити місця зрізів і кріплень унапуск. Зазвичай вони стають «слабкими ланками» покрівлі та корпусу си­лоса й елеватора, але покриття Magnelis® захищає й ці області навіть в прибережних районах, з їх особливо активним впливом морського клімату, насиченого сольовими розчинами.

Коефіцієнт тертя зі сталі з покриттям Magnelis® в 2 рази нижчий, ніж у стандартної гарячої оцинкованої сталі. Тому покриття більш стійке до стирання.

Magnelis® стійкий під час профілювання і стабіль­ний під час формувальних операцій.

Таким чином обладнання MAFAL Magnelis® довгі роки служитиме в зерносховищах, що розташовані в будь-яких регіо­нах України.

Силоси і елеватори Magnelis мають наступні переваги:
 • Вага нашого обладнання на 20-30% вища, ніж у конкурентів з низькою ціною. Воно надійне відносно безпеки експлу­атації й погодних катаклізмів і більш стійке до руйнувань.
 • Mетал Мagnelis – найкращий у галузі відносно корозії, 60 років експлуатації в порівнянні з оцинковкою 600 г/м2. Як правило, уже протягом перших 2-х років видно негативні руйнівні процеси в звичайної оцинкованої сталі – біла, а потім червона іржа. Наші си­лоси стійкі в агресивному середовищі!
 • Конструктив конвеєрів – литий кований вилчастий ланцюг у нас витримує в 3 рази більше навантажень у порівнянні з пластин­частим у дешевих виробників. Також наш ланцюг не провисає, то­му що в наших конвеєрах установлені направляючі по всій довжині ланцюга в порівнянні з натяжними роликами в дешевих виробників.
 • Швидке виготовлення: 30 днів і доставка 7 днів.
 • Ми лідери в потужностях виробництва – 3 млн. т зберігання в рік. Експорт в 105 країн світу. Виробник №1 силосів та елева­торів у Туреччині.

Виробнича компанія MAFAL входить до складу групи компаній ALTUNTAS GROUP (ТМ MAFAL, OBIAL, ALFAN, АЕМОТ) та спеціалізується на виготовленні зерносховищ і тех­нологічного обладнання для елеваторно-складського господар­ства. Наше обладнання відрізняється міцністю і довговічністю, стійке в агресивному середовищі. Наше виробництво високо­точне й найпотужніше в Євразії. Наше обладнання успішно експлуатується в 105 країнах світу на 3873 проектах із загальним об’ємом зберігання 75 млн. т.

Наша мета – це постачання на український аграрний ринок якісного обладнання і передових технологій. До того ж ми застосовуємо матеріали й обладнання, що не спричиняють негативний вплив на довкілля. Також ми прагнемо задіяти щонайбільше українських фахівців, надавши їм привабливу роботу й гідну зарплатню, піднявши їхню кваліфікацію на вищий рівень.

Керівник ТОВ «АТРИБУД Груп», представництва MAFAL Україна Іван ЖДАНОВ

Рекламодавці останнього номеру