Massey Ferguson Open Day від «Волинської фондової компанії»

Уже традиційно щовесни проходить всеукраїнський тур «Massey Ferguson», у рамках якого офіційні дистриб'ютори разом із провідними спеціалістами виробника презентують сільгоспвиробникам свіжі напрацювання корпорації AGCO.
5-­го березня цей захід відбувся на території центрального офісу ВФК в Луцьку, де в одному місці зібралися партнери і клієнти ВФК, яких також можна назвати друзями компанії.

На цьому заході, так само як і на всіх інших, що проводить ВФК, на відвідувачів чекала насичена розважальна програма, жива музика, виступи артистів, розіграш призів, смачна кухня. Але, зрозуміло, що аграрії не за цим приїхали з шести областей України до Луцька. У першу чергу їх цікавила техніка, яку на початку сезону пропонує ВФК. А подивитися справді було на що: 44 одиниці різних агрегатів були представлені до огляду, в тому числі й trade-інова та stock-ова техніка за надзвичайно вигідними цінами.

На гостей заходу чекали презентації сервісного центру, складу запасних частин та різноманітних фінансових програм від банків-партнерів. Найбільшу зацікавленість відвідувачів викликала техніка Massey Ferguson, до якої була прикута основна увага: комбайн MF 7370, сівалка MF 9186, трактори різної потужності: MF 8737, MF 7726, MF 7722, MF 6713.

MF 6713 – універсальність, простота, ефективність

Упродовж заходу найбільшу увагу зацікавлених аграріїв привертав трактор MF 6713, і це не випадково, адже агрегат здатен працювати з найрізноманітнішим сучасним обладнанням і якнайкраще підходить для продуктивної роботи в сучасних умовах ведення сільського господарства. Ця модель – оптимальний варіант для невеликих господарств, які переходять на сучасну імпортну техніку.

Його надійний та економічний 4-циліндровий двигун AGCO Power з об’ємом 4,4 л розвиває потужність 132 к. с. (98 кВт). Двигун сконструйовано так, що витрати дизельного пального мінімізовано, а рівень шуму та зносу знижено, що позитивно відображається на експлуатаційних витратах. Місткість паливного бака – 180 л.

Більш детально про технічні характеристики і особливості цієї моделі розповів Олексій Сірий, продукт-спеціаліст по тракторах та телескопічних навантажувачах компанії Massey Ferguson.

На трактор установлено синхронізовану трансмісію з 12 передачами переднього та 12 передачами заднього ходу. Для польових робіт діапазон швидкостей становить 4-12 км/год, а максимальна швидкість трактора – 40 км/год. Оператор легко управляє швидкістю й обирає оптимальну для конкретної роботи за допомогою важелів.

Трансмісію з електронним управлінням човниковим механізмом, оснащено багатодисковою муфтою у оливній «ванні».

Для безпечного та впевненого використання найважчого навісного обладнання підсилено задній міст і механізм задньої навіски з електронною системою управління (ELC). Ця система гарантує точне регулювання заглиблення ґрунтообробного обладнання та висоти інших знарядь. У будь-який момент досягається максимальна тяга, знижується пробуксовування коліс і зводиться до мінімуму витрата пального.

Механізм задньої навіски адаптовано спеціально до розміру трактора. Гідравлічна система дозволяє підіймати навісне обладнання масою до 5200 кг.

Збільшити швидкість і потужність роботи навантажувального обладнання можна натисканням лише однієї кнопки – продуктивність гідросистеми трактора підвищується до 98 л/хв. Також передбачено два стандартних допоміжних гідророзподільники.

У стандартній комплектації трактор MF 6713 оснащено ВВП з двома частотами обертання 540 / 540E об/хв. Вал умикається через сучасну незалежну муфту з електрогідравлічним управлінням. Завдяки такому рішенню ВВП включається плавно, що знімає різке навантаження з силової передачі. Управління системою оператор здійснює за допомогою простого трипозиційного перемикача на панелі управління.Особливу увагу виробник приділив кабіні трактора, зробив її практичною та комфортною. Найбільша в своєму класі кабіна забезпечує оператору круговий огляд для ефективної роботи. Тут є все необхідне для управління: два гідророзподільники, важіль управління повітряною заслінкою, вимикачі блокування диференціала та повного приводу, кнопка пам’яті частоти обертання колінчастого вала двигуна, вимикач ВВП, регулювання ступеня заглиблення та електронне управління механізму навіски, важелі перемикання передач і діапазонів.

Захід відбувався в приміщенні складу запчастин. Тож усі присутні могли пересвідчитися в серйозному ставленні ВФК до сервісної підтримки клієнтів. Це один з найбільших та найкращих складів в Україні, що оснащений сучасним обладнанням і технологіями.

Сівалки MF 9000 VE – гарантія найвищої якості посіву

Напередодні нового посівного сезону зрозумілим також був підвищений інтерес відвідувачів до представленої на заході 16-рядкової сівалки MF 9186 VE з системою Precision Planting.

Під час заходу Борис Онищенко, спеціаліст Massey Ferguson з ґрунтообробної, посівної техніки та самохідних обприскувачів, знайомив аграріїв з перевагами сівалки MF 9186 VE.

В цій серії втілено найсучасніші технології, розроблені провідними спеціалістами з компанії Precision Planting. Дана модель укомплектована системою для внесення сухих мінеральних добрив, а при необхідності також можна встановити систему внесення рідких добрив, що зараз досить актуально для України. Сівалка оснащена вакуумно-електричною (VE) системою дозування, що забезпечує високу точність посіву. Дозуючий пристрій vSet® дає можливість посіяти насіння різного типу та розміру, може поштучно розподіляти насіння низького класу, неправильної форми або різного розміру, зменшує ризик пропусків та висівання двох насінин одразу, чим сприяє якісному посіву і високому врожаю. Сівалка дуже легка в налаштуванні – глибина регулюється звичайною ручкою, при цьому чітко витримується глибина посіву, незалежно від класу або однорідності насіння. Електродвигун vDrive® у кожній висівній секції забезпечує регулювання посіву в кожному рядку. Він зручно кріпиться зовні дозатора й безпосередньо взаємодіє з висівним диском в дозаторі. Крім того, електромотори мають змогу економити посівний матеріал. Технологія дозволяє разом з комп’ютером 20/20 робити посекційний контроль – відключати секції при роботі з перекриттям та забезпечує можливість коригування норми висіву для окремих рядків прямо з кабіни трактора.

Неабияку роль відіграє й використання активної інтелектуальної гідравлічної системи притиску кожної секції DeltaForce®, завдяки якій секція не провалюється в ґрунт, не переущільнює прикореневу зону рослини – витримується задана глибина посіву.

Ще одна перевага сівалки – це зовсім нова високошвидкісна система подавання насіння SpeedTube™, що дозволяє висівати культури зі швидкістю до 19 км/год., підлаштовується до різних ґрунтових умов і водночас підтримує точне розташування насінин та їх поштучний розподіл. Основна перевага в тому, що ця система дозволяє швидше висівати культури, ніж у разі використання звичайних насіннєпроводів, і відбувається це однорідно, незалежно від швидкості, насіння розміщується оптимально, з точним дотриманням інтервалів між насінинами. А швидкість посіву нині, з огляду на зміну клімату, має неабияке значення.

Бортовий комп’ютер 20/20 SeedSense® дає змогу точно висівати насіння при збереженні потрібної глибини та уникати ущільнення в зоні закладення насіння. Він надає оператору повну інформацію про стан сівалки та виводить на дисплей у режимі реального часу результати посіву кожного рядка: норму посіву, пропуски та двійники, швидкість, дані роботи висівної секції, силу притискання й контакт із ґрунтом. Монітор із сенсорним екраном може допомогти спрогнозувати врожайність, вирішити проблеми, що виникли, та попередити про умови, що можуть призвести до значних втрат часу, зусиль і грошей.

У середньому така сівалка приносить фермеру на 1 тонну з га врожаю більше, ніж звичайна, завдяки високоточним технологіям. Тому вкладені в неї гроші можуть повернутися вже за рік. Під час досліджень сівалки серії Massey Ferguson 9000 VE у 2016 році виявили, що покращення точності поштучного розділення насіння кукурудзи лише на 7,9% забезпечило збільшення врожайності на 538 кг/га. Що призвело до підвищення рентабельності на $81/га.

Олександр Спященко, генеральний директор ВФК:

– Сьогодні чудовий день, на мій погляд захід вдався. Приїхало багато гостей і керівників господарств. Ми їм запропонували ряд цікавих унікальних машин, які містять сучасні передові технології і надають можливості вирішувати сьогоднішні актуальні проблеми – нестача вологи, скороченням агротехнологічних термінів. І я радий, що завдяки машинам від Massey Ferguson ми допомагаємо нашим аграріям вирішувати актуальні проблеми сьогодення.

ВФК віддавна є дистриб’ютором корпорації AGCO, і ця багаторічна плідна співпраця гарантує українським аграріям своєчасне постачання техніки та запчастин, надійне та професійне сервісне обслуговування. ВФК співпрацює з широкою лінійкою фінансових установ, банків і лізингових компаній, що пропонують вигідні кредитні програми.

Рекламодавці останнього номеру