Техніка від ТОВ «АГСОЛКО УКРАЇНА» на виставці «Агровесна 2020»

Цікаву експозицію з новими моделями тракторів і комбайнів представило ТОВ «АГСОЛКО УКРАЇНА». Розповідає директор компанії Роман Осадчий.

На цій виставці ми презентуємо так багато новинок, як ніколи раніше, зокрема, 5 нових моделей тракторів і 2 моделі комбайнів.

Дві моделі тракторів YTO серії SK244 потужністю 24 к.с. з кабіною й без кабіни – дуже цікава модель, що має хороше позиціювання. Трактори відрізняються від своїх аналогів високою якістю складання, а також масою, що на 400-500 кг більша, ніж в аналогів, що, відповідно, підсилює тягове зусилля трактора. На виставці бачимо великий інтерес до цих тракторів, тож сподіваємось на хороші продажі.

Серед новинок також модель YTO ELY 1204 потужністю 120 к.с. Це трактор з реверсивною коробкою передач, що може скласти хорошу конкуренцію європейським брендам середнього цінового діапазону.

Також презентуємо оновлені моделі 130-ти та 140-сильного тракторів, що вже добре відомі й кілька років успішно продаються в Україні. Але зараз ми їх представили в новому кузові – новий капот, нова кабіна.

І, звісно, дві найочікуваніші новинки – комбайни YTO середнього класу з пропускною здатністю до 9-11 кг/с.

YT6606
YT6606

Роторний комбайн моделі YT6606 з аксіально-роторною системою обмолоту представлений з кукурудзяною 6-ти рядковою жаткою та гібридна модель YT9909, де є молотильний барабан і два сепараційні ротори.

Ці комбайни в багатьох конструкційних моментах схожі – по ходовій частині, по коробці передач, по задньому приводу, кабіні, зерновому бункеру, але відрізняються потужністю двигуна та системою обмолоту. Тому для тих господарств, які вирощують монокультуру, наприклад кукурудзу, ми радимо звернути увагу на модель YT6606 потужністю 175 к.с., із зерновим бункером на 6000 л. Машина має повний привод, швидкість збирання складає до 10 км на годину, транспортна швидкість 35 км на год. Аксіальний ротор оснащений механічним приводом і має два діапазони регулювання швидкості. Довжина ротора майже 4 м – це один із найдовших роторів на ринку. Обидва комбайни оснащені подрібнювачем та розподілювачем рослинних решток.

Друга модель YT9909 потужністю 220 к.с. – гібридна з молотильним барабаном і двома сепараційними роторами. Ширина барабана 1,28 м і довжина двох сепараційних роторів 3,60 м. Цей комбайн краще підійде для універсальних господарств, що вирощують різні зернові культури.

До цих комбайнів ми будемо постачати зернові жатки з шириною захвату 6,1 м. Ці жатки в багатьох вузлах нагадують John Deere, і справді, наші спеціалісти по запчастинах засвідчують, що багато запчастин підходять від John Deere.

Якщо говорити про конструктив, то ці комбайни можна порівнювати з аналогічними машинами «Ростсільмашу», але якщо говорити про продуктивність, то потрібно дивитись уже на європейські комбайни.

YT9909
YT9909

Наша компанія ніколи не завозила техніку, яку не перевіряла на своїх полях або на полях наших партнерів. Ці комбайни також були протестовані. Вони заїхали в Україну в листопаді минулого року, відпрацювали певний час на збиранні кукурудзи в західному регіоні. Результати нам сподобались, втрати фактично відсутні. Керівництво господарства, де працювали комбайни, було задоволене результатом роботи. Звісно, за результатами випробувань виробнику було дано ряд рекомендацій щодо адаптації машини до нашого ринку, над чим ми разом з заводом і будемо далі працювати.

На нашому стенді завжди багато відвідувачів, оскільки наша компанія пропонує не лише трактори й комбайни, а й різні цікаві машини для підприємницької діяльності, при чому виключно китайського виробництва. Ми підбираємо наші машини так, щоб це було оптимальне співвідношення ціни та перевіреної якості.

З нашими банками-партнерами та лізинговими компаніями ми можемо запропонувати аграріям різні фінансові схеми для розрахунків. Також у нас працює зерно-трейдинговий департамент. Якщо фермер готовий розрахуватися за техніку зерном, ми його викупимо, навіть за кращою ціною ніж у середньому на елеваторах. Також ми зараз інтенсивно доопрацьовуємо схему фінансування від заводу виробника – коли в межах одного сезону сільгоспвиробник може отримати трактор під передоплату в 40 %, а 60 заплатити в кінці року, і при цьому нічого не переплачувати.

Я дуже радий, що техніка YTO завдяки зусиллям, зокрема, й нашої компанії, стає все більш популярною і затребуваною в Україні, що цих машин стає дедалі більше. Ми інтенсивно нарощуємо модельний ряд, забезпечуючи наших сільгоспвиробників якісною технікою для виконання різного спектру робіт, і як серйозна компанія велику увагу приділяємо забезпеченню якісної сервісної підтримки на рівні преміальних брендів.

На літній виставці Агро-2020 на ВДНГ ми плануємо презентувати ще ряд новинок від YTO, а саме: 2 моделі спеціалізованих вузьких тракторів для роботи в садках потужністю 50 та 95 к.с. та 2 моделі універсальних тракторів потужністю 80 та 102 к.с. в спеціальній комплектації для ринку України за дуже доступними цінами. Також будуть представлені 2 моделі самохідних обприскувачів середньої продуктивності з великим баком та штангою 24 або 27 метрів, з хорошим кліренсом 1,5 м та 1,7 м, при чому за дуже демократичними цінами. За нагоди запрошуємо всіх на АГРО-2020, де ці машини будуть представлені.

Рекламодавці останнього номеру