ТОВ «ДЖИ ЕС Ю» представляє на ринку України компанію GSI International

GSI – Світовий лідер в сфері зберігання, транспортування і сушки зерна. Корпорація добре відома на світовому агропромисловому ринку та займає лідируюче місце серед спеціалізованих конкуруючих компаній у всьому світі. Вироблене обладнання забезпечує надійну роботу в багатьох агропромислових комплексах по всьому світу. Продукції GSIвластиві високотехнологічні рішення та відповідність міжнародним стандартам якості.

Шевчук Марина, маркетолог ТОВ «ДЖИ ЕС Ю»:

ТОВ «ДЖИ ЕС Ю» представляє на ринку України компанію GSI International – провідного світового виробника обладнання для елеваторних комплексів, з історією понад 90 років.

Наша продукція для транспортування, зберігання, сушіння та зважування зерна – це якість і надійність, що перевірено роками й відповідає сучасним вимогам замовників. Обладнання виробництва компанії GSI/IS можна побачити по всьому світу на зернових елеваторах, переробних підприємствах та портових терміналах.

Щорічно на виставці ми представляємо сушарне обладнання та зернотранспорт, які дозволяють відвантажувати зерно дбайливо й ефективно, де б це не було: на фермах, зернових елеваторах чи переробних заводах.

Ми пропонуємо повний спектр обладнання для зернових систем:

  • норії продуктивністю 2500 т/год., що мають підвищену стійкість до корозії й виготовлені з застосуванням оцинкованих матеріалів або матеріалів з порошковим покриттям, що подовжує термін служби й покращує зовнішній вигляд обладнання;
  • бункерні ваги (30…2500 т/год.), які забезпечують високу точність зважування сипучих матеріалів. Ваги пройшли сертифікацію Мінекономрозвитку України в Національному науковому центрі «Інститут метрології». Таким чином вони можуть використовуватися для зважування зерна на експорт;
  • пробовідбірники для авто і залізничного транспорту;
  • величезну лінійку зернових сушарок, продуктивністю від 3…4 т/год. до 250 т/год.

Клієнтами нашої компанії є як власники невеликих приватних фермерських господарств, так і аграрні гіганти, серед яких: «Укрлендфармінг», «Кернел», «Каргілл», «Бунге Україна», «Аграрна Технологічна Компанія», «Астарта», «Гермес Трейдінг» та багато ін. Ми цінуємо кожного клієнта, який обрав нашу компанію.

Дедалі частіше вітчизняні сільгоспвиробники купують бункерні ваги, пробовідбірники, і звичайно ж, комплексні рішення від GSI – силоси, зернотранспорт. Крім того, ми займаємось постачанням та розмитненням обладнання з­за кордону.

GSU в кожне замовлення вносить зміни відповідно до вимог наших клієнтів. Оскільки щодня Ваше обладнання переміщує, зважує, відвантажує та робить відбір проб з мільйонів тонн матеріалу – успішна робота залежить не лише від якості продукту, але й від надійності обладнання, що використовується для його транспортування, зберігання, сушіння та зважування.

Рекламодавці останнього номеру