Ваги від ТОВ «ВЕСТА МК» на виставці «АгроВесна 2020»

ТОВ «Веста МК» – спеціалізоване підприємство з проектування, виробництва, монтажу, налагодження та обслуговування автомобільних ваг.

Сергій Крайовий, комерційний директор ТОВ «ВЕСТА МК»:

– Наша компанія вже вшосте поспіль приймає участь у виставці «Зернові технології». Як завжди ми демонструємо автомобільні ваги в натуральну величину, щоб клієнти в повній мірі змогли оцінити якість матеріалів та обладнання. Ми хочемо показати відвідувачам нашу якість: придивіться лиш на кожен зварний шов, на якість пофарбування. І це не виставковий зразок, на замовлення наші клієнти отримують ваги саме такої якості. Кожна вантажоприймальна платформа проходить перевірку всіх зварних швів. Платформи ваг проходять двошарову антикорозійну обробку та двошарове фарбування. Використовуємо надійну сертифіковану електроніку – Keli.

Приємно відмітити що впродовж всіх трьох днів до нашого стенду була прикута увага як вітчизняних так і іноземних відвідувачів які високо оцінили якість нашої продукції та проявили інтерес до подальшої співпраці. Також приємно було бачити наших постійних клієнтів які вже користуються нашими вагами, та рекомендують нашу продукцію своїм друзям та партнерам. Ми вдячні їм за високу оцінку наших ваг. Та завжди готові до подальшої співпраці.

Ми можемо запропонувати нашим клієнтам будь-яку довжину платформи: якщо це не велике фермерське господарство, що не має великих об’ємів продукції, ми пропонуємо ваги «Фермер». Для великих господарств ми можемо запропонувати ваги «Vesta» до 80 тонн.

Наше підприємство за 10 років встановило в Україні більше 1000 ваг, також є ваги що вже встановлені за кордоном, усі ваги безвідмовно працюють. Принцип нашої компанії такий, що наше обладнання не потребує сервісу. Сервіс може бути на вимогу, ми не прив’язуємо покупця до сервісних зобов’язань. Є клієнти які користуються нашими вагами вже понад 5 років і жодного разу до нас не звертались за ремонтом чи обслуговуванням. Але при необхідності ми готові їх обслуговувати і ремонтувати.

Дізнатися вартість ваг можна за телефоном:
(067) 577-73-25.

Рекламодавці останнього номеру