Машини для протруювання насіння від "Львівагромашпроект"

Процес протруєння насіння перед посівом дає можливість уникнути втрати врожаю і збільшити його ефективність від 40% до 55%. Автоматизувати цей важливий етап підготовчих сільськогосподарських робіт допомагають спеціальні машини для протруювання зерна, сої, бобів. Техніка забезпечує рівномірну повну обробку насіння, і водночас не завдає їм шкоди. Матеріал для посіву виходить стійкий до багатьох хвороб, що позитивно впливає на врожайність.

Компанія "Львівагромашпроект" виготовляє якісну, точну і надійну спецтехніку для протруювання насіння. Машини прості в обслуговуванні і розраховані на тривалий термін служби.

Моделі машин для протруювання насіння

Радимо вибирати модель протруювача виходячи з кількості обробки посівного матеріалу в співвідношенні з ціною обладнання. Виробник "Львівагромашпроект" пропонує кілька моделей, які вже змогли оцінити по достоїнству українські фермери.

  • Шнековий протруювач ПНШ-3 (П) Фермер
  • Шнековий Протравлювач ПНШ-5 (П) Господар
  • Протравлювачі камерні ПК-20, ПК-20-02 Супер (П) САРР
  • Протравлювачі камерні стаціонарні ПКС-20 П, ПКС-20 ПБ, ПКС-20 ПТ
  • Протруювач шнековий ПНС-5
  • Протруювач шнековий ПНШ-3-01 "Фермер" під біг-беги
  • Протруювач стаціонарний ПНС-5-1 під біг-беги

Машини здатні обробляти хімікатами від 1 до 20 тонн насіння на годину. Споживана потужність і габарити прямо пропорційні продуктивності техніки. Завантаження насіння здійснюється вручну або автоматично. Керувати роботою протруювача можна також з пульта управління.

Техніка для протруювання насіння не вимагає особливого догляду, основні вузли виконані з нержавіючої сталі. Всі машини прості в обслуговуванні, точні в дозуванні і дбайливі до насіння. Тому вибирайте Протравлювачі відштовхуючись від кількості оброблюваних насіння для вашого фермерського господарства або підприємства агропромислового комплексу.

Рекламодавці останнього номеру