№3-2020

У номері
МеханізаціяСамохідний обприскувач KUHN BOXER 2025 – ексклюзивно від «Волинської фондової компанії»Самохідний обприскувач KUHN BOXER 2025 – ексклюзивно від «Волинської фондової компанії»
Минулого року ТОВ «Агро світ» (Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл.) придбало у ВФК обприскувач KUHN BOXER 2025 М. У господарстві машиною дуже задоволені й готові поділитися з читачами нашого журналу своїм досвідом і розповісти, як машина відпрацювала свій перший сезон. Наразі вже квітень, і обприскувач знову працює в полі.
Передові технологіїУкраїнський державний портал Дистанційного Зондування Землі (ДЗЗ)Український державний портал Дистанційного Зондування Землі (ДЗЗ)
Агробізнес в Україні змінюється швидкими темпами, з кожним роком треба все більш грошей вкладати в кожен гектар, до того ж зміни клімату аж ніяк не сприяють успішному сталому землеробству.
Але є й гарні новини, наприклад, безкоштовні додатки для смартфонів та сайти нададуть необхідну інформацію і спростять життя аграрія.
АгробізнесЖиття аграріїв після карантинуЖиття аграріїв після карантину
Після карантину цілком зрозуміло, що аграріям тепер складніше отримати кредит, оскільки банки перестали розуміти, хто в змозі повернути їм борг.
Зернові технологіїМашини для протруювання насіння від "Львівагромашпроект"Машини для протруювання насіння від "Львівагромашпроект"
Процес протруєння насіння перед посівом дає можливість уникнути втрати врожаю і збільшити його ефективність від 40% до 55%. Автоматизувати цей важливий етап підготовчих сільськогосподарських робіт допомагають спеціальні машини для протруювання зерна, сої, бобів. Техніка забезпечує рівномірну повну обробку насіння, і водночас не завдає їм шкоди. Матеріал для посіву виходить стійкий до багатьох хвороб, що позитивно впливає на врожайність.
АгробізнесСолодка історія успіху: перша медова аграрна розпискаСолодка історія успіху: перша медова аграрна розписка
На світовому ринку меду Україна вже не один рік посідає лідерські позиції серед найбільших виробників, а експорт продукції з країни динамічно зростав упродовж останніх кількох сезонів. Тим не менше вітчизняні пасічники стикаються з численними труднощами, у тому числі з доступом до фінансування.
АгробізнесБезпека понад усе:дві історії про те, як працює пест контроль в умовах пандемії COVID-19 Безпека понад усе:дві історії про те, як працює пест контроль в умовах пандемії COVID-19
Усі ми опинилися в пастці небезпечної інфекції. Саме завдяки самовідданій праці, професіоналізму, відповідальності перед своїми співгромадянами людей, які так чи інакше причетні до подолання Covid­19, людство може сподіватися на швидке повернення до звичного стилю життя.
МеханізаціяСамохідний обприскувач KUHN Parruda від «Волинської Фондової Компанії» – якість, що перевірена часом.Самохідний обприскувач KUHN Parruda від «Волинської Фондової Компанії» – якість, що перевірена часом.
Обприскувачі KUHN PARRUDA можна назвати новинкою на українському ринку хіба умовно, оскільки вони вже давно працюють на полях України. Випускати ці агрегати почали в Бразилії ще в 60-­­ті роки минулого століття під брендом Montana. «Волинська Фондова Компанія» продавала їх в Україні протягом багатьох років. Після входження підприємства до структури KUHN і завдяки впровадженню передових технологій ці машини стали ще кращі, у чому встигли переконатися багато вітчизняних господарств.
АгробізнесХоч гречку любимо, та не сіємо. Чому про деякі продукти згадуємо лише в часи кризи?Хоч гречку любимо, та не сіємо. Чому про деякі продукти згадуємо лише в часи кризи?
За обсягами посівів ярих зернових цьогорічний сезон в Україні практично не відрізняється від минулорічного. Під десять основних культур цієї групи відведено трохи більше 15 мільйонів гектарів. Однак структура посівів змінюється, і з кожним роком перекіс робиться у бік кукурудзи та соняшнику. Натомість ячменю, гречки, проса стає все менше.
Дата виходу10 червня 2020 року
Місяці передплатитравень-червень
Рекламодавці останнього номеру