Обприскувачі «ВОДОЛІЙ» – оптимальне рішення для збереження й підвищення врожаю.

У сьогоднішніх екстремальних умовах на території України важливо встигнути внести добрива, спіймавши вологу. Тож наше підприємство розробило обприскувач «Водолій» зі змінним модулем розкидача.

Основне призначення комплексу «Водолій» – це підживлення озимих в умовах перезволоженого та таломерзлого ґрунту. Робота забезпечується з твердими та рідкими видами добрив і засобів захисту рослин по культурах з висотою стеблостою до 0,5 м на слабонесучих ґрунтах, на полях зі складним рельєфом, косогорах, а також безпосередньо по сходах культур без їх пошкодження.

Завдяки конструктивній особливості обприскувача,–використання шинооболонок наднизького тиску – є можливість починати роботи з внесення добрив раніше на 2-3 тижні, тим самим підняти врожайність на 20%. Шинооболонка розроблена білоруськими партнерами з технічними вимогами згідно з досвідом застосування на полі, відтак збільшена їх вантажопідйомність і несуча здатність. А для робіт по колії застосовуються вузькі колеса.

Машина оснащена дизельним двигуном Kubota об'ємом 1,5 та 2,4 л.

Питома витрата пального від 150 до 350 г/га.

Помпа італійської компанії продуктивністю 250 л/м з гідравлічним приводом, що дає можливість виливати задану норму внесення незалежно від швидкості руху. Ємність для робочого розчину 1000-1500 л.

Штанга має гідравлічний привід розкриття з системою стабілізації. Ширина 20 або 24 метра. Висота обприскування 0,4 м-1,8 м, крок форсунок 0,5 м.

Контроль витрати робочої рідини регулює бортовий комп’ютер «Водолій» та п’ятисекційний розподільник з електронним керуванням клапанів. Комп’ютер має можливість вивантажувати дані результатів робіт у режимі он-лайн.

Комфорт для оператора забезпечує кабіна з підвищеною оглядовістю, кондиціонер, магнітола та додаткове крісло для механізатора.

Самохідний розкидач комплектується відцентровим розподільником мінеральних добрив AMAZONE ZA-M 1001; об’єм бункера 1000 л, робоча ширина 18-24 м, середня продуктивність 20-25 год./га.

AMAZONE ZA-M 1001 обладнаний системою SBS – Soft Ballistic System, завдяки якій виконується бережлива подача, насипка та розмах. Частиною системи є елементи мішалки, форма яких забезпечує рівномірний пошаровий відбір гранул з бункера. При частоті обертання дисків 720 об/хв. система AMAZONE Soft Ballistic System забезпечує плавний відцентровий розгін гранул. Навіть ті добрива, гранули яких достатньо тендітні, зберігають стабільну розсіюваність.

Система розподільника виготовлена з нержавіючої сталі. Запірні заслінки подвійної дії з гідроприводом забезпечують швидке відкривання та закривання бункера на краю поля.

Диски Omnia-Set OM оснащені поворотними розподільними лопатками, що підвищує точність розподілення добрив. Чітка та зручна шкала дозволяє легко й точно переналаштувати розподільчі лопатки.

Система подвійних заслінок, що керуються незалежно одна від одної. Запірні заслінки подвійної дії з гідроприводом забезпечують швидке відкривання та закривання бункера на краю поля.

AMAZONE ZA-M 1001 оснащений «Control-Paket» – бортовим комп’ютером AMADOS+. Дотримання точності розподілення незалежно від швидкості руху трактора, роздільне підвищення, пониження норми внесення з правого та лівого боку +/-10 %; лічильник відпрацьованих гектарів.

Рекламодавці останнього номеру