Ми гарантуємо, якщо ви зберете врожай, ми його висушимо!

Нові сушарки безперервного потоку конвеєрного типу для сушіння зернових, зернобобових та олійних культур від англійського виробника «Алван Бланч».

Більшість господарств знайомі з сушарками вертикального і шахтного типу або ж з так званими сушарками порційного типу. Ці сушарки більш-­менш виконують завдання зі зниження вологості зерна для подальшого його зберігання. Але, нерідко трапляється, так як наприклад цього року, що погодні умови змушують збирати зерно при підвищеній його вологості. Згадані вище сушарки видаляють вологість не більше 5% за один прохід, а видалення ж більшого відсотку викликає нестабільну і нерівномірну роботу сушарок, а також значну перевитрату палива.

Як відомо погодні умови в Англії залишають бажати кращого. Наприклад при збиранні зерна в Шотландії, його вологість часом становить 25-­30%. Аналогічна ситуація часто відбувається і в Україні. Коли йде збирання соняшнику і кукурудзи при безперервних дощах, то вологість зерна буває більше 30%!

Інженери фірми «Алван Бланч» розробили дійсно унікальну систему сушіння зернових ­- сушарка безперервного потоку в подвійному шарі (двопоточні). Така сушарка відрізняється своїм оригінальним підходом до просушування зерна, за рахунок чого й досягається дійсно відмінний результат.

Нижче наведені основні переваги сушарок:
  • Сушарка може висушити будь­яку культуру з будь­якою початковою вологістю! Сушарки шахтного типу не можуть впоратися з дуже вологим зерном, оскільки продукт застряє між коробами в шахті і блокує плинність. У сушарках «Алван Бланч» застрявання зерна неможливо ­ це виключено конструктивно.
  • При зміні партії зерна або культури немає необхідності звільняти і заповнювати наново сушилку. У зв'язку з цим ви економите час і енергію.
  • Потужний потік повітря забезпечує відмінний результат при сушінні делікатних культур і насіннєвого зерна із низькою температурою.
  • Зерно просушується дуже рівномірно, без утворення гарячих (застійних) зон, оскільки повітря проходить через шар продукту з однаковою інтенсивністю.
  • Це єдині сушарки, які можуть сушити зерно без попереднього очищення, а також частково очищають зерно від легких домішок, які скупчуються в осадовій камері.
  • Зерно знаходиться в плаваючому (псевдозрідженому) стані і не піддається здавленню. Це проблема для сушарок шахтного типу, особливо при сушінні культур з м'якою оболонкою що легко пошкоджуються.
  • Рециркуляція гарячого повітря ­ стандартна система в сушарках конвеєрного типу, нею обладнані всі моделі.
  • Проста в монтуванні ­ щоб встановити і змонтувати сушилку необхідно два-­три дні. Сушарка приходить одним відправленням, зібраною в великі вузли, і щоб її встановити немає необхідності в складному фундаменті.
  • Сушарка має доступ в будь-­яку її частину і елементарно чиститься від пилу. Це знижує можливість виникнення пожежі.
  • Сушарки сконструйовані для багаторічної роботи. Сотні сушарок після тридцяти і більше років експлуатації і дотепер служать нашим клієнтам.
Рекламодавці останнього номеру