№6 2018

У номері
АгровиставкиІнтерАгро-2018ІнтерАгро-2018
З 30 жовтня по 1 листопада 2018 року в Києві пройшла 12-та міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018». Організатор — компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».
Механізація«Волинська фондова компанія» та KUHN-Україна – платинові партнери «Аграрного Олімпу-2018»«Волинська фондова компанія» та KUHN-Україна – платинові партнери «Аграрного Олімпу-2018»
22 листопада у Києві, в Pochayna Event Hall зібралося близько 400 керівників сільськогосподарських підприємств, представників міжнародних організацій, іноземних посольств та громадських діячів для того, щоб на гала-­вечорі «Аграрний Олімп-­2018» підвести підсумки сезону, відзначити найкращих і зрештою, відсвяткувати День працівника сільського господарства і завершення року.
МеханізаціяKUHN PARRUDA ексклюзивно лише від «Волинської фондової компанії»KUHN PARRUDA ексклюзивно лише від «Волинської фондової компанії»
Бразильський самохідний обприскувач Kuhn Parruda вже давно працює на полях України. Випускати ці обприскувачі почали в Бразилії ще в 60-­ті роки минулого століття під брендом Montana. Після входження в структуру Kunh, техніка отримала нове дихання. Про якість обприскувачів свідчить той факт, що й досі працюють без нарікань обприскувачі, які ВФК продавала в Україні протягом 12 років. Власники цілком задоволені якістю і надійністю їх роботи.
АгрополітикаЧи зможемо протистояти ще й гречаній атаці?Чи зможемо протистояти ще й гречаній атаці?
Якщо порівняти гречку з іншими зерновими культурами, то вона навряд чи зможе скласти конкуренцію будь-­якій. За площами посівів, урожайності та й за обсягом споживання займає серед інших круп чи не останні позиції. Зате за числом скандалів і пильністю уваги до неї, безсумнівно, гречка ­ лідер останніх років. Таки вміє здивувати якщо не ціновими стрибками, то своїми країнами походження. Чого вартий лиш імпорт з Китаю, країни, де практично не вживають таку кашу.
Ми гарантуємо, якщо ви зберете врожай, ми його висушимо!Ми гарантуємо, якщо ви зберете врожай, ми його висушимо!
Нові сушарки безперервного потоку конвеєрного типу для сушіння зернових, зернобобових та олійних культур від англійського виробника «Алван Бланч».
Дата виходу10 грудня 2018 року
Місяці передплатилистопад-грудень
Рекламодавці останнього номеру