№6 2018

У номері
АгровиставкиІнтерАгро-2018ІнтерАгро-2018
З 30 жовтня по 1 листопада 2018 року в Києві пройшла 12-та міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018». Організатор — компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».
Механізація«Волинська фондова компанія» та KUHN-Україна – платинові партнери «Аграрного Олімпу-2018»«Волинська фондова компанія» та KUHN-Україна – платинові партнери «Аграрного Олімпу-2018»
22 листопада у Києві, в Pochayna Event Hall зібралося близько 400 керівників сільськогосподарських підприємств, представників міжнародних організацій, іноземних посольств та громадських діячів для того, щоб на гала-­вечорі «Аграрний Олімп-­2018» підвести підсумки сезону, відзначити найкращих і зрештою, відсвяткувати День працівника сільського господарства і завершення року.
МеханізаціяKUHN PARRUDA ексклюзивно лише від «Волинської фондової компанії»KUHN PARRUDA ексклюзивно лише від «Волинської фондової компанії»
Бразильський самохідний обприскувач Kuhn Parruda вже давно працює на полях України. Випускати ці обприскувачі почали в Бразилії ще в 60-­ті роки минулого століття під брендом Montana. Після входження в структуру Kunh, техніка отримала нове дихання. Про якість обприскувачів свідчить той факт, що й досі працюють без нарікань обприскувачі, які ВФК продавала в Україні протягом 12 років. Власники цілком задоволені якістю і надійністю їх роботи.
Дата виходу10 грудня 2018 року
Місяці передплатилистопад-грудень
Рекламодавці останнього номеру