«Волинська фондова компанія» та KUHN-Україна – платинові партнери «Аграрного Олімпу-2018»

22 листопада у Києві, в Pochayna Event Hall зібралося близько 400 керівників сільськогосподарських підприємств, представників міжнародних організацій, іноземних посольств та громадських діячів для того, щоб на гала-­вечорі «Аграрний Олімп-­2018» підвести підсумки сезону, відзначити найкращих і зрештою, відсвяткувати День працівника сільського господарства і завершення року.

Організували цей захід для лідерів аграрного бізнесу України Всеукраїнська Аграрна Рада спільно з агроконсалтинговою компанією Dykun, за підтримки галузевих асоціацій: Національної асоціації цукровиків України, Асоціації «Свинарі України», Асоціації виробників молока та Асоціації «Інститут кооперації і місцевого самоврядування».

Вітали лідерів аграрної сфери голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун, народні депутати Сергій Лабазюк, Олег Березюк та Іван Мірошниченко, представники влади та бізнесу.

Майже всі говорили про те, що, незважаючи на складні часи, агросектор розвивається та забезпечує валютні надходження для держави. Заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, зокрема, зазначила, що аграрії нині відіграють унікальну роль – забезпечують сталий та довгостроковий розвиток для майбутніх поколінь.

Дмитро Довженко, комерційний менеджер «KUHN-­Україна» відзначив, що на цьому заході зібралася справжня еліта, яка своєю титанічною працею розвиває та піднімає аграрний сектор України. А Олександр Спященко, генеральний директор «Волинської фондової компанії» наголосив, що хоч за останні кілька десятиліть в аграрній галузі не було легких часів, проте, побажав усім аграріям надійних фахівців, гарних врожаїв, чудових прибутків. І щоб наступний рік був ще рекорднішим на врожаї і прибутки.

Увесь вечір розважали гостей гурт «Атмосфера» та майстер ілюзій Дмитро Чагін. А платинові партнери заходу – «Волинська Фондова Компанія» та KUHN – постаралися зробити вечір незабутнім, створивши запальну бразильську атмосферу.

Компанія «KUHN­-Україна» підготувала феєричний подарунок – бразильські танці. Крім запальних виступів професійних танцівниць у блискучих костюмах, кожен бажаючий міг відчути себе в атмосфері справжнього карнавалу і спробувати танцювати самбу з гарячими дівчатами. Додавала настрою і сцена, яку прикрашав яскравий банер із зображенням самохідного обприскувача Kuhn Parruda, від «Волинської Фондової Компанії», що має ексклюзивні права на його продаж в Україні. Зроблений у Бразилії, це один з найбільших самохідних обприскувачів, призначений для роботи у великих господарствах та складних умовах, що уособлює в собі гнучкість, надійність, безпеку і визнану в усьому світі продуктивність. Його головні особливості – надзвичайно низька витрата пального, високий кліренс у 1,7 м, що дозволяє обробляти кукурудзу і соняшник, робоча висота тридцятиметрової штанги в діапазоні від 0,5 до 2,6 м, а норму обприскування можна встановлювати від 10 до 270 л/хв. Крім того, це один з найлегших самохідних обприскувачів, що в сукупності з радіальними шинами дозволяє знижувати тиск і вплив машини на ґрунт. А ще він розвиває робочу швидкість до 36 км/год, що є одним з найкращих показників серед представлених на ринку самохідних обприскувачів, оснащений надійним дизельним двигуном з турбонаддувом, який має високий обертовий момент, низький рівень витрат пального і відповідає європейським нормам екологічної безпеки.

Протягом вечора відзначили і найкращих сільгоспвиробників нашої держави. Нагороди від «Волинської Фонової Компанії» вирушили до Анатолія Волкова, керівника приватного акціонерного товариства «Племзавод Степний», у Запорізьку обл., Кам'янсько-­Дніпровський район, селище Заповітне та до Анатолія Михайлюка – директора сільськогосподарського підприємства «Кузьминський» у Хмельницьку обл., Краси­лівський район, село Кузьмин.

Що розповідають аграрії про співробітництво із «Волинською Фондовою Компанією».
Олександр Тимоха
Олександр Тимоха

Олександр Тимоха, генеральний директор Ланнівського цукрового заводу, Полтавщина, Карлівський район, с. Ланна.

– Я, як генеральний директор інколи не дуже добре знаю, що ми там купуємо, часто ознайомлююся з технікою тоді, коли вже папери на купівлю підписую. Але до техніки і до співробітників від «Волинської Фондової» у мене особливе ставлення. З ними ми переговори вели по кількох напрямках, бо у них є хороші пропозиції. Останнє, що у них купили, то це розкидачі мінеральних добрив, навісні, причіпні. Було приємно з ними працювати, особливо з Олександром Євгеновичем Спященком. Так колись із ним познайомилися і підтримуємо дружні стосунки.
Мені завжди приємно з ними працювати, вони завжди виховані, добре і глибоко знають всі нюанси техніки, яку пропонують. І щоразу, коли я чую про «Волинську Фондову Компанію», то знаю, що співпраця з ними буде конструктивною, оскільки це справді професіонали, як і їх керівник – Олександр Спященко. Із задоволенням з ними спілкуюся і у подальшому планую розвивати співпрацю. У них завжди є що запропонувати, завжди щось нове.

Ігор Гай
Ігор Гай

Ігор Гай, голова підприємства ПП «Калинський ключ», Хмельницька обл. , Кам'янець-­Подільский район, с. Калиня.

– Господарство наше з ряду середніх, працюємо з 2005 року, обробляємо 600 га землі, маємо 200 голів ВРХ, вирощуємо сою, пшеницю, соняшник, та інші культури. Щороку оновлюємо матерально-­технічну базу, і в цьому нам допомагають кілька компаній. Торік ми купили у «Волинській Фондовій Компанії» сівалку Chellenger під такі просапні культури як кукурудза і соняшник, а цього року – 18­ кубовий гноєрозкидач UNIA Tytan.
Потребу у гноєрозкидачі давно вже відчули, у нас кислі ґрунти, куди потрібно вносити органічні добрива. Маємо власні, та ще й поряд розташована найбільша в Європі птахофабрика. До того ми техніку орендували, але з позиченою технікою не завжди можна все зробити вчасно, бо власник дасть тоді, коли свою роботу зробить. А у нас в районі було всього два такі гноєрозкидачі, що на 86 тисяч гектарів дуже мало. Тож я щиро «вдячний» тим колегам, у кого позичав гноєрозкидачі за те, що вони не завжди вчасно його позичали, тож я, нарешті, наважився і придбав власну техніку. І цього року вже сам почав надавати послуги, бо, як виявилось, гноєрозкидач усім потрібен.
І того року і цього нам запропонували гарну ціну зі знижкою. Спочатку нашому господарству давали гноєрозкидача в користування, щоб побачити, як він працює і переконатися в тому, що це справді те, що нам потрібно. І ми мали можливість вже вчасно внести добрива, фактично ще не придбавши техніку, а ще, окрім знижки ми отримали відстрочку по платежу.
Коли ми тільки почали співпрацювати, я побував у них в гостях, подивився матеріально-­технічну базу «Волинської Фондової Компанії», переконався, що вона на найвищому рівні. Менеджери працюють дуже професійно – у мене вже кілька їх телефонів. Це і представники сервісу, продажів, запчастин, менеджери, торгові представники, тобто це солідна компанія, де у кожного своя спеціалізація, а не так, як буває на деяких фірмах, коли в одній особі і директор, і менеджер, і водій, і прибиральниця. І комунікація у нас успішна – хлопці десять разів телефонують, враховують наші побажання.

Ольга Соломка

Рекламодавці останнього номеру