KMZ Industries (Карлівський машинобудівний завод) святкує ювілей!

Із якими досягненнями компанія зустрічає своє 160-річчя?

  • KMZ Industries – єдиний український виробник повного комплексу елеваторного обладнання.
  • Тут не просто продають обладнання, а й забезпечують монтаж, автоматизацію, навчання персоналу та сервіс. Супроводжують клієнта від етапу підбору обладнання до запуску зерносховища в експлуатацію.
  • Компанія реалізувала більше 5 000 проєктів в Україні та за кордоном: вироблене KMZ Industries обладнання десятки років успішно експлуатують елеватори різних галузей і масштабів – від невеликих приймальних комплексів до портових терміналів, від фермерських і середніх господарств до зерносховищ національного масштабу.

Найкрасномовніше підтвердження успіху – цифри!

  • Перші українські силоси з серійними номерами №1 і №2 були вироб-лені та встановлені в 2005 р. саме цим заводом, вони ефективно експлуатуються й донині.
  • Завод щорічно розробляє і впроваджує понад 40 новинок і модернізацій обладнання.
  • В Україні експлуатуються більше 500 зерносушарок, вироблених KMZ Industries.
  • Близько 60% зерносушарок українського виробництва кожного року випускає саме ця компанія.
  • 15 років постійних інновацій у транспортному обладнанні.
  • В експлуатації – силоси KMZ Industries сумарним об’ємом понад 8 000 000 м3.

«Ми пройшли шлях від збиткового пострадянського підприємства до лідера галузі. Шлях до сучасного модернізованого виробництва, оснащеного найбільш передовими в Україні технологічними комплексами американського і японського виробництва, з єдиною в країні автоматизованою лінією Bradbury з виробництва силосів за англійськими розробками, – розповідає Валерія Калашник, генеральний директор KMZ Industries. – Саме це дало можливість українським аграріям замовляти весь комплекс елеваторного обладнання «під ключ» в одного виробника й оснащувати власні елеватори якісним обладнанням іноземного бренду, що виробляється в Україні та є доступнішим порівняно з імпортним, що завозиться в нашу державу. Рік за роком ми завойовували авторитет, поставляли все більше продукції українським і зарубіжним аграріям. Ми завжди пам’ятаємо, що основний наш капітал – це довіра клієнтів, і саме прагнення будувати довготривалі взаємовигідні стосунки із замовниками, готовність вирішувати індивідуальні задачі кожного привели нас до успіху.
Нашу компанію творять люди. За кожною одиницею обладнання, за кожною розробкою і її втіленням – стоїть людина, її інженерна думка й наполеглива праця, бажання вдосконалювати технології й ставити їх на службу людству. І за кожним поступом, за кожним досягненням вітчизняного машинобудування стоять користувачі – які обирають та експлуатують українське обладнання, аби отримувати кращі результати своєї праці й розвивати добробут держави. Дякую кожному причетному до успіху заводу!
160 – це лише початок. Творімо історію сучасного українського машинобудування разом!»

Колектив журналу «Агробізнес Україна» вітає завод із ювілеєм!
Бажаємо сил, творчої наснаги й радості від щоденних малих і великих звершень!

Рекламодавці останнього номеру