№5-2020

У номері
Агровиставки«Волинська фондова компанія» разом з корпорацією AGCO на виставці АГРО-2020 представила техніку Massey Ferguson«Волинська фондова компанія» разом з корпорацією AGCO на виставці АГРО-2020 представила техніку Massey Ferguson
З 11 по 14 серпня 2020 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбулася виставка «АГРО-2020». Спільно з іншими дистриб'юторами корпорації AGCO, техніку якої ВФК успішно реалізує й обслуговує впродовж багатьох років, волиняни представили потужну експозицію агрегатів від Massey Ferguson.
Зернові технологіїЕлеватори – битва за врожайЕлеватори – битва за врожай
2020-ий усе ставить з ніг на голову, і елеваторна галузь не виняток. Цього року замість очікуваного рекордного врожаю аграрії отримують зерна менше, і часто не тієї якості, якої хотіли. Ця тенденція стала проблемою для зерносховищ. По-перше, їм доводиться активніше боротися за обсяги зерна, а, по-друге, вони почали шукати способи, як на елеваторах поліпшити якість врожаю.
МеханізаціяОгляд трактора Нью Холланд Т 8.410 від ПОЛЕТЕХНІКАОгляд трактора Нью Холланд Т 8.410 від ПОЛЕТЕХНІКА
З усієї продукції компанії Нью Холланд, трактор Т 8.410 заслуговує особливої уваги. Це спецтехніка нового покоління, яка орієнтована на виконання широкого спектру завдань.
МеханізаціяТрактор MF 6713 для лісового господарства – саме те!Трактор MF 6713 для лісового господарства – саме те!
Цього літа «Волинська фондова компанія» реалізувала трактор MF 6713 лісовому господарству. Це перший випадок в Україні, коли трактор Massey Ferguson відправляється на роботу не в поле, а до лісу. Чому ж лісники поклали око саме на цю модель, яку роботу трактор там виконує, і взагалі чи є перспектива використання таких тракторів в лісових угіддях України.
Зернові технологіїТОВ «Зернові комплекси та системи» на виставці АГРО-2020ТОВ «Зернові комплекси та системи» на виставці АГРО-2020
Білоцерківське підприємство ТОВ «Зернові комплекси та системи» – постійний учасник вітчизняних агровиставок – демонструвало сучасні рішення для сушіння й зберігання зернових. Розповідає директор підприємства Юрій Сергійович ОМЕТОВ:
Як будемо сіяти кукурудзуЯк будемо сіяти кукурудзу
Чи можна підстрахувати ризики при вирощуванні цієї вологолюбної культури в наступному сезоні, враховуючи катастрофічні результати врожайності в сезоні-2020?
Зроблено таки в Україні. Зроблено таки в Україні.
Чому нам не обійтися без вітчизняного сільгоспмашинобудування?
Межі ефективностіМежі ефективності
Чи можна визначити доцільність запровадження технологій точного землеробства у конкретному господарстві?
Дата виходу15 жовтня 2020 року
Місяці передплативересень-жовтень
Рекламодавці останнього номеру