«Волинська фондова компанія» разом з корпорацією AGCO на виставці АГРО-2020 представила техніку Massey Ferguson

З 11 по 14 серпня 2020 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбулася виставка «АГРО-2020». Спільно з іншими дистриб'юторами корпорації AGCO, техніку якої ВФК успішно реалізує й обслуговує впродовж багатьох років, волиняни представили потужну експозицію агрегатів від Massey Ferguson.

Відвідувачі виставки проявляли жвавий інтерес до стенду Massey Ferguson, бо ж подивитися тут справді було на що – одразу сім агрегатів чекали на зацікавлених аграріїв:

  • комбайн Massey Ferguson Ideal;
  • трактор Massey Ferguson 8737 S;
  • трактор Massey Ferguson 7722 S;
  • трактор Massey Ferguson 6713;
  • самохідний обприскувач Massey Ferguson 9300;
  • телескопічний навантажувач Massey Ferguson ТН 7038;
  • сівалка точного висіву Massey Ferguson 9108 VE.

«IDEAL»-ний» комбайн – ідеальні можливості

На стенді «Волинської фондової компанії» завжди було жваво, оскільки тут вперше для українських аграріїв презентували революційний зернозбиральний комбайн Massey Ferguson IDEAL 7, що характеризується рядом інноваційних рішень.Машина була представлена з 9,2-метровою жаткою AGCO PowerFlow, конструкція якої передбачає збирання одразу дрібнонасіннєвих і низькорослих культур, таких як ячмінь або ріпак. Тобто переобладнувати агрегат уже не потрібно – усю зернову групу можна збирати однією жаткою.

Massey Ferguson IDEAL 7 оснащено 9,8-літровим двигуном AGCO Power потужністю 451 к.с. На машині встановлено трансмісію DriveCenter, що дозволяє при будь-яких обертах двигуна «м'яко» запустити комбайн, оскільки на DriveCenter зав'язана вся гідравліка машини. Відповідно не «знімається» потужність двигуна, до того ж за рахунок редуктора зменшено енерговитратність і, як результат, зменшено витрати пального.

Комбайн має інтелектуальний повний привід з автоматичною системою блокування та системою під’єднання заднього приводу. Керування здійснюється за допомогою електронних систем, без участі механізатора. Єдине, де він задіяний – щоденний огляд комбайна перед роботою, установлення стартових параметрів та управління кермом на розворотах, що в свою чергу забезпечує вищу маневреність машини.

IDEAL 7 – однороторна машина з загальною площею сепарації 2,27 м2. Комбайн має найдовший ротор в індустрії – 4,84 м, що забезпечує якісний процес сепарації.

Інноваційна система обмолоту Single Helix має дві секції по 4 суцільних бичі, разом 8 бичів, що дозволяють проводити обмолот, який за ефективністю близький до барабанної машини. Система обмолоту не критично чутлива до зеленої та вологої маси, у результаті машина може заходити в поле раніше й виходити пізніше без жодних втрат урожаю. Унікальність комбайна ще й у тому, що похила камера й збирання маси відповідають ширині системи очистки, відповідно, немає жодних додаткових пристроїв,що перенаправляють або розкидають масу ширше, у результаті завжди забезпечується прямий потік маси.

Управління жаткою відбувається завдяки системі TerraControl, що включає повний автоматизований контроль, а саме: регулює висоту зрізу, швидкість обертів мотовила, горизонт та кут нахилу жатки. Завдяки цій системі механізатор керує жаткою за допомогою лише однієї кнопки.

Комбайн забезпечує високий рівень комфорту для механізатора. Кабіна оснащена кріслом з кондиціонуванням та підігрівом, у наявності 24-літровий холодильник, що також має функцію підігріву.

Ходова частина комбайна може бути оснащена гусеничною системою TrakRide, що не потребує обслуговування, єдине, що потрібно робити, це на редукторах контролювати рівень мастила, а на моніторі в кабіні комбайна – тиск натягу гусениць.

IDEAL 7 – єдина машина в своєму класі, яка має бункер об'ємом 17100 л та швидкість розвантаження 210 л/сек. Кількість датчиків та електронного гідравлічного керування дають змогу комбайну контролювати всі процеси й повністю автономно працювати незалежно від кваліфікації механізатора.

Важливо, що габарити комбайна дозволяють пересуватися дорогами без отримання додаткових дозволів.

Дізнатися кількісні та якісні дані щодо врожаю, слідкувати за комбайном та отримувати аналітику його продуктивності можливо з будь-якої точки світу за допомогою спеціального додатку MF Connect, який користувач установлює на смартфон або ж отримує доступ через ПК.

Massey Ferguson 8737 S – потужність та економічність

Про трактор Massey Ferguson 8737 S, детально розповів Олексій Сірий, продукт-спеціаліст корпорації AGCO.

– Це наша найпотужніша модель, що випускалась до 2020 року. Наразі ми виводимо на ринок більш потужний трактор MF 8740 S. Але на даний момент серед тракторів великої потужності ця модель найпопулярніша серед аграріїв і має найбільші продажі.

Трактор 8737 S має потужність в 370 к.с. з крутниим моментом 1540 Нм, що забезпечуються надійним 6-циліндровим двигуном нового покоління AGCO Power фінського виробництва з об’ємом 8,4 л.

Одна з головних переваг цього трактора – безступінчаста трансмісія Dyna-VT, завдяки якій при роботі на тракторі взагалі не відбувається перемикання передач. При роботі в полі на низьких робочих швидкостях трансмісія працює в гідростатичному режимі, при переході на високі швидкості, зокрема, коли виконуються транспортні роботи, трансмісія поступово переходить у механічний режим роботи. Усе це, крім іншого, забезпечує економію пального: потужність передається повільно й точно, без жодних ривків, тому за показником економії пального цей трактор не має рівних. Крім того в цієї моделі вся трансмісія розташована в окремій оливній ванні, що унеможливлює змішування олив, що надходять від під’єднанних агрегатів. Отже, коробка максимально захищена, відтак, служитиме довше. Окрім іншого, трансмісія значно підвищує комфорт оператора. Швидкість переднього та заднього ходу та ступінь прискорення можна задавати заздалегідь, і вони підтримуються автоматично й зберігаються в пам'яті трактора після вимкнення для подальшого використання, що робить керування цим трактором максимально простим.

Більшість тракторів, які ми завозимо в Україну, замовляються з опцією підресореного переднього моста. Це значно зменшує пробуксовку, оскільки колеса краще копіюють ґрунт. Ця опція також збільшує моторесурс переднього моста. Якщо спереду встановлено якесь обладнання чи баласт, тоді передній міст максимально захищений, усі поштовхи, яких він зазнає, компенсуються амортизацією передньої навіски. Крім того з цією опцією можна працювати на високих швидкостях. Із такою трансмісією і з таким амортизованим мостом можна працювати на швидкостях більше 15 км/год., особливо це актуально при роботі з високошвидкісними сівалками.На тракторі встановлено бак об’ємом 630 л., чого з запасом вистачає на повний робочий день.

Усе керування трактором відбувається за рахунок електроніки. Уже в стандартній комплектації модель укомплектована новітнім терміналом з сенсорним 9-дюймовим дисплеєм Datatronic 5. На ньому можна керувати як власне трактором, так і навігацією.Конструкція кабіни моделі 8737 S гарантує чудовий огляд на 360 °, кабіна знаходиться в постійній рівновазі за рахунок активної механічної підвіски кабіни.

Вантажопідйомність задньої зчіпки складає 12 тонн. Система має здвоєні зовнішні підйомні циліндри та здвоєні телескопічні стабілізатори. Стандартно доступні швидкодіючі муфти з системою декомпресії, а також зовнішні елементи управління зчіпкою і клапанами. Усього доступно до 6 клапанів.

Придбати техніку Massey Ferguson можна, звернувшись до офіційного дистриб’ютора в Україні – «Волинської фондової компанії».

ВФК віддавна є партнером корпорації AGCO, і ця багаторічна плідна співпраця гарантує українським аграріям своєчасне постачання техніки й запчастин, надійне й професійне сервісне обслуговування. ВФК співпрацює з широкою лінійкою фінансових установ, банків і лізингових компаній, що пропонують вигідні кредитні програми.

Рекламодавці останнього номеру