Ріжучі елементи преміум якості від MWS

Корми – фундамент тваринництва: від їх якості безпосередньо залежить здоров'я та продуктивність худоби. Помилки, допущені при кормозаготівлі, можуть привести до серйозних втрат на етапі зберігання корму. Від вибору кормозбирального комбайна та безперебійної роботи його основних робочих органів залежить результат всіх зусиль сільгоспвиробника, вкладених у вирощування, заготівлю та зберігання майбутнього корму.

Від того, як у цей короткий проміжок часу відпрацює техніка, залежить продуктивність тварин у наступному сезоні, а отже, і подальший прибуток господарства. Вибір зносостійких запчастин у рази збільшує тривалість роботи такої техніки, що дозволяє мінімізувати час на ремонт, і збір врожаю проходить без втрат. Важливим фактором ефективного ведення молочного скотарства є також надійність роботи кормозмішувачів. Для вирішення завдання приготування повнораціонних кормових сумішей необхідний не лише правильний вибір шнекового робочого органу, але й установка на ньому якісних ножів, які забезпечать повне подрібнення стебел і грубих частинок, а також дозволять досягти однорідності кормової маси в процесі змішування.

Компанія MWS Schneidwerkzeuge GmbH & Co. KG є найбільшим заводом у Європі з виробництва ріжучих елементів, і застосовує свій багаторічний досвід і новітні технології нанесення тугоплавких матеріалів із використанням високоякісної сталі спеціального гарту при виготовленні ножів. Дана технологія дозволяє досягти максимально швидкого та якісного подрібнення з мінімальними енерговитратами, а також підвищує зносостійкість ножів, створює ефект самозаточування та забезпечує безперервну роботу кормозмішувача цілий рік.

З моменту заснування підприємство постійно розвивається й на сьогоднішній день входить в один із найпотужніших металообробних холдингів Mendritzki Group, який маючи весь спектр технологічних можливостей, займається всіма напрямками в області обробки металу. Завдяки цьому, MWS може проводити весь цикл виробничих процесів на власному заводі, розташованому в м. Шмалькальден, що в центральній Німеччині: починаючи від забезпечення матеріалом і закінчуючи готовою продукцією. Це дозволяє пропонувати клієнтам не лише максимально швидкі терміни виробництва та гарантувати оригінальну німецьку якість, а й залишатися одним із провідних постачальників запасних частин для найбільших заводів-виробників сільськогосподарської техніки в усьому світу.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ MWS:

  • асортимент із понад 5000 позицій,
  • якість Made in Germany,
  • виготовлення ріжучих елементів на індивідуальні вимоги замовника,
  • збільшення терміну служби до 4 разів завдяки нанесенню тугоплавкого покриття

Поряд із ножами для кормозмішувачів компанія MWS виробляє ножі, бруси, притискачі, сегменти, пальці, стеблепідіймачі й інші ріжучі елементи для зерно- і кормозбиральних комбайнів, кукурудзяних жниварок, прес-підбирачів, косарок-мульчерів й іншої сільськогосподарської техніки.

На сьогоднішній день MWS є виробником ріжучих елементів для багатьох європейських і пострадянських брендів, таких як: ACGO, BCS, BISO, BVL, Capello, Claas, CNH, DeLaval, Geringhoff, Faresin, Franzkleine, Himel, Holmer, JohnDeere, Krone, Kverneland , Kuhn, MARMIX, McHalle, Mengele, Niemeyer, Pöttinger, ROPA, Seko, Siloking-Mayer, Storti, Strautmann, Trioliett, VIKING, Ziegler, РОСТСЕЛЬМАШ, ГОМСЕЛЬМАШ, Пента, Хозяин й інших.

Завдяки впровадженню новітнього обладнання й унікальних методів виробництва деталей компанія MWS SchneidwerkzeugeGmbH&Cо. KG може з гордістю стверджувати, що її ножі оригінальної якості - гарантія та надійність німецького стандарту.

ЯКІСТЬ «MADE IN GERMANY» ВІД MWS – ВИРОБНИКА ОРИГІНАЛЬНИХ РІЖУЧИХ ЕЛЕМЕНТІВ СВІТОВИХ БРЕНДІВ

MWS SCHNEIDWERKZEUGE GMBH & CO. KG
98574 Schmalkalden | Germany
Тел.: +49 3683 642 142 | Факс: +49 3683 642 265
sales.east@mws-sm.com | www.mendritzki.de/ru

Рекламодавці останнього номеру