Огляд трактора Нью Холланд Т 8.410 від ПОЛЕТЕХНІКА

З усієї продукції компанії Нью Холланд, трактор Т 8.410 заслуговує особливої уваги. Це спецтехніка нового покоління, яка орієнтована на виконання широкого спектру завдань.

Але пріоритетним залишається сільське господарство: культивація, оранка, боронування, скошування, передпосівна обробка грунту, обробка цілини і т.п. Трактори Нью Холланд також широко використовуються і в комунальній та будівельній сферах, як навантажувачі, при пошуково-рятувальних операціях.

Завдяки зусиллям інженерів Нью Холланд цей трактор демонструє неймовірно високі характеристики, і при цьому, ціна його залишилася цілком доступною і виправданою. Нові трактори Нью Холланд ви можете придбати в Україні у компанії «Полетехніка» на вигідних умовах.

Трактор Нью Холланд Т 8.410 – технічні характеристики

Модель Т 8.410 відрізняється високою потужністю, стійкістю, маневреністю, а також невеликими розмірами і вагою. З цифрами ви можете ознайомитися в таблиці.

Двигун трактора забезпечує оптимальні показники за основними критеріями: продуктивністю, економічністю і екологічністю. Потужність мотора може досягати 400 к.с.

Ця машина отримала триточкове зчеплення, яке може захопити приблизно 10 тонн. Такий показник вдалося отримати завдяки збільшенню пропускної спроможності помпи. Гідравлічна система збільшила її до 282 л / хв.

Потужність двигуна Нью Холланд дозволяє трактору агрегатуватися з великою кількістю сівалок фірми Horsch (Maestro 16SW, Pronto 10 і 12NT, Pronto 8SW, Focus 6TD), а також з іншими пристроями:

 • культиватором до 14 м;
 • плугом Kverneland 7 + 1 корпусів;
 • HorschTiger (глибокорозпушувач);
 • дискаторами Horsch Joker 8 і 6 HD.
Модель Т 8.410 має безліч вбудованих функцій і систем, які оптимізують її роботу і полегшують роботу оператора:
 • EPM – використовується для регулювання потужності. Завдяки цій системі трактор завжди рухається рівномірно, без ривків, також вона контролює стабільну роботу навісного обладнання, якщо в ході роботи змінюється рельєф.
 • Intelli Shift – система, яка управляє зміною передач трансмісії.
 • GSM – підтримує фіксовану швидкість, що оптимізує продуктивність і знижує витрати палива.
 • Terralock - функція, яка на крутих поворотах автоматично розблокує диференціал переднього моста, щоб звести до мінімуму шкідливий вплив на ґрунт.
 • Auto Soft Start – для ВВП.
 • HTS – система, яка дозволяє запрограмувати дії навісного обладнання під час розвороту на краю поля.

З урахуванням багатофункціональності та продуктивності, ціна на цей трактор Нью Холланд в Україні зовсім невисока.

Комфорт і управління

У своїх кращих традиціях Нью Холланд подбав про те, щоб кабіна оператора була ергономічною і комфортною. У ній є система клімат-контролю і обігрівач, зручне крісло. Рівень зовнішнього шуму і вібрації знизили за допомогою багатошарового звукоізоляційного матеріалу і підвіски Comfort Ride. Завдяки широкому огляду працювати зручно і комфортно.

Управління трактором Нью Холланд здійснюється дуже просто - система інтуїтивно зрозуміла і не вимагає спеціальної підготовки. Також можна використовувати навігаційне обладнання від Trimble і автопілот, який допомагає в роботі вночі та вдень, в туман або пил. Нові технології дозволяють оператору менше втомлюватися та роблять процес більш надійним і економним.

Обслуговування та запчастини для Нью Холланд Т 8.410

Купити трактор Т 8.410 в Україні ви можете у компанії «Полетехніка».

Каталог тракторів Нью Холланд Т 8.410 включає комплектації з базовим насосом (161 л / хв), насосом Megaflow (113 л / хв), а також комбінований варіант (274 л / хв).

Трактор і сівалка від ПОЛЕТЕХНІКА
Трактор і сівалка від ПОЛЕТЕХНІКА

Трактор Нью Холланд купити б/у чи новий можна на вигідних умовах. Ми пропонуємо:

 • купити в розстрочку;
 • купити в лізинг;
 • купити за програмою Trade-in.

На трактор Нью Холланд ціна невисока, враховуючи технічні характеристики, продуктивність і універсальність цієї машини.

Також у нас ви можете придбати всі необхідні запчастини для Т 8.410 в Україні за нормальною ціною. Ми допоможемо в налаштуванні і обслуговуванні трактора Нью Холланд. Наша сервісна служба працює в режимі 24/7.

«Полетехніка» комплектує вашу техніку тільки оригінальними запчастинами або кращими аналогами. Фахівці приїжджають у всі населені пункти України дуже швидко, щоб вирішити будь-яку проблему, пов'язану з експлуатацією трактора.

Рекламодавці останнього номеру